:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne olur canımı YAKMA
acemhe
esra35pv41ha3.gif

canım yanıyor...gecenin bu en kör karanlığında delimiyim oturmuş seni yazıyorum yinee...unutuldum mu diyebilmenin en sancılı durağı şimdi bana yakışan...
Sense uyumuşsun..nefeslerin odanın içinde ince bir çığlık...ve ben canımı yakma artık diye bağıran...yokluğunu özümsüyorum gücüm yettiğince..gitsen,ömrüme ihanet edip kaçsan ne olurdu?ne yapardım?
neye sarılır gece yarılarında, kimin gözlerinde uykuya dalardım mm..
hayalperest ruhumun en gerçek sorguları işte bunlar...düşünmek acılanmak parçalanmak içimi yakıyor artık..dur diyemiyorum sevmelerime..çoktan derenin öbür tarafına geçmiş içimde büyüttüğüm sevdam..karşı konulamaz artık,engel tanımaz....
seni düşlüyorum yine uykusuzluğumun en sahipsiz kelimelerinde...hani gülse diyorum hep kalbime....soksa beni ruhunun en bilinmez yerine gitmese kaybolmasa benliğimden...ve sen susuyorsun...biliyorum susmalısın konuşsan tekrar acırım tekrar yanarım dünde kalan umutlu seslenmelerine...
YAKMA ARTIK CANIMI.............
karartma artık sabahlarımı...saçlarımın kokusuyla çaldım oysa ben bütün kapıları......sevmediğini hissetmeye yakınken suretimi...direnmeli yine savaşmalısın diyor içimdeki ses........söyle içimdeki hiç barış gelemez mi benim yaşadığım yerlere.....
kovdukça beni ruhumdan..tavana vurdum yüzsüzlüğümü bakamıyorum artık gururumun yüzüne utanıyorum başım önde onu bu şekilde selamlıyorum........
gidiyorum işte .....istemediğin,telaşlarınla doldurduğun ömrümden artık gidiyorum..rahatça uyu çiçekli çarşaflarında..evlen,boy boy çocukların olsun sana babacım diye seslenen..yeter ki artık yakma canımı.istediğin buysa,yine yıldızlı gülebileceksen gidiyorum ,
gidiyorum ömrümden..
katlandığım sızılara ayrılığı da eklemek varmış elbet kaderde.beddua edemem bu büyük sevgiyle..hep gül CANIMmm hep kahkahalara boğul kelimelerinde...merak etme ben kaldırıyorum aşkı el sürülmeyecek sandıklara...sevda büyütemem senden başka bir umuda...
ama gitme ne olur Dayanamam Yokluğuna...
NE OLUR CANIMI YAKMAAAAAAA...........
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ne olur sus ölüm melegim...... AsLı 6 427 04-12-2022, Saat: 08:22 PM
Son Yorum: wildfang
  Kal Gönlümde Ne OLur Gitme... eRCi 19 651 04-12-2022, Saat: 10:23 AM
  Dön Ne Olur... Yaşatma Bana Bu Acıları... lover 2 358 04-10-2022, Saat: 06:14 PM
  ~~..::S€vm€s€nd€ OLuR::..~~ €BeRimSin 2 329 04-09-2022, Saat: 07:07 PM
  _{*}_CenneTim OLur muSun_{*}_ €BeRimSin 9 353 04-09-2022, Saat: 07:20 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:03 AM