:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beni öptüğün gün;
Hasretiim
Beni öptüğün gün;

Bir katilin sipariş aldığı ilk ruh gibivirgs.gif üzerinde parmak izi unutulan acemi bir cinayet gibi ruhumda kaldı dudağının izleri. Endişeye gerek yokvirgs.gif o izleri ellerimle gizledim.

Bazı zamanlar gözlerinden doğan güneş benim kıyılarımı da ısıtıyor sanki. En sarp yamaçlarıma kadar değiyor sıcaklığın. Aksi durumlarda aptal bir masumiyetle kıyılarımı sıcaklığına doğru taşımaya çalışıyorum. Bu biraz yorucu ama müthiş. Sismik hareketler meydana geliyor yüreğimde. –sahivirgs.gif bir noktadan başlayıp hiç durmadan ilerledikçe yine sen çıkıyorsun karşıma bu coğrafyada.- Her turda yeni bir yanını keşfediyorum. Sanki ilerledikçe ortaya çıkıyor başka başka güzelliklervirgs.gif el değmemişvirgs.gif keşfedilmemişvirgs.gif keşfettirmediğin. Benimde kollarım boş değil hani sana gelirkenvirgs.gif her ne kadar tahrip olsam dahi insan nezaketinden bir şey kaybetmemeli. İşte benvirgs.gif o güzellikleri sömürmeye değilvirgs.gif paylaşarak arttırmakvirgs.gif keşfedip kendim yaşayabilmek için sana meyil ediyorum. İşte bunun için atlamak istiyorum bu gemiden. —Bu biraz bencilce ama idare et- Eğer beni kabul edersen topraklarınavirgs.gif gördüğüm güzelliklere yemin ederim ki kimselere söylemem burada olduğumuzuvirgs.gif sadece ikimiz yaşarız. İnşa ettiklerimiz bize sonsuzluğa kadar yeter. Azalırsa yeniden yaparızvirgs.gif hiç durmadan duraklamadan. Merak etmevirgs.gif ben senin için hiç yorulmam.

Beni öptüğün gün;

Koyu bir Katoliğe benziyordun. Yedi büyük günahtan herhangi birinin içeriğiydim sanki senin için. Bazen bu harama içleniyor gibisin ama kurallar? Ama acılarınvirgs.gif acılarımız? –durvirgs.gif kızma! Ufak bir dalavere ile bunlara ortak oldum ben. Senin bir suçun yok.- Bazen yanlış anlaşılmaktan korkuyorum. Mesela bunlara ve bana ihtiyacının olmadığınıvirgs.gif birçok şeye karşı durabilecek direncin olduğunun farkındayım. Ama toz konduramıyorum işte sanavirgs.gif sen kırılganvirgs.gif sen yeni doğmuş bir bebek gibi üstüne titrenmesi gereken sevgili. Kollarımla sarıp sarmaladığımvirgs.gif bütün kötülüklerdenvirgs.gif şeytanlardanvirgs.gif cadılardan ve cinlerden sakladığım sevgili.

Beni öptüğün gün;

Şefaat kadar kutsaldı ılık nefesin ve cehennem kadar yakıcı. Dudakların değdiğinde tenime “Bir peri beni öptü” diye haykırdım yıldızlara. Arabalarla yarıştımvirgs.gif atlarla hatta uçaklarla. Hepsini de yendim. Hayırvirgs.gif abartmıyorum! Bütün sorun kusursuzluğunda. Ortada bir kusur varsa gördüklerimizdir bugüne kadar. İçimize işlenilen yapaylıkvirgs.gif ürkeklikler vesaire. Küresel bir felaketten geriye kalan bir avuç insan gibi saflığımız. Saklıvirgs.gif gizli… Amerikan yapımı filmler gibi işte…

Ve beni öptüğün günvirgs.gif

Sen uyudunvirgs.gif ben ruhumu çıkartıp üzerini örttümvirgs.gif rüzgâr aşındırmasın diye tenini. Gözlerimi de sende gizledimvirgs.gif tehlikelerdenvirgs.gif kötülerden ve kötülüklerden korusun diye…

Batuhan Dedde.
Ara
history
[QUOTE- Eğer beni kabul edersen topraklarınavirgs.gif gördüğüm güzelliklere yemin ederim ki kimselere söylemem burada olduğumuzuvirgs.gif sadece ikimiz yaşarız. ][/quote]

Mükemmel bir yazı teşekkürler arkadaşım...
Ara
Hasretiim
Okuyan Gözlerine saglik Arkadasim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yorgunum Hayat ,Üzme Beni .. ROSE 11 1,567 04-12-2022, Saat: 06:14 PM
Son Yorum: wildfang
  Giderken Beni Degil,yuregimi Dinle... >As!_M€L€q< 11 623 04-09-2022, Saat: 10:13 PM
  SEN beni SENSİZ sansanda roket55 1 774 04-09-2022, Saat: 02:02 PM
  Suskunluğumdan anla beni ... ROSE 7 577 04-09-2022, Saat: 12:53 PM
  Beni Sevmek... MasaL_perisi 16 734 04-08-2022, Saat: 08:00 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:29 AM