:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen uzak bir memlekettesin.. Lütfen çabuk döner misin..?
acemhe
2408535634_f9953a5dbf.jpg?v=0

Beni kendine saklama..!

Bazen uzaklaşıyorum biliyorumvirgs.gif herşeyden ve herkesten. Senden de böyle zamanlarda... Sanki artık benim olmayan ama yine de bende olan geçmiş hayatıma. Benim değilvirgs.gif çünkü ben artık orada değilim. Ve ben aynı ben değilim. Kim aynı kalabilir kivirgs.gif ben de değiştim. Ama hala bendevirgs.gif çünkü bana dair... İşte senden kopup kopup gittiğim yer orası... Başka nereye gidebilirim kivirgs.gif en iyi bildiğim yer orası ve en kolay gittiğim. Beni kendime döndüren duygularım var. Kendi içimde kendimden kaçıyorum ama yine yakalanıyorum kendime. Hepsi benim..! Birden fazla benvirgs.gif hepsi aynı benin içinde... Dışarıda bir şey yok..! Ya da biri..!

Yeterince iyi miyim? Hiç kimse yeterince iyi değildir. Benim bazen tenimi tutuşturan yangınlara ihtiyacım var. Eriyip gitmelere ihtiyacım var kendimdenvirgs.gif sonra yine dönmelere... Pişman olmalara belkivirgs.gif belki kendime kızmalara ama her durumda benim karışmaya ihtiyacım varvirgs.gif sonra yine durulmaya. Beni bu yoldan geri çevirebilir misin? Söyle bana bunu yapabilir misin..? Oysa benim olan bir tek özgürlüğüm var..!

Başka bir memlekettesin. Her an herşey olabilir demek bu. Hayat her an ikimizden birine bir kötülük yapabilir. Yetişemeyebilirimvirgs.gif yetişemeyebilirsin...

Sen başka bir memlekettesin. Örümcekler ağlarını örüyorlar buldukları her boşlukta. Her tuzak düşülebilir yakınlıkta gözümde... Her yol kendinden çıkılabilir... Her köşe başı tutulmuş gibi şehrin. Ve her asfaltta mutlaka en az bir tane çukur var. Yağmur suyu çamura buladığında yollarıvirgs.gif toprağa karıştığındavirgs.gif yani ne toprak ne de su olmadığında artıkvirgs.gif ben de dönüşüyorum hep kendimden başka bir şeye... Ve hiç bir şey aynı kalmaz bilirsinvirgs.gif zamandan ötürü... Ve her deneyim biraz daha yaklaştırır insanı kendine.

Beni kendine saklama..!

Düşmem gereken tuzaklar var..!

Sence yeterince yanıldım mı? Yeterince ağladım mı sence bu hayatta..? Yeterince acıdı mı canımvirgs.gif yeterince kahkaha attım mı..? Hayatımın geri kalanındavirgs.gif bana geri kalan herşeyi bir tek senin hissettirebileceğinin sözünü verebilir misin..? Böyle bir sorumluluk alabilir misin..? Kimse alamaz..!

Sen başka bir memlekettesin. Örümcekler ağlarını örmeye devam ediyorlar beynimin içinde...

Bir gün sen de sıkılacaksın bu tutunamama halimden varlığına hiçbirşeyin. Bir gün sen de “yeter” diyeceksin bu bana yetmeyenlere. Avuçların kanayacak bir gün avuçlarımın içinde. Benim avuçlarımda çünkü dikenli tellerim... Sayısını unuttum kalbime atılmış jilet darbelerinin. Umudumu doğradı biri. O sen değilsin!

Şimdi sen bana gördüklerimi hiç görmemiş sandırabilir misin? Hiç duymamış sandırabilir misin duyduklarımı? Ruhunda ruhumu temize çekebilir misin?

Zor bir yolumuz var. Oysa zorumuz yok. Zor olan nedir ki? Hep baştan başlıyorum. Neye başladığımı bile bilmedenvirgs.gif devam eden herşeye yeniden başlıyorum! Aslında yanlış olanvirgs.gif eski olanlara yeniden başlamaya çalışmam mı? Yeni olan bir tek sen misin? Eski olan ben miyim? Zor bir yolumuz var bak şimdi kesinlikle eminim! Rüzgara karşı durabilir misin ve yeldeğirmenleriyle savaşabilir misin? Yeldeğirmenlerim var benim. Ve sonravirgs.gif yenemediklerim... Bitmedi! Bir de bazenvirgs.gif ayın dolunay hali gibiyim... İçim keskin. Sana gelişlerim varvirgs.gif bir de dönüşlerim... Ya bir gece ansızın yolundan çekilirsem hayallerinin..! Bu kadar yokum belki. Ve belki bu kadar ince bir çizgi var varlığımla yokluğum arasında. Bir silgi istiyorumvirgs.gif yanlış yazılmış her şeyi silebilmek için hayatın tahtasından. Ama olmuyor. Ben de zaten bazen istiyorumvirgs.gif her zaman değil.

Sen uzak bir memlekettesin. Ben ağırlığındayım şehrin! Omuzlarım düşüyor...

Lütfen çabuk döner misin..?
Ara
eRCi
vuslat üzerine düşen en güzel cümleler bunlar canım yüreğine sağlık....
acemhe
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vuslat üzerine düşen en güzel cümleler bunlar canım yüreğine sağlık....

Okuyan gözlerine sağlık canım Smile
Ara
history
Sence yeterince yanıldım mı? Yeterince ağladım mı sence bu hayatta..? Yeterince acıdı mı canımvirgs.gif yeterince kahkaha attım mı..? Hayatımın geri kalanındavirgs.gif bana geri kalan herşeyi bir tek senin hissettirebileceğinin sözünü verebilir misin..?
Sen uzak bir memlekettesin. Ben ağırlığındayım şehrin! Omuzlarım düşüyor...
Lütfen çabuk döner misin..?

Her sevenin,sevgisini el el ele..göz göze..diz dize ve aynı şehirde...ve hatta aynı semtlerde yaşamaları dileğiyle,çok güzeldi,teşekkürler arkadaşım...
Ara
acemhe
Okuyan gözlerine sağlık arkadaşım..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevmez Misin? eRCi 17 844 04-13-2022, Saat: 12:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşık mısın? Yar mısın?.... PaPaTYa_PReNSeS 1 340 04-11-2022, Saat: 12:27 PM
  Benden Hiç Gitmeyebilir Misin? ÇiLeK 3 356 04-11-2022, Saat: 12:14 PM
  Birak Sewdigimi Ey Uzak Sehir ÇiLeK 3 343 04-10-2022, Saat: 08:50 AM
  Var MıSın MuTsuZLuğa Da AcıYa Da SevinCe €BeRimSin 5 483 04-09-2022, Saat: 08:03 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 10:44 AM