:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bacak Zayıflatma Hareketleri
MaSaL
Bacaklarımızı zayıflatabilir kollarımızın kalınlığından şikayet edenler kollarındaki fazla yağlardan kurtulabilirler.
Kollarından şikayetçi olanlar aşağıdaki ilk 4 hareketi bacaklarından şikayetçi olanlar son 3 hareketi uygulayabilirler.
İkisini uygulayarak tüm bölgeyi çalıştırmak egzersiz açısından daha sağlıklıdır.

Bu egzersizleri iyi bir beslenme programıyla tekrarlamak tabi ki daha iyi verim almamızı sağlayacaktır.
Onun için size en uygun beslenme programını temin edebilmeniz için diyetisyene başvurmanız gerekmektedir.
Vücudunuz metabolizması hangi besinlere karşı tepki veriyor vermiyor.
Ya da hangi besinler size kilo aldırıyor aldırmıyor ?
Bunu doktor gözetiminden geçtikten sonra anlayabiliriz.
Size program versek de vücudunuzu bünyenizi bilmediğimiz için sağlıklı olan yol diyetisyenle diyalog kurulmalıdır.

Bacak zayıflama hareketlerini kendinize bir program yaparak uygulayabilirsiniz.
Örneğin Pazartesi bu hareketleri uyguladıktan sonra salı günü kendinizi dinlenmeye bırakın.
Çarşamba günü tekrar aynı hareketleri uygulayın.
1 gün dinlenme 1gün çalışma şeklinde egzersiz hareketini günlük yaşamınıza katın.
Egzersizleri yemekten 30 dakika sonra yapın.

2lue8lz.gif
sıla
hadi kızlaaaaarrrr bir kii Big GrinBig Grin yerinde saayyyy sağa bir adım sola bir adım hop hop hadiiiiiiiii
Ara
PCKoPaT
:yikildim:

Biraz dha çalışırlarsa artık askere erkeklern gitmesne grek kalmyck Big Grin
Âh be.
Ara
sıla
konuşmak yok tempooo dizleri yukarı çeeekkkk biiiiiir kiiiiiiiiiiiii Big GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
İhtyaç molası verek Big Grin Konuşmak da bir ihtiyaçtırBig GrinD
Âh be.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:35 PM