:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen geceydin ..
acemhe
10124035662c9da37sm3.jpg

Yıllar önceydi sokaklarında hasret kokan bir şehirde yürüyordum...YanlızdımNokta.gif kimsesizdim Nokta.gif Hüzün doluydum. Terkedilmiş harabe bir yürekti taşıdığım. Geceyi seviyordum insanlar yoktu yalanları yoktuNokta.gif bir başıma hayaller kurabiliyordum en azından geceleri. Temiz hayallerdi içinde güzel bir gelecek ve tertemiz kalpli bir sevda vardı. Yoktu içinde ayrılıkNokta.gif içinde yoktu ihanet içinde yoktu hüzün. Mutluluk vardıNokta.gif güzeldi hayallerim ve geceler güzeldi..
Sonra sabah oluyorduNokta.gif geceden kalan ne varsa bir çırpıda silinip gidiyordu.
Sokakta yürüyen insanlar sonlanmış düşlerimi anlatıyordu sanki bana. Ayrılık kokuyordu etrafım. Bitmiş sevdalar egemen olmuştu sokaklara... Acıydı ama hayat hep mutluluk vermiyordu insanlara ve her aşk hikayesi kavuşarak bitmiyordu.
İşte bu karamsar tablonun ortasında seninle karşılaştım. Aslında buna karşılaşmakta denilemez. Uzak bir şehirdeydin ve bir kez bile olsa görmemiştim seni.. Ne gözlerini bir kez görmüştüm ne ellerini tutmuştum. Sen bir hayaldin ulaşılması imkansız ama ben çok seviyordum seni.Yalanlardan uzakta sevmiştim ve hep sevecektim.. Çünkü sen hayatımın gerçeğiydin...

Sen geceydin benim için yalanlardan uzak bir sevdaNokta.gif karanlığıma ışıktın.
Sen mutluluktun benim için
Sen temiz bir kalpNokta.gif Sen mutluluktun...
UzaktasınNokta.gif tenim tenine değmesede Sen hep benimlesin.
Hayatıma girdiğin için Teşekkürler..
Ara
history
Ayrılık kokuyordu etrafım. Bitmiş sevdalar egemen olmuştu sokaklara... Acıydı ama hayat hep mutluluk vermiyordu insanlara ve her aşk hikayesi kavuşarak bitmiyordu.
Sen mutluluktun benim için
Neden ve niçinsiz yaşayamıyacakmıyım.....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 04:14 PM