:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeraltından Kazanova çıktı
MaSaL
yeraltindan-kazanova-cikti-890336.Jpeg

Eşi Marta’yı (solda) aldatan Barrios, çapkınlık günlerinin bittiğini belirterek, “Artık tek bir kadınla birlikte olan bir adam olarak tanınmak istiyorum” diye konuştu.

DIŞ HABERLER SERVİSİ

Şilili madenci 50 yaşındaki Yonni Barrios, madenden çıkarıldıktan sonra götürüldüğü hastanede kalırken 25 yaşındaki genç sevgilisi Rosa Esther’in onu görmeye gelmesi üzerine Barrios’u göçükten çıkışında karşılayan sevgilisi Susana Valenzuela (52) ile genç sevgili birbirine girdi. Valenzuela genç kadına saldırarak hastaneye girmesini engelledi. Kolombiya radyo istasyonu La FM’e konuşan Valenzuela, “O benim, başka kimsenin değil. Eğer bir adamı seviyorsanız başka bir kadın onu nasıl elinizden alabilir ki? Ben de o kadını dövdüm. Onu benden çalmaya kalkışan kadının gözlerini oyarım” diye konuştu. Hastaneye yattıktan sonra ikinci gün Barrios’la birlikte olduklarını anlatan Valenzuela “İlk gece hemşireler engelledi ama ertesi gün başarılı olamadılar. Zayıf olduğunu söylemişlerdi ama bir boğa gibi güçlüydü” dedi. Valenzuela, göçük başında nöbet tutmaya başlayınca Barrios’un eşi Marta Salinas’ı (58) aldattığı ortaya çıkmıştı. Barrios ise evliliğinin yıllar önce bittiğini kaydederek, “Çökme meydana geldiğinde eve gidemeyeceğim ve Susana benim başka bir kadınla olduğumu zannedecek diye düşündüm. Susana biraz kıskançtır. Dayanmamı sağlayan tek şey Susana ile tekrar birleşme düşüncesi oldu” dedi.

Zengin olacaklardı ama 40 dolara röportaj veriyorlar
Şili’de 69 gün sonra göçükten kurtarılan madenciler ve akrabaları dünya medyasının ilgisinden doğan fırsatlar sayesinde röportajlarla geçinir hale geldi. Madencilerin bazıları röportaj için 25 bin dolar isterken bazıları ise 40 dolara razı oluyor. Bazı medya kuruluşları ise özel heber yapmak üzere madencilere Japonya, Almanya ya da İtalya’ya gelmelerini teklif ediyor. Madencilerin akrabaları da bu fırsatı değerlendirerek gazetecilerle 500 dolara çıkan paralar karşılığında röportaj veriyor. Madencilerden Bolivyalı Carlos Mamani’nin eşi Veronica Quispe, röportajlardan para almalarının nedeninin çok fakir olmaları olduğunu söyledi. Quispe “Çocuklarımızı doyurabilmek için böyle bir imkan varsa neden kullanmayalım” diye konuştu.

kaynak Milliyet

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 02:06 AM