:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kocasını çıplak gördü şeytan zannetti
Hasretiim
Fransa’nın başkenti Paris’de üçüncü katta yaşayan 12 kişilik bir aile evin reisni Şeytan zannedincevirgs.gif panik ve korkuyla camdan atladıvirgs.gif dört aylık bebek hayatını kaybetti.

Sabah kalktığında kocasını çıplak bir şekilde salona girerken gören kadınvirgs.gif şeytan gördüğünü zanetti ve kocasını bıçaklayarak camdan itti. Adamın yaralanmasına rağmen tekrar yukarı çıkması üzerine çığlıklar atan kadın tüm ailenin paniğe kapılmasına neden oldu. 12 kişilik ailenin küçük çocuklarını kucaklarına alarak camdan atlaması sonucunda dört aylık bir bebek öldüvirgs.gif 2 yaşındaki bir çocuk ise ağır yaralandı.
Kaynak : İnternet Haber
Ara
ÐŽeşaren
Uvvv . : /

Ne diye çıplak geziyordu adam..yazık oldu
Ara
PCKoPaT
:yikildim:

Onca yıldır o şeytanlan aynı evde yaşıyor yeni mi farketmş ne oldğnu :yikildim:
Âh be.
Ara
history
Çok ilginç; özür dileyerek yazim...ya bunlar evli çoluk çocuklarıda var...ama birbirlerini çıplak görmemişler...hade bu ne ya....paravan kullanıyorlar herhalde..
Ara
PCKoPaT
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok ilginç; özür dileyerek yazim...ya bunlar evli çoluk çocuklarıda var...ama birbirlerini çıplak görmemişler...hade bu ne ya....paravan kullanıyorlar herhalde..
:yikildim: Koptmmm :yikildim:
Âh be.
Ara
sıla
kadın şeytan gördüğünü zanetti ve kocasını bıçaklayarak camdan itti. Adamın yaralanmasına rağmen tekrar yukarı çıkması üzerine çığlıklar atan kadın tüm ailenin paniğe kapılmasına neden oldu. 12 kişilik ailenin küçük çocuklarını kucaklarına alarak camdan atlaması sonucunda dört aylık bir bebek öldü 2 yaşındaki bir çocuk ise ağır yaralandı.

yaralanmış camtan itmiş camdan mı geri çıkmış adam bence de adam normal değilmiş var bi iş Big Grin kadın da napsın baktı adamı atıyoruz geri geliyo aldı çoluğunu çocuğunu kendi atladı Big Grin
Ara
Masal_yuzLu
Smile
hiçmi çıplak görmedi Big GrinDD
Ara
riukeen
Panik atak.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kocasını öldürüp yaktı! sıla 0 405 04-26-2011, Saat: 03:19 PM
Son Yorum: sıla
  Kral Gerçekten Çıplak MaSaL 0 346 09-22-2010, Saat: 11:10 AM
Son Yorum: MaSaL
  İlk çıplak müşteriler :S acemhe 2 570 05-02-2010, Saat: 11:50 PM
Son Yorum: acemhe
  Türkiye bunu da gördü: Polis kışla bastı! acemhe 0 339 12-27-2009, Saat: 11:59 PM
Son Yorum: acemhe
  Monalisa çıplak poz vermiş! _AL0n3_ 5 469 07-05-2009, Saat: 06:22 PM
Son Yorum: nazarboncuqu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 03:30 PM