:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotoğraf makinesinin modeli ne bilin bakalım :D
riukeen
1354.png
1358.png
1365.png
1368.png

Big Grin
Ara
sıla
son fotoğraftan önce saçlarını mı boyattıydın Tongue Big Grin
Ara
riukeen
yok hayır ama boyatmayı düşünüyorum.. altın sarısı ve siyahlı biraz parça parça hayalimde o var.
Ara
sıla
ee dene bi bakalım biz de yorum yaparız yakışıp yakışmadığını söyleriz Big Grin
Ara
riukeen
olur Smile bu arada saçlara ablamın pasta aletinden yaptım bol bol elimi yakmamak için ekstra özen göstererek xD

ve gözümün altında kalem var azcık xD
Ara
sıla
ademmmmmmmmmm o müthiş yorumlarını bekliyorum Big Grin Big Grin
Ara
riukeen
yaaaaaaaaaaaaaaaaaa Big Grin
Ara
Qetesh
Mustafam..
Kara gözlüm. Tongue
Sana yorum yapmaya benim kelimelerim yetmez. O saçların, gözlerin, kulakların elindeki 7,2 mp kameradan bile daha güzel. Tongue
Allah sahibine bağışlasın. Sıla ablayıda bağışlasın. Benide bağışlasın. Masalla canatıda birbirine bağışlasın, Acemheyide bağışlasın...

Yaw şakayla karışık forum izdivaça dönmüş. Tongue Allah hepimizi sahibimize bağışlasın.

Seni Seviyoruz Musti. En çılgın halinle bile.. Tongue
Ara
sıla
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mustafam..
Kara gözlüm. Tongue
Sana yorum yapmaya benim kelimelerim yetmez. O saçların, gözlerin, kulakların elindeki 7,2 mp kameradan bile daha güzel. Tongue
Allah sahibine bağışlasın. Sıla ablayıda bağışlasın. Benide bağışlasın. Masalla canatıda birbirine bağışlasın, Acemheyide bağışlasın...

Yaw şakayla karışık forum izdivaça dönmüş. Tongue Allah hepimizi sahibimize bağışlasın.

Seni Seviyoruz Musti. En çılgın halinle bile.. Tongue

ademden beklenen yorum geldi
:yikildim:
Ara
riukeen
töbe töbe Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eveeeeeeeeeeeet Bakın Bakalım Değişmişmiyim: *Asİ-yÜrEk* 27 1,745 09-19-2008, Saat: 01:43 AM
Son Yorum: casus021
  bu da benim bakalım beğenecek misinizzz asi_cocuk 11 1,074 09-06-2008, Saat: 06:54 PM
Son Yorum: =EdOzAn=
  bakın bakalım nasıl bulcaksınız? (''MELTEMİM'') 7 604 08-19-2008, Saat: 05:03 AM
Son Yorum: cehennem22
  Çirkin olduğunu düşünen arkadaşlar baksın bakın bakalım kimmiş çirkin olan görün. *Asİ-yÜrEk* 39 3,082 05-11-2008, Saat: 06:25 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Buda sinirli halim bakın bakalım. *Asİ-yÜrEk* 24 1,441 03-01-2008, Saat: 04:11 PM
Son Yorum: soyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 04:43 AM