:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu senin son gidişin olsun sevgili..
acemhe
Bu senin son gidişin olsun sevgilivirgul.gif bıraktığın son acı olsun. Ve ben senin yaşayamadığın son sevda olayım...

Bu son gidişin miydi anlayamadım sevgili..Hani hep giderdin ve gelirdin ya geriyevirgul.gif bu da onlardan biri miydi..? Uzun zaman oldu bu sefervirgul.gif söylemek ve sormak zor geliyor ama bu senin son gidişin miydi sevgili...? Küçük bir oyun oynuyor gibiyiz sanki. Ben ebe olmuşum sen saklanan...Nerelere saklandın da bulamıyorum seni. "Ah işte ordasın" dediğim yerlerden hep başkaları çıkıyorvirgul.gif herkes hep bir ağızdanvirgul.gif dalga geçer gibivirgul.gif “çanak çömlek patladı” diyorvirgul.gifbense garip bir umutsuzlukla geri dönüyorum ağacımavirgul.gif kaldığım yerden seni aramaya başlamak için.

Bu son gidişin miydivirgul.gif anlayamadım sevgili..Göremeyeceğimi sandığım zamanlarda birden karşıma çıkıyorvirgul.gif içimde yeni yangınlar bırakarak geri dönüyorsun. Kimlerin yanına dönüyorsun da uzun sürüyor sessizliklerin? Gittiğin yerlerde bana benzeyen ve tanıdık bir şeyler var mı bari.? Gülmeyi unuttuğun zamanlarvirgul.gif kimleri çağırıyorsun yanına..? Hüzünlerini kovan yürekli biri var mı yani..? Hani bir anda gelip de o puslu havayı dağıtanvirgul.gif seni içmeden sarhoş eden ve güldürenvirgul.gif hüzünlerini bulamayacağın yerlere saklayan biri..Sen dayanamazsın yalnızlığa. Dokunmak ve karışmak istersin. Yalnız kalmak sana acılarını hatırlatır.. Yalnız kalmak sana çocukluğunun masum düşlerini hatırlatır..ağlamak istersin ama ağlayamazsın. Yalnız kalmak sana tutunamadığın sevgileri hatırlatır; çaresizliğinivirgul.gif yıkılmışlığını...arkanda bıraktığınvirgul.gif dokunmaya korktuğun özlemleri. Yalnız kalmak sana göre değil sevgili..Sen yalnızlığında kendinle karşılaşır ve ürkersin yüreğinin saatlerce sana karşıt konuşmalarından. Bu yüzden merak ediyorum yavirgul.gif başkalarına da ‘hüzün kovan kuşum’ diye sesleniyor musun acaba..?

Bu son gidişin miydivirgul.gif anlayamadım sevgili..Hani birden için çocuklar gibi şımarmak istediğindevirgul.gif parmakların telefona gidervirgul.gif arar ve kusardın yavirgul.gif dizginleyemediğin coşkunu ve manyaklığını..hani bir tek ben anlardım yavirgul.gif senin bu ani çıkışlarınıvirgul.gif serseriliğini ve türk dil kurumunda bulunmayan hafif meşrep kelimelerini ve cümlelerini..hani kimseyle böyle konuşulmaz deyip devirgul.gif sınırlarını aşardık ya gereksiz kibarlığın ve nazlanmaların..Uzun zaman oldu içimizdeki bu deliliği ve bastırılmışlığı dışa vurmayalı. Bu yüzden merak ettimvirgul.gif bu senin son gidişin miydi sevgilivirgul.gif anlayamadım...

