:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
göℓgєηє ѕığ∂ıя вєηι вιяι¢ι&#10
acemhe
fft5_mf7435.Jpeg

Acıyan yanımı tut, Sen değince elini geçiveriyor yangınlar... Acı-yan-ımı tut. Dokun bana... Yarama tuz serpecek olan da elin, uzat; dokun bana. Muhtaçlığı bir senin kudretinde sevdim, gölgende uyudum, her şeyi duydum... Kucağında mı hâlâ ilk gece bıraktığım gölgem? Hani o geceden önce sabah, uzanmıştım kucagina. Bana o sevdiğim ninniyi söylemiştin. Off, sesini özledim. Ses tellerinin havayla buluşmasını özledim. Konuş, muhtaçlığıma su serp! Acıyan yanımda kalsın ellerin. Hah, öyle dokunmuşluk izleri bırak tenimde. Ruhumdan zaten hiç eksilmedi ki suretin !

"İhtiyacım var sana,milyon kere!" cümlesi "Aşığım sana, topraklarımın sonsuzluğu kadar!" cümlesine eş oldu. Kulağına şöyle-böyle, çekingenlikle fısıldadığım cümleyi hatırladın mı? Hani daha önce kimsenin işitmesine tahammül edemeyeceğim, ama ilk çekingenlikten sonra sana binlercesini, en güzellerini kurarak tekrarladığım sözcüklerim? Nefesin kesilmişti hani, korkmuştum kalbin duracak diye. O kadar hızlı atıyordu ki! Kesilmiş nefesinin ritmi hâlâ kulağımın ucunda...

Nefesini özledim Seni sen yapan, her seferinde beni sana yaklaştıran diyafram hareketlerini... Gel buraya! Yanımda nefes al! Sonra, daha da yaklaş! Nefesini ciğerlerime doldururum belki... Acıyan yanıma üfle ellerinle. Ellerin merhemimdir, sür; nefesinse yegâne ilacım.

Sabahtan kalma sarhoşlukla gecelere vurduğumuz delilikleri hatırladın mı? Hani, sabah canımız hiçbir şey istemezdi. Ama, biz inatla birbirimizi isterdik. Sabaha aldırmamışlık lar yapardık,gecenin devamı başka bir gece gibi olurdu gündüz. Zaten umrumuzda olmazdı güneşin günle oynaşmaları. Bizim için mühim olan,can larımızın kaynaşmasıydı!

Acıyan yanıma dokun. Yaklaş bana, korkma Yaralarıma merhem olursun ancak, kanatacak yer kalmadı ki! Şişe şişe kan tükettim, sayfa sayfa sitemlerde. Çoğalmadan azaldım. Tükendikçe büyüdüm... Acıyan yanımı bırak şimdi. Bana dokunmayı da...Suretine yüz sürmek istiyorum yalnızca.

Gölgene sığındığım günlerdeki gibi yüzünü yüzüme daya... "Son damlana kadar bitireceğim seni." dediğim gecedeki gibi yüzümden başla, bitir beni! Parça parça dokunma bana, kanarım...

Gölgene sığdır beni; yuvamı ver,sığınayım. Karanlığınla koru beni karanlıklardan yine... Hah, şimdi bitirme vaktin beni... Her gün yaptığın gibi, bitir beni, son damlam yine kalsın, üzerine dökülmem için.
Kapat ışığı! Acıyan yanıma tuz basmakla başla..
Ara
acemhe
b-163259-el_ele_tutu%C5%9Fmu%C5%9F_sevgililer.jpg

Ellerim avuçlarının içinde kaybolduğunda anladım, korkmadan sevmek ne demekti…

Seni sevmekti bereketli yağmurlar yağdırarak tabiatı canlandıran,doğurarak güneşi elleriyle tüm çiçeklerimi açtıran. Huzur içinde süzülen martılar ve umut dolu bir çocuğun yüzündeki gülümse kadar saftı, seni sevmek yaşamaktı…

Yokluğun gözlerimden süzüldüğünde anladım; özlemek ne demekti…

Gelişine kuruldu sensizlikte tüm saatlerim. Adın dua oldu dilimde. Uykularım firariydismiliv.gif söndü tüm ışıklarım bir birsmiliv.gif karanlıklar pusu kurdu hasretine gebe bedenimde. Annesini kaybeden minik bir kedi ve uçurtması kopan gözü yaşlı bir çocuk kadar çaresizdismiliv.gif özlemek seni isyan etmekti….

