:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(SaNa SENİ... YaZMaK)
eRCi
Sana seni yazmanın böyLesi zor oLacağını düşünmemiştim hiç. KeLimeler lal-ü ebKem kesiLdi sanKi. SeNi anLatmaya yetmiyor hiç biRi. Kim biLir beLki de beN seNi anLatmaya yetecek kaDar özeL buLmuyorum keLimeLeri..

NerDen başLamaLıyım biLmiyorum. Ne anLatmam gereKtiğini de. GözLerimi açtığımDa akLıma iLk geLenin seN oLduğunu mu yoKsa seN yoKKen kaBahat işLemiş biR çocuK kaDar maSum özLeminLe avunDuğumu mu yazmaLıyım saNa..

Her kırDığınDa gözLerimDen gönLüme aKan sağanakLar mı doLdurmaLı bU satırLarı yoKsa O sağanakLarın arDınDan teK biR söZünLevirgul.gif teK biR güLümseyişinLe açan göKKuşakLarı mı?

BiLmiyorum..

Ben seNi ve seninLe birLikte hayatıma GiRen her şeyi seviyorum. KırgınLıkLarvirgul.gif kahKahaLarvirgul.gif özLemLer hepSi ama hepSi seninLe güzeL.. daKiKaLar seN varsaN özeL.. Sensiz yaLnız saatlervirgul.gif sensiz ıSSız gönLümde cennetLer.. seN hep geL
FazLa bekLetmeDenvirgul.gif fazLa özLetmeDenvirgul.gif haSrete kuL köLe etmeDen…

GeLvirgul.gif beNi benDen etmeDen..

Sen gerçek misin?
Bir gerçek böylesi mutlu edebilir mi kalbimivirgul.gif içimi böylesi ısıtabilir mi?Bir gerçek senin kadar güzel olabilir mi?

Oysa yüzünü görmek yok seninvirgul.gif ellerini tutmak yok…Soluğunu hissetmekvirgul.gif kokunu içime doyasıya çekmek yok…Yalnızca sevmek var seni. Uzaktan uzağa…Gülüşlerin düşlerde yalnızvirgul.gif sıcaklığında…

Yine kesiLdi keLimeLerin diLi. YaZaCaK ne çoK şey vaR oYsa saNa anLatmak isteDiğim ne çoK şey…

İçtenLiğin meseLavirgul.gif dürüstLüğün.. biR şeyLerin arDına gizLenmeDen ve gizLemeDen duyguLarını kıracaK daHi oLsan açıK oLuşun. Kim biLir beLki de bu yüzDenDir kimseLere güvenemezKen saNa şüpHesiz güvenimvirgul.gif seNi böyLesi sevişim..

UyKuya daLmadan öNce sesiNi duymanın verDiği huZur meSeLa..
MeseLa teLeFonu hiç kapatmaK istemeyişim. KapattıKtan soNra daHi dakikaLarca seNi düşediğim.. Bu kaDar kıSa zamaNda saNa böyLesi aLışmış oLmanın veRdiği gaRip ama mutLuLuk veriCi tat ya da.. Ve bU satırLarı oKuyacak oLmanın içime düşürdüğü korKu..

Kim biLir beLki aBarttığımı düşüneceKsinvirgul.gif beLki fazLa aLıştı yanLış diYeceKsinvirgul.gif hatta beLki.. Neyse..

Seni sevmeyi ne hutamede yanmaya benzeteceğim klişe âşıklar gibi ne de ruz-ı ceza da ürperti dolu bekLeyişLere..

YaLnızca aKan biR ırmaK seNi sevmeK. Bazen saKinvirgul.gif huZur doLu baZense hoYratvirgul.gif hıRçınvirgul.gif kıRıcı.. ama yiNe de güzeL vaLığın.. SensizLikLe bıRaKma beNi baş başa seNi bekLeyişLerde daHi hüZün denizinDe boğuLurken ben..

İyi ki varSın ve iYi ki benimLesin..
SENi SEViYORUM utangacs.gif

[IZLESENE]2505995[/IZLESENE]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 477 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,018 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 881 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 388 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Sitem edemiyorum sana. levell 2 412 04-14-2022, Saat: 07:54 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:33 AM