Söylenmemiş ve çoğaltılabilecek bütün sözleri kendi adına söyledin ve gittin..Umudumavirgul.gif çılgınlığıma ve kadınlığımın senin yanındayken güzelleştiğine inanırkenvirgul.gif yokluğunu mutlu edemeyeceğime inandın ve gittin..Sana karışıpvirgul.gif yüreğine akmama izin veripvirgul.gif beni göklere çıkartırken; bir anda yere indirdinvirgul.gif midemi bulandırdın ve ayrılığı sıkıştırdın parmaklarımın arasınavirgul.gif gittin..Ne kadar değerli ve farklı olduğumu anlatmakta zorluk çeken sen; yalnızlığımın en ıssızvirgul.gif en karanlık ve en savunmasız zamanlarında beni dinlemedinvirgul.gif gelmedin ve gittin..Sevmek bu kadar basitvirgul.gif bu kadar kolay ve taşınabilir bir eşya gibi hafif değil; çıkartıp da bir başka yere koyabileceğin. Bu yüzdendir ki sen beni hiç sevmedin sevgili. O “seni çok seviyorum” diye haykırdığın nadir zamanlarda bilevirgul.gif bunu söyleyen sen değilvirgul.gif senin geçmiş bir sonbahar’da bıraktığınvirgul.gif sana benzeyen ama sana çok yabancı olan sesindi. Bu yüzden sen beni gerçekten sevmedin sevgili. Kendini daha ne kadar kandırabilirsin bilmiyorum ama sen acı çekmeyi seviyorsun...bense balonlar patlatmayıvirgul.gif uçurtmalar uçurmayı ve yaşamayı seviyorum her şeye rağmen. Sen korkularını seviyorsun..bensevirgul.gif korkularımın üzerine gitmeyivirgul.gif savaşmayı ve hatta gülmeyi kaybederken bile...Artık biliyorumvirgul.gif bu senin son gidişindi sevgili ve benim son bekleyişimvirgul.gif son vazgeçişim sevdandan...

Artık gelsen de ne işe yarar ki..? Ben; sana olan kırgınlığımıvirgul.gif yokluğunuvirgul.gif özleminivirgul.gif umutsuzluğunu sevmeye başladım. Ben senin giderken bende unuttuğun ve zaman zaman öksüzlüğüne ağlayan sevdanı sevmeye başladım. Ben senin artık beni unutanvirgul.gif merak etmeyen ve değer vermeyen yüreğini sevmeye başladım. Şimdi hangi tende üşüyorsun da titrediğini hissediyorum kilometreler ötesinden? Ben senin başka mevsimleri tanımak isteyen o heyecanlı ama tutunamayan bakışlarını sevmeye başladım. Artık gelsen de ne işe yarar ki..? Parçaladığın sevgimi toparlayabilecek ve çiçekler toplayıp yollarıma serebilecek kadar güçlü değilsin sen. Senvirgul.gif ben değilsin. Hiç olmadın ve olamazsın..O sakladığın yüreğine hiç almadın benivirgul.gif hiç özlemedinvirgul.gif gözlerin hiç uzaklara dalmadıvirgul.gif belki de şerefime hiç kadeh kaldırmadın. Bu yüzden bu senin son gidişin olsun sevgilivirgul.gif ayrılığın hakkını ver. Böyle bir sevgiyi terk edebilecek kadar yürekli oldunvirgul.gif beni unutacak kadar da korkusuz ol. Özlemevirgul.gif yolunu yolumdan geçirmevirgul.gif sesime düşmevirgul.gif salaş meyhane masalarında konuşmalarımı aramavirgul.gif rakının yanında anma adımı..ayrılığın hakkını ver. Çünkü bunu sen istedin..

Bu senin son gidişin olsun sevgilivirgul.gif bıraktığın son acı olsun. Ve ben senin yaşayamadığın son sevda olayım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Senin Tarifin Yok Ki!! Sevgilim senem albayrak 12 829 04-14-2022, Saat: 09:13 PM
Son Yorum: wildfang
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 836 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
  bir a$k oLSun!!! €BeRimSin 6 354 04-13-2022, Saat: 03:04 PM
  Masal_perisi Senin Için Sadece Bu.. ROSE 42 1,579 04-13-2022, Saat: 02:52 AM
  Yaramda Gidişin Sakli !!! ROSE 9 601 04-13-2022, Saat: 02:11 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:10 PM