:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliden Ayrılmak
yalan dünya
Sıkılsanız bile lütfen sonuna kadar atlamadan okuyun!

O'nunla ilk tanıştığım zaman...Ortaokulda henüz 14 yaşındaydım.O'nun yaşını ise hiç sormayın!Göz göre göre kendimi ateşe attığımı sonradan anladım.Herkes bu berabarlik için yaşımın çok küçük olduğunu söylüyordu.Aslında hiç bir zaman yaşın uygunluğu söz konusu olamaz böyle bir ilişki de.İlk önceleri sadece yakın arkadaşlarımla paylaştım küçük sırrımıvirgul.gifsadece gönül eğlendiriyordum onunla.Ne kadar da aptalmışım!Aileme anlatamazdımvirgul.gifreddedileceğini peşinen biliyordum.Başlangıçta tenha yerlerde çok seyrek buluşuyordukvirgul.gifdaha sonra buluşmamızın sayısı gittikçe arttı.Ok yaydan çıkmıştı bir kerevirgul.gifevet onu seviyordum.Aklımda hep aynı düşünce vardı ''Onun tutsağı değilim ve istediğim zaman bırakabilirim'' Ne kadar da akılsızmışım.En sonunda olan oldu.Bir gece ansızın annem bizi yatakta yakaladıvirgul.gifkızmadı-bağırmadı.Sadece kısa bir nasihat çekti.Beraber olmamızı yasak etmenin mümkün olamayacağını acı acı anlattım.
Aradan seneler geçti ama gittikçe birbirimize bağlandık.Daha doğrusu ben ona bağlandımvirgul.giftahmin edeceğiniz gibi onun umrunda bile değildim.Aradan geçen yıllarda kaybeden hep ben oldum.O bana sahte mutluluklar verdi sadecevirgul.gifben se her şeyimi...
Onun için kavga ettimvirgul.gifonun yüzünden çok hastalandım.Önce onu sevmeyi öğrendimvirgul.gifsonra nefret etmeyi.Beraber olmayı istemediğim anlarda bilevirgul.gifyanımda olmaya devam ediyor.Ne yalan söyleyeyim;bazen ben de isteyerek onun peşinden koşup sokak sokak aradıktan sonra hasretle yeniden buluşuyorduk.İrademi yerle bir ettivirgul.gifailemlevirgul.gifarkadaşlarımlavirgul.gifyakınlarımla arama girdi.Arkadaşlarımın çoğu da ondan nefret etti.Hatta ben bile tiksindim bazenvirgul.gifbedenime ve ruhuma sinen kokusundan.Dudaklarımın her dokunuşundavirgul.gifben ondan o benden bir şeyler çalıyordu.Oher seferinde yeniliyordu kendinivirgul.gifben ise gittikçe kötüleşiyordum.Buna rağmen bir türlü terkedemedim.
Aslında çok defa denedim ayrılmayı.Hepsinde de dönüşümvirgul.gifbir öncekinden güçlü oldu.Yokluğunda hasretiyle kıvrandım.Bu ayrılığa alışmaya çalıştım ama asla aklımdan çıkmadı.Tırnaklarımı yedim yetmedivirgul.gifkuruyemişe başladımvirgul.gifayrılık kilo aldırdı.Hatta inanmazsınız ama şu anda bile yanıbaşımda.Ama yine de hepinizin önünde yemin ediyorum ve söz veriyorum.Y ao beni bırakacakvirgul.gifya da ben o sıgarayı!!!

Şimdi lütfen bir daha okuyun!

Not:Türkiye gazetesi takviminden şahsen yazılmıştır...
Ara
history
Off ya süpermiş.Sigara alışkanlığının,aşk gibi anlatılması çok etkileyici.Kesinlikle okunmalı,paylaştığın için teşekkürler arkadaşım.
Ara
yalan dünya
Rica ederim,ilk okuduğumda çok etkilemişti beni.Paylaşmak istedim :-_-:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  severken ayrılmak chatlaq mamaqlı@ 4 550 12-30-2008, Saat: 05:18 PM
Son Yorum: chatlaq mamaqlı@
  ayrılmak mehmetkılıc 0 396 05-10-2007, Saat: 09:37 PM
Son Yorum: mehmetkılıc
  Sevgiliden ?z?r dilemek i?in haz?r mektup mail Son Noktam 0 684 07-08-2006, Saat: 06:02 PM
Son Yorum: Son Noktam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 02:32 AM