:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kapım kilitli değil ama açabilir misin, bilmem…
Hasretiim
urla-4-2.jpg

Olur ya gelirsen kapım kilitli değil ama açabilir misin bilmem…
ben sana yettim sen bana artık yetebilir misin bilmem…istemsiz yaşanmışlıklarımın içinde istemesem bile olmam gereken yerdeyimvirgs.gifbiliyorum her tercih bir terk ediş ve her tercihte bir kaybediş ve bir menzilden çıkış…. zamanın bir saniyesini bile geri çevirmeye gücün yetmezken sen kendini hala güçlü mü sanıyorsun? güçlü değilsin ve en önemlisi benden daha fazla değilsin..dedin ya sen bu kadarmışsın diyevirgs.gif ne yazık sen bu kadar bile değilmişsin..ben bu kadarım ama tekrar ve tekrar yinelenen yansıma aynamda görüntümde kendi gözlerimin içine bakabilmenin haklı gururu var yüzümdeki tebessümde. sahi aynaya bakabiliyomusun? …sen bakabiliyorsan bile bence aynalar sana çoktan küs….. yaşamak zaten zor neden bu daha da zorlamak bazı şeyleri? neden aynı hataların tekerrürü? neden bazı şeyleri düzeltmeme çabası inatla? yalanlar görüyorum çevremde ki yazık aşklar bile yalan…..midem bulanıyor…yalan söylemiyor değilim bazen benimde dilimde dolanır hayali hikayeler ama hiç birini yansıtmam gerçeğe….. neden bu dil ucuyla söylenen sevgi sözleri.. erteledim bazı şeyleri ve bazen mecburi hatırlatışlarım var kendime gerçekleri GÜN GEÇTİKÇE KENDİME DAHA ÇOK BENZİYORUM artık bazı şeyleri başkalarına göre yapmak zorunda olmadığımı anladım.. ARTIK GÖZLERİM DAHA BİR BEN BAKIYORvirgs.gifARTIK SAÇLARIM DAHA BİR BEN DALGALANIYORvirgs.gifARTIK CÜMLELERİM DAHA BİR BEN KOKUYOR.. olur ya gelirsen kapım kilitli değil ama açabilir misinvirgs.gif bilmem…

ben bana yettim ama sen bana artık yetebilir misin……
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Duy Diye Değil** MasaL_perisi 14 637 04-13-2022, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: wildfang
  Sevmez Misin? eRCi 17 857 04-13-2022, Saat: 12:09 PM
  Sevmeye Engel Değil Mesafeler....(s&s) >As!_M€L€q< 18 763 04-13-2022, Saat: 11:01 AM
  VedaLarım değiL...ELveda!!! €BeRimSin 8 421 04-13-2022, Saat: 06:16 AM
  Sevmeye Engel Değil Mesafeler.... ROSE 5 483 04-12-2022, Saat: 04:05 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 07:56 PM