:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Bebegin Hikayesi!
~N@rcicegi~
Genç kadın, bebeğin güzelliği karşısında büyülenmiş gibiydi. Kıvırcık sarı saçları, iri mavi gözleri, kalkık bir burun ve küçük kırmızı dudaklarıyla bir kartpostalı andıran bebek, kadının şimdiye kadar gördüğü en cana yakın kız çocuğuydu.
Onun ipek yanaklarını doya doya öpmek ve cennet kokusunu içine çekmek için eğildiğinde:

"Dokunma bana ..." diye bir ses duydu.

"Beni okşamaya hakkın yok senin..."

Kadın korkuyla irkilip etrafına bakındı. Bebekle kendisinden başka içerde kimse yoktu. Aynı sesi tekrar duyduğunda bebeğe döndü. Aman Allahım!.. Yeni doğmuş gibi görünmesine rağmen konuşan oydu:

"Bana yaklaşmanı istemiyorum" diye devam etti.

"Hemen uzaklaş benden..."

Kadın, biraz olsun kendini toplayarak:

"Çocuklarımız hep erkek oluyor" dedi. "Onlar da güzel ama kız çocukları başka. Bu yüzden seni öpmek istedim."

"Beni öpemezsin" diye ağlamaya başladı bebek. "Benim de seni öpemeyeceğim gibi..."

"Neden?" diye sordu kadın. "Neden öpemezsin ki?"
Bebek, hıçkırıklara boğulurken:

"Bunun sebebini bilmen gerekir" dedi. "Düşünürsen mutlaka bulacaksın..."

Kadın, neler olup bittiğini hatırlamak üzereyken kendine geldi. Özel bir hastanenin en lüks odasında yatıyor ve narkozun tesirinden midesi bulanıyordu. Aile dostları olan tanınmış doktor, odayı dolduran çiçeklerden bir tanesini vazodan çıkartıp kadına uzatırken:

"Geçmiş olsun hanımefendi" dedi. "Başarılı bir kürtajdı doğrusu. Ha..! Sahi, "kız"mış aldırdığınız bebek." Sad

Ara
tatlı_cadı
güzelmiş..Wink
paylaşımın için tşk..
Ara
Firari Fırtına
Narçiçeği Teşekkürler ....
~N@rcicegi~
Bi$i deil begendiginize sevindim!!
Ara
toxique_lierre&b.b.k
tsk uzucu
Ara
~N@rcicegi~
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tsk uzucu

Evet bencede Sad
Ara
ZeYNeP_CiX
güsellmisssssss
Ara
p£r!k!z!
tşkler nArÇiçeĞi .::.
Ara
~N@rcicegi~
Bi$ey deil, Begendiginize sevindim!! Cevap yazdiginiz icinde T$kler!!
Ara
Emy
Güzel deyipte geçemiycem ben bunu; ibret almak gerekmiyo mu sizce de? Verilene şükretmek bi yana onu istememek...Hak yerini bulmuş bence...Verilebilecek en güzel ceza bu olsa gerek
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eroinin ilgin? hikayesi (t?p facias? ) eRCi 1 381 04-05-2022, Saat: 07:56 AM
Son Yorum: wildfang
  ?nl? astrolog B?lent K?sa?n?n Kapadokya hikayesi soyle 1 438 04-02-2022, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Dokuz Aylık Bebeğin Vücudunda Kur'an Ayetleri Beliriyor İddiası MaSaL 0 530 03-25-2010, Saat: 11:35 PM
Son Yorum: MaSaL
  ters ayaklı şeytan (yine yurt hikayesi)ben çok etkilendim unutamıyormm G l s M 7 986 04-12-2008, Saat: 04:49 PM
Son Yorum: Patikli_Penguen
  enteresan bir önyargı hikayesi...herkes okumalı...yorumlarınızı bekliyorum.. tanya 14 1,188 08-27-2007, Saat: 01:06 PM
Son Yorum: erdal_x

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 09:17 PM