Ürkek bedenim kollarındayken anladım ; şefkat ne demekti…

Çocuk oldum korkusuzca ve yaslandım omuzlarına. Huzur kanıma işledi saçlarımda dolaşan parmaklarından ve hiç üşümedim sıcağın dolanınca soluğuma. Kapatıp gözlerimi rüzgarın
şarkısını dinlemek ve kokunu ciğerlerime çekmektismiliv.gif şefkat erimekti beni saran kollarında…

Yüreğime değince ellerin anladım; güvenmek sorgusuzca ne demekti…

Tüm korkuları uçurup gökyüzüne dört yanımı maviye boyadın. Sevdayı ise kırmızıya; boynuma doladığın o kolye ve ayaklarıma aldığın o pabuçlar gibi. Dindi tüm fırtınalarımsmiliv.gif durgun bir suydun susup seyre daldığım. Ömrümü bakışına ve canımı gülüşüne katmaktısmiliv.gif güvenmek sana dolu dolu nefes almaktı…

Kendimden çok seni düşünmeye başladığımda anladımsmiliv.gif
aşk ne demekti…

Gözlerimdeki gülücüktü adınsmiliv.gif yüreğimdeki ateş ve tarifi imkansız heyecandı. Bana ait ne varsa sana yazmaktı düşünmeden. Bir nehir oldum dur durak bilmeden sana akan. Tutuşmaktı seve seve ve kanatlanmaktısmiliv.gif
aşk beni bırakıp sen olmaktı…

Seni bulmak içindi yaptığım en büyük hatalar anladım ve bu yüzden kendime bile kızamadım. Sadece itiraz ettim sensiz geçen onca yıla; yok say hepsinismiliv.gif ben hiç yaşamadım. Yıldızlara hiç bakmadım ben meselasmiliv.gif o üç katlı evin terasında sarılmışken battaniyeye gökyüzüne gözlerimi dikmeden önce. Çay içmedim hiçsmiliv.gif o küçük masada karşına geçip oturmadan önce. Hiç dinlemedim o
şarkısmiliv.gif tutup ellerimi sensmiliv.gif benim için isteyip çaldırmadan önce. Anladımsmiliv.gif ben hiç yaşamadım seni sevmeden önce…

Küçük bir kız nasıl büyürmüşsmiliv.gif yüreğime düştüğünde anladım…

Huzurun adıydı seni sevmeksmiliv.gif dudaklarındaki tebessümü görmekti mutlu olabilmek ve karşıma çıktığın ilk gün “hayatımı değiştiren adam” diyebilmekti sana koşarcasına gelebilmek… Sarıl şimdi bana sıkıca ve bırak göğsünde uyuyayımsmiliv.gif kokun sinmişken tenime gözlerimi kapayıp öylece kalayım. Yüreğimin orta yerine serdiğimsin; anladımsmiliv.gif artık seninle varım…

Ara
acemhe
30956_113873975315838_101822889854280_81...9972_n.jpg

Hiçbir anayasa kanununa göre yasak değilsin bana!

Hiçbir rüzgar alıp götüremez seni benden!
Hiçbir deprem enkaz altında bırakamaz içimizdeki aşkı..
Tenin benim büyüdüğüm şehir sevgilim,
Tek bir sokağından bile vazgeçemem…
ELÇİN GELİR..
Ara
acemhe
31067_121125791257323_101822889854280_10...5808_n.jpg

Güne seninle uyanırken,
Umrumda değil ömrümden eksilen yıllar....
Umrumda değil zamanı küçülttükçe, bizi birbirimizde büyüten aylar...
Gülmeyi seviyorum seninle...
Gülüşün olmayı...
Gülüşüm olmanı...
Her zaman değil, her an aklımda olmanı seviyorum....
Seni özlerken, beni özlediğini bilmek anne olmak gibi sevgilim...
Yetim bir çocuğa aile olmak gibi...
Ben en çok ta bunu seviyorum...

ELÇİN GELİR
Ara
acemhe
Bir başka zamanda seni yaşamak
Herşeyden önce sen
Elbette sen
Mutlaka sen
İster uzaklarda ol
...İster yanıbaşımda dur
Sen ol yeter ki bu zaman içinde