:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
À Ton Absence La Trahison
MaSaL
À Ton Absence La Trahison

"...Yokluğuna İhanet

Nisan yağmuruna..."

Bir cebine terk edişi, bir cebine umursazlığını koyup sessiz ve sinsice gidişinin yıl dönümündeyim...

Bu gece, benzeri bir geceyarısı yaşıyorum yüreğimdeki karanlıkların kramplarında..

Yağmurun canlı konseri inmekte gözlerime, yüzüme, yüreğime.. taa içine hüzünlerin..

Bu gece yüreğimin kıyısına vurdu minicik bir damla adressiz yollardan..

Yine Nisan yağmuru yanlız bırakmadı hüzün yağmurlarımı.

Her damlasında sanki bildik bir hüzün şarkısı şakır gibi..

Sanırım tek terk etmeyenim o olacak yıllarca, umutlarım bile terk etmişken yarınlarımı..

Sen(siz)liğimden kör ve sağır olan bu gecenin sabahında,

her zamanki gibi yine kimsesiz bir yıldızın çığlığıyla uyanacağım,

hiç dalmadığım “derin uykularım”dan..

Gitti..
history
Alıntı:Sanırım tek terk etmeyenim o olacak yıllarca, umutlarım bile terk etmişken yarınlarımı..
Yüreğine sağlık arkadaşım....teşekkürler.
Ara
MaSaL
seni_seviyorum_cicek.jpg
İlişkileri erkeklerin başlatması kural mıdır? Kadınlık onuruna yakışmaz mı aşkını dile dökmek? Saklamak mı lazımdı bilemiyorum? Bildiğim tek gerçek varsmiliv.gif seni seviyorum!
888ts4.jpg&t=1

Aylardır sana coşan yüreğimi dindirmek mümkün değil. Aşk denilen bu oyunusmiliv.gif emin ol herkesten fazla bilirim. Tüm hamlelerini ezberlemişsmiliv.gif her hareketin karşılığında ne geleceğini bilen bir kadın olarak söylüyorumsmiliv.gif ben oynamıyorum! Bu sefersmiliv.gif en azından bir kere daha aşka güvenmek içinsmiliv.gif bütün kirliliğindensmiliv.gif şartlarındansmiliv.gif düzeninden ve kurallarından sıyrılaraksmiliv.gif oyuna katılmıyorum.
Bu yürek kaç sevda gördü bir bilsen? Kaç kez şahitlik etmiştir içinde sevgi olan yeminlere? Aşka olan inancımı kaç kere kırdılarsmiliv.gif yine kalktımsmiliv.gif yeniden denedim. Hiç bozmadım kalbimismiliv.gif umutlarımı kirletmedim. Elimden geldiğince sakladımsmiliv.gif korudum aşkısmiliv.gif hatta sen şifresini çözene kadar bir kasada kilitli duruyordu. Madem açtın artık kapıyısmiliv.gif görüldü yüzü içimdeki sevgininsmiliv.gif o zaman dedimsmiliv.gif sonuna kadar yaşayalım. Razı olacağım ne varsa bu ilişkide yaşanacak. Şu sözler geliyor aklıma: Hep denedinsmiliv.gif hep yenildin. Olsun. Gene denesmiliv.gif gene yenilsmiliv.gif daha iyi yenil! En fazla bir daha kanar içim diyorumsmiliv.gif ne olacak? Bir kere de sana kanmak istiyorum.
Bize böyle öğretilmedi aslında. Duygularını saklamaksmiliv.gif içindekileri bastırmaksmiliv.gif aşkını itiraf etmemeksmiliv.gif naz yapmak doğru gibi gösterildi. Genel geçer kurallara bakarsak da öyle duruyor. Kimseden olmasasmiliv.gif kendi yaşamımdan yola çıkarak biliyorum kismiliv.gif bir erkeğe bu kadar gönül açılmaz. Sonra çok acıtırlar canınısmiliv.gif ne varsa içinde iyiyesmiliv.gif sevgiye ve güzele ait olansmiliv.gif kirleterek parçalarlar. Bütün bu aşk yasasının kanunlarını değiştiren tek bir şey var: Sen!Sana güveniyorum artık smiliv.gif biliyorum ki bu söylenenler içinden bir canavar çıkartmayacak. Kalleşliği peşinde dolaştırmayacaksınsmiliv.gif ilk fırsat bulduğunda hançer batırmayacaksın bu büyük sevgiye. En azından inancım ve umudum var. Bu da çok büyük bir zenginliktirsmiliv.gif kalp yolunda birleşmek isteyen biri için.
Her ne yaşanacaksa elindesmiliv.gif kabul ediyorum. Fakirliğismiliv.gif ağlamayısmiliv.gif kahkahayısmiliv.gif acıyı ve tatlıyısmiliv.gif ne varsa paylaşalım diyorum. Üstelik laf olsun diye değilsmiliv.gif hayatın tüm gerçeklerine rağmen söylüyorum. Beklentisiz sevmeyi denedim ama sensiz geçen geceleri bu yüreğe anlatamıyorum.
Bir masal düşlemiyorum. Biliyorum kismiliv.gif kavgasızsmiliv.gif gürültüsüz geçmiyor ömür. Elbette sinir edecektir birkaç hareketin benismiliv.gif belki kırılacağız birbirimizesmiliv.gif hep gülistanlık değil ya yaşam? Olacaklara rağmensmiliv.gif gideceğini bir gün bilereksmiliv.gif şu kısa hayatta sadece az zamana sığacak olsa da seninle geçirilecek bir süre istiyorum.
56136097EB1D58A5C1AB6B42B0B53F.jpgİşin özü sevgilimsmiliv.gif dolabın bir kısmını boşaltıyorumsmiliv.gif salondaki koltuğun sevdiğin bir köşesinismiliv.gif kütüphanemden raflarısmiliv.gif sana ait bir çalışma masasınısmiliv.gif iç çamaşırı dolabından bir çekmeceyismiliv.gif yatağımınsmiliv.gif ekmeğiminsmiliv.gif aklımın ve ruhumun yarısını; kalbimin ise tamamını teklif ediyorum. Yani ilan-ı aşk ediyorumsmiliv.gif şu uzun yaşam yolculuğunda bana tanıklık eder misin?
CaNaT
Sana tanıklık etmem ben bir tanem ...
Sana uzun yaşam yolculuğunda eşlik etmek istiyorum bennnn Smile
Seni seviyorum aşkımmmm
Ara
MaSaL
74344375rd2.jpg

