:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balık Burcu Aylık Yorum - Ekim 2010
Hasretiim

Öncelikle Akrep burcuna yerleşen Mars ve Venüs’ten aldığınız canlı ve sevecen enerji ile bu ay hayata daha sıkı sarılacak, hayatın çok güzel olduğunu tekrarlayıp duracaksınız. Hele kendinizi bazı alanlarda kanıtlayıp zaferleri aldıktan sonra değmeyin keyfinize..
Bu arada, Venüs’ün Akrep burcunda uzun süre kalacağını müjdeleyim, bu da burcunuzda bulunan son derece önemli, kadersel değişim rüzgarlarını estiren Uranüs ve Jüpiter’in sizden ayrılmadan önce, Akrepteki Venüs’ün de desteğini alarak, hayatınıza giren köklü yenilikleri taçlandıracağının garantisidir. Ödül ve mutluluk yan yana..
Transit Venüs ve Mars 9.evde, uzun yollar, uzak yerler, yurt dışı, uzaktaki yakınlar ve yetkili kişilerle önemli iş görüşmeleri demektir. Kiminiz içinse, bireysel haritanız uygunsa tabii, belki anne/baba olacağınızın güzel bir haberjisi.
İş sahibi olanlar veya ticaretle uğraşanlar için belki senenin en verimli ayı diyebilirim, son derece verimli ve hızlı işbirlikleriyle tam istediğiniz düzeyde anlaşmalara, işbirliğine imza atacaksınız.
Yurt dışından veya uzak yerlerdeki yakınlardan güzel haberler mutlu edecek. Belki de sizi harekete geçirecek. Kafanızdaki planları hızlandıracak gelişmeler sizi kararlılık ve umut ve cesaretle dolduracak. Genelde biraz kararsız kişilersinizdir, arkanızdan itilmeye ihtiyacınız vardır ama bu ay buna hiç gerek kalmayacak. Hem sezginiz hem ne istediğinizi iyi bilir olmanız en büyük itici gücünüz olacak. Ayrıca istekli, umutlusunuz. Bu pozitif enerjiler her zaman bu derece yüksek olmaz, kıymetini bilin ve senenin en verimli ayını iyi değerlendirin derim.
Üniversite eğitimi alanlar için de başarılı ve hızlı bir dönem olacak, hem yepyeni arkadaşlıkların başlayacağı, hem popüler olacakları bir ay geçirecekler. Hızlı ve güzel adımlarla eğitim ilerleyecek. Yalnız sizin için bir sıkıntılı durum var; sanki acaba istediğiniz bölümde okumuyor musunuz?.. Bana sorarsanız doğru adrestesiniz, bunu bir süre sonra anlarsınız.
Geçen ay ne istediğinizi iyi anlamanıza yardım eden yıldız açıları vardı, bu ay kafanız ara ara karıştığında, ki, bu hızlı değişim sürecinde bu hıza alışmanın zorluğundan dolayı normaldir bu, hemen önceki ayı hatırlayın.
Bu ay içinizde doğacak ruhsal bir aydınlanma sizi olası bir hatadan kurtaracak, sanki bir rüya göreceksiniz ve önemli bir hatadan döneceksiniz. En azından bir konuda frene basmanız gerektiğini anlayacaksınız veya tam tersi korktuğunuz olmayacak...
Para konusuna gelirsek; transit Satürn yatırım evine girdi ve iki sene burada kalacak. Bu da ortak yatırım hesaplarında ciddi bir planlama, düzenleme gerektiğini gösterir. Birlikte önemli yatırımlar akıllı bir planlama ile yatırımı büyütmeye destek olacak. Ancak olası hatalar için uyarmak isterim. Yasal olmayan işlere dalma riskiniz var, sanki kazanma hırsı girmiş içinize. Bu da yasal olmayan kazançlara karşı çıkamama riski verir. Ben şimdiden uyarayım; hesapsız harcamalar ve yasal olmayan yatırımlar çok değil bir-iki sene sonra yıkım getirebilir, bu sene kazandıklarınızı, bol kısmetlerinizi bile alıp götürebilir. Yani, bela geliyorum diyecek, dinlemek isteyene..
Özellikle evli olanlar veya ortak olanlar için söylüyorum bu uyarıyı. Ya sizden kaynaklı, ya da ortak veya eşten kaynaklı sorun kesinlikle büyük bedeller ödetebilir. Bugünlerde yaptığınız her parasal işleri yasal zeminde yürütmeye azami gayret gösterin. Borçlarınızı zamanında ödeyin…
Aşka gelirsek; aşk ayı bu ay. Ancak bazı görünmez engeller var hala, yalnız bu engelleri kiminiz çözebileceksiniz. Bir umut, bir ışık doğmuş. Veya duygularınız çok güçlenmiş, bu da size ruhsal bir güç vermekte aşkı yaşamak için.
Sevgilisi olanlar ay boyunca dışarı mekanlarda gezmek isteyecek, yolculuk yapacaklar birlikte ve çok eğlenecekler. Duygusal bağınız da güçlenecek. Kalbi boş olanlar için güzel bir aşk yaşamaları söz konusu. Kısa sürer derken belki de hayatlarının aşkı olacak gibi görünüyor..
Sevgilisi olanlar için evlilik tarihini konuşmanın zamanı gelmiş. Yıl bitmeden güzel bir düğün olabilir. Hatta bu ay son derece güzel bir ay evlenmek için. Bereketli bir evlilik olacağa benzer.
Kiminiz de, hızlı başlayan bir aşkı hızlı bir evliliğe götürebilirsiniz ama sanki bana bu evlilik tanıdık, var olan veya eski bir sevgili ile olacakmış gibi geliyor..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Balık 23.01.2014 ZencefiL 0 372 01-23-2014, Saat: 10:30 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Balık 04 06 2012 ZencefiL 0 299 06-04-2012, Saat: 09:58 AM
  Balık 26.04.2012 ZencefiL 0 312 04-26-2012, Saat: 10:32 AM
  Balık 25.04.2012 ZencefiL 0 306 04-25-2012, Saat: 10:01 AM
  Balık 24.04.2012 ZencefiL 0 310 04-24-2012, Saat: 10:32 AM