:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazıldığı gibi okunmuyor aşk...
MaSaL
Anladım ki: herkesin kendine göre bir boşluğu varsmiliv.gif
anladım ki her boşluk bir başkasınınki ile dolarsmiliv.gif
usta birer katiliz hedefini şaşırmayan. birbirimizi öldürüp duruyoruz günlerdir. başka
bir gezegendeyiz.. düştüğümüz yeryüzü hüzün.. ayın rengi soluyor.. yeni bir yangınla uyanıyor gece. Aklımın duvarlarına dokunuyorum.. burukluğunu soluyor nefes nefese kalbim. yerini değiştiriyorum süreklismiliv.gif bir çarşaf gibi katlıyorum özenle.
peşine düşeli tam yirmi gün olmuş.
odadan odaya dolaşıyorum.. uyuduğumuz yatağın kıvrımlarında.. dalgın
dalgın topraklarımızı seyrediyorum…

Söylesenesmiliv.gif sevip mi özlediksmiliv.gif özledikçe mi sevdik. ne alıngan bir tanıklık bu! günler geçiyor; kapaklanıyorum içime. bir kurt sürüsü uluyorsmiliv.gif ısırdı ısıracak saçlarımdan! uykum geliyorsmiliv.gif yatağa uzanıyorum çürüğe çıkarılmış bir silah sanki ismim.
kanayıp duruyorum…
Kimliksiz uyanıyorum gecedensmiliv.gif odadan çıkarken yüzümü değiştiriyorum… işe giden insanlar gibi hayattan vazgeçmiş bir edayla yürüyorum caddelerde. sanki baktığın her yerdeyim. Kan sızıyor yürüdüğüm yollara… ne babanın adını bilirimsmiliv.gif ne bacama konan martıların ölüm tarihini. davacıyım artık kendimden.
son sözüm dinamit kuyusu olacak.
Sakın…

beş gün oldu cam kenarında uyuyorum. nefesim buz kalıbı. çıplak tenim
ahşabı sarmalıyorsmiliv.gif içimde kullanılmamış bir bıçak savruluyor. elimi uzatsam dikenli tel sesin. günlerimi sürüklüyor sahte bir hevesle güneşsmiliv.gif uyudukça hastalık kuruluyor gölgemle hayat arasına. sesimi kilitliyorum çekmecelere. telefonlar çalıyor sürekli. ölmüş bir görüntü var aklımdasmiliv.gif duvarların serinliğine ismini kazıyorum…
bedenimi uyanık tutan ne varsa sulara gömüyorum. anlıyorum ki ancak bir acı uyanık tutabilir bizi.

Yazıldığı gibi okunmuyor aşk.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YokLuÄžun buz Gibi... €BeRimSin 2 374 04-09-2022, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Ruhum elimde kanarken, okşamadı kimse senin gibi yüreğimi ... ROSE 12 797 04-09-2022, Saat: 06:36 AM
  Aşk Eskisi Gibi Karanlikta Kalacak.... ÇiLeK 8 330 04-08-2022, Saat: 12:54 PM
  Aşk Eskisi Gibi Karanlıkta Kalacak Stinq 1 273 04-08-2022, Saat: 06:58 AM
  AşK eSkİsi giBi KaRAnlıKta kalAcaK...! >As!_M€L€q< 3 308 04-08-2022, Saat: 12:06 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 10:43 PM