Yaşamak için ihtiyaç duyduğum,
Soluk aldığım havasın sen.
Ümitsizliğe kapıldığım da,
Yarınlara ışığımsın sen.
Gerçeklerle yüzleşirken,
Ayaklarımın bastığı toprağımsın,
Bunaltan yaz sıcaklarında
Serinliği yaşadığım denizimsin.
İçim acıdığında yada
Sevincimi paylaşırken
Özgürce akıttığım göz yaşımsın.
Dertlerden sıyrılıp
Kendimi dinlerken
Paylaştığım yanlızlığımsın.
Yüreğimde sakladığım
Endeğerli hazinem sevgimsin sen...
Aldığım nefeste
Bastığım her yerde
Baktığım her şeyde
Sen varsın.
Anla artık birtanem
SEN benim herşeyimsin....
.
MaSaL

fatihinsatirlari_sevgili7.jpg
Gözümü alıyor gözlerin,
Bakamıyorum
Dalıp, kaybolamıyorum içinde
Yok hiçbir şeyin önemi
Zamanın bile.
Seyretmek, saatlerce seyretmek seni
Kaldırmadan başımı, dinlemek
O güzel, iç gıdıklayan sesini.
Seviyorum, seviyorum işte.
Arı, ne kadar severse balı,
Balıklar yaşayamazsa su olmadan,
İşte ben de öyle seviyorum seni.

Neler verirdim,
Birkaç dakika görmek için fazladan.
Hiçbir duygu tutmuyor bunun yerini
Öyle sınırsız bir şey ki sevgi,
Bİlmiyor doymak, bitmek bilmiyor.
Ne rüzgar götürebiliyor onu,
Ne de sıcak terletiyor,
Sürekli tetikte, sürekli görmek istiyor.

Dağ çiçekleri vardır,
Ayak basılmayan tepelerde.
Uzak kargaşadan, gürültüden uzak.
Kuşlar bile görmemiştir belki.
Rastlarsın bir gün, tesadüfen yolda
Koparmak istemezsin,
Bakmak istersin sadece,
Saatlerce bakmak.
Dağ çiçekleri vardır,
Ayak basılmayan tepelerde.
Uzak kargaşadan, gürültüden uzak.
Kuşlar bile görmemiştir belki.