:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farkedemedim bittiqini ...
in_love_girl
Sen'li t?m beklentilerime havlu att?m.. Gidiyorum...

Her nefeste bir hayal,her hayalde hep sen;yine sen...

Birka? nota d??er yanaklar?mdan ka??da. O e?siz ezgisi ba?lar ?nce kemanda. Kulaklar?m rahatlar,ezgi ilerledik?e bir f?r?a dokunur dudaklar?ma.Sonra siyah bir ?nlem (!) Birden bire bozuluverir ses. C?zz diye kalbim ac?r,teller kopar.. Hayat kopar senin bitti?in yerde..

Mutluluk bah?emde oynayan mavi ?ocuk..
Senin elinde bir elma?ekeri,ka??r?verirsin y?reqimi. Bir k?rm?z? ?ekere aldanan mavi ?ocu?um,bir sen.. Sen ?ocu?u al?r gidersin,ben eksi y?n olurum sen eksi y?n itersin beni gelemem... Sonra yaln?zl?k ba?lar ayak u?lar?mda,ortada y?reqimi vurur,akl?mda son bulur..

Ben ko?a ko?a arar?m y?reqimi.. Her bir caddeni usanmadan tarar?m. Bakar?m,izlerim,anlar?m;gidemem.. G?remem seni.. Hissederim,belli edemem..
Her bir evinin kap?s? ?alar?m vars?n diye. Misafir oluveririm. ?tiraz edemem. Birka? sohbet,bir iki c?mle. Sokaklara d?nerim sonra ko?a ko?a..
Arar?m,g?r?r?m;belli edemem...

Sonra son perdesi a??l?r oyunun. Habersizce arkadan bir fon m?zik. ?ylece bakakal?r?m orta yerde.Her ge?enden bir tokat,her ge?enden bir darbe.. itiraz'?m g?zya?lar?mla ?rt?l?r. M?zik bitmeye yak?n geri d?ner ?ocu?um. Ben ?ocuk sen ?ocuk.. Ve sonbir darbe,y???l?p kalm???m ben.. G?zlerim a??k g?r?r?m,a?lar?m;belli edemem.. M?zik tekrar bozulur kemanda. ?n?mde pes etti?im beklentilerim. Selam beklerler isterim;kalkamam.. Tek bi alk?? ac?'dan bana..

Ac?r?m;ac?tamam...

Yaz?m yar?m kal?r;anlatamam...

AyLiN BiLGiN
Ara
isyanbitmez
YaŞinin 14 OlduĞu Yalan!!!???
in_love_girl
ewet yalan..

daha 14 olmadım.. 13 üm asLındaa Smile
Ara
isyanbitmez
ben de öyle tahmin etmiştim : )............
in_love_girl
o kadarmı kötüü (:
Ara
isyanbitmez
hayır o kadar güzel : ))((:
in_love_girl
teşekkürler cnm ((:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:42 PM