:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Henuz Gelmedin
Hasretiim
Henüz gelmedin.

Ne yol biliyorsun ne de iz. Ajandanda işaretli tarihler arasında yerimvirgul.gif telefon rehberinde önceliğim yok hala.

Zamanım ve kimliğim belirsiz.

Sen kendi yaşam öykünde sana biçilmiş rolünü oynamaya devam ediyorsun her zamanki gibi. Aynı yoldan işe gidip geliyorsun hergünvirgul.gif alışveriş yaptığın mağazavirgul.gif mahalle bakkalınvirgul.gif faturalarını yatırdığın bankavirgul.gif haftasonu takıldığın alemci tayfanvirgul.gif haftada bir yaptığın aile ziyaretlerin aynı.

Arada bir gözlerini tüm bu dış dünyadan alıp içine çevirdiğindevirgul.gif dalıp gittiğinde sessizvirgul.gif birşey olacağına dair tuhaf bir ürperti duyuyorsun. Bilinmezliğin çekici ama bir o kadar da ürkütücü yanı içini yakıyor.

Silkiniyorsun hemen bu tuhaf duygudan kurtulmak için. Bir yolculuğun başında olduğunu biliyorsun. Ama yerin henüz ayrılmamış. Kalkış saati belirsiz.

Adım adım yaklaşıyorsunvirgul.gif kıyılarında dolaşıyorsunvirgul.gif diğer yanı olacağın yaşamınvirgul.gif ortağı olacağın düşlerin...

Henüz gelmedin.

Meraklanmavirgul.gif bir kulağım kapıda bekliyor değilim zaten. Acelesi yok.

Senin buldum sanarak yaşadığın hayalkırıklıklarınvirgul.gif benim beklerken büyüttüğüm sancılar geçmedi daha. Yenidir. Ve olmadığı kadar derin. Bırak iyileşsin önce yüreklerimizvirgul.gif sızısı dinsin acıyan yanlarımızınvirgul.gif tedavi edelim kendimizi önce.

Eksik yanlarımızı tamamlayalımvirgul.gif fazlalıklarımızı törpüleyelim. Bizden önceki öyküleri bitirelim mesela. Son noktaları koyalım. Aramızda yeri olmasın yarım kalmış cümlelerinvirgul.gif tamamlanmamış hayatlarınvirgul.gif cevapsız soru işaretlerinin.

Başka öykülerden alıntılar yapmayalımvirgul.gif başkalarının kelimelerini sarfetmeyelim birbirimize. Sadece bizim öykümüz olsunvirgul.gif şu anda kağıda dökülen. Tek kahramanları senle ben olsun. “Biz” olalım...

Hazır olalım hem hayatavirgul.gif hem de birbirimize. Güzel bir bahar günündevirgul.gif aynı kaldırımdan geçerken yanyana meselavirgul.gif birbirimizi es geçmeyelim. Kaçırmayalım gözlerimizi. Başlamadan bitirmeyelim yaşanacakları.. Bizimki birbirimizi bulamadığımızvirgul.gif bulunca da birbirimizi vakitsizce harcadığımız kısacık bir aşk öyküsü olmasın.

Henüz gelmedin.

Geldiğinde ıslık çalmana gerek yok. Ya da kapıya şifreli vurmana. Sen vakti geldiğindevirgul.gif sessizce karşıma çık yeter.

Yüreğim bilir.....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Say ki... Gelmedin... eRCi 3 262 04-05-2022, Saat: 05:24 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu gece, dün gece; gecelerce günlerce, ben henüz sensiz yapamıyorum ! acemhe 0 556 10-07-2010, Saat: 09:56 AM
Son Yorum: acemhe
  Sıra sendeydi, benim suçum yoktu ve sevgilim sen gelmedin. Sıranı mı unuttun?.. acemhe 0 344 02-10-2010, Saat: 10:38 PM
Son Yorum: acemhe
  Sana sımsıkı sarıLmak istiyordum.. , GeLmedin! !!! By BiLiNMeZ !!! 1 363 07-24-2009, Saat: 02:58 PM
Son Yorum: nazarboncuqu
  Sağ iken gelmedin , ölünce yasıma gelirsin AŞKIM ... Melek06 5 532 10-05-2007, Saat: 03:57 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 12:30 AM