:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Al ve Yerlestir Yüregine...
Hasretiim
Sonsuz Öyküm

Hayatla mücadelemde saflarımın çoğunu kaybettiğim günlerdi. Birbirinin aynı olan günlerde bana uzatılan her dalı işte beni kurtaracak dal diye hiç geri çevirmeden tutuyordum.

Daha elimi uzatır uzatmaz kırılacağını biliyordum oysa yenilgiyi asla kabullenmeyen beynimvirgs.gif sevmekten hiç yorulmayan yüreğimvirgs.gif alarm zilleri çalıyordu sanki ikisini de kaybetmek üzereydim.

Benvirgs.gif ben olmaktan çıkıyordum. Bunu fark ettiğim anda bir şey yapamamanın acısıyla gittikçe kabuğuma çekiliyordum. Zevk aldığım hiç bir şey istemiyordum. Ne beklediğimi de bilmiyordum. Bitmeyen gecelervirgs.gif huzursuz uykularvirgs.gif uyanmak istemediğim sabahlar birbirini kovalıyordu.

Geleceğe dair umutlarımın birer birer beni terk ettiği o günlerde sürpriz yaptın sen bana birden çıkıverdin karşıma işte.

Yüreğim yeniden canlanmaya başladı. Nasıl olduğunu unuttuğum gülümseme yeniden yayıldı yüzüme. Kabuğum kırıldıvirgs.gif karanlık dağıldıvirgs.gif umutlar yeşerip içimdeki yerini aldı.

Sabah olsun diye odaları arşınladığımı gecelerin bitmesini istemiyorum artık. Çünkü sen varsın. Seni yaşamak istiyorum.

Yaşadıkça çoğalacaksın. Sonsuz bir keşfe çıkacağım seninle. Her gün yepyeni şeyler bulacağım sende keşfetmektenvirgs.gif seni öğrenmekten hiç bıkmayacağım.

Yastığa başıma koyup gözümü kapadığım da içimi sonsuz bir huzur kaplayacak biliyorum. Aylardır uyuyamadığım uykuları bir çırpıda uyuyacağım. Yürek çarpıntılarıyla dolu karanlık saatler bitecek. Gecemi de gündüzümü de sen dolduracaksın. Senden öncesine ait ne varsa hepsini döktüm denize.

Kimselere vermeye kıyamadığım maviyi getirdim sanavirgs.gif al ve yerleştir yüreğine.
Seninle birlikte yenilendiğimi hissediyorum.

Her sabah yeni güne değilvirgs.gif mutluluğa uyanacağım. Her sabah bütün hücrelerimin sanki ilk kez o gün doğmuşlar gibi harekete geçişini hayret ve heyecanla izleyeceğim.
Sesini duymak gücümü artırıyorvirgs.gif tükenmeyecek bir enerji veriyor.

Sen benim için bir şanssın. Hayat her zaman böyle şanslar sunmaz insana. Sunduğunda da bunun değerini bilmek gerek. Ve benvirgs.gif Hayatın bana verdiği bu şansı sonuna kadar kullanmaya kararlıyım. Bir öyküsün sen artık hep yazılacak ama sonu hiç gelmeyecek bir öykü
Ara
history
Benvirgs.gif ben olmaktan çıkıyordum. Bunu fark ettiğim anda bir şey yapamamanın acısıyla gittikçe kabuğuma çekiliyordum. Zevk aldığım hiç bir şey istemiyordum. Ne beklediğimi de bilmiyordum. Bitmeyen gecelervirgs.gif huzursuz uykularvirgs.gif uyanmak istemediğim sabahlar birbirini kovalıyordu.
Kendimden bişeyler bulduğum bir yazıydı,teşekkürler arkadaşım.
Ara
Hasretiim
Okuyan Gözlerine Saglik Arkadasim
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hoşçakalımı bırakıyorum yüreğine usulca.. HIÇKIRIK 9 1,388 06-07-2021, Saat: 11:29 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Yüreğimi '' Yüreğine '' Gömdüm # Pè®iM§ii # 6 581 04-15-2011, Saat: 09:27 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Yüreğine Aşık Oldum acemhe 0 540 11-24-2010, Saat: 11:28 AM
Son Yorum: acemhe
  Yüreğine Hediye Edebileceğim Bir Kaç Satırım Var Sadece!.. acemhe 0 454 09-20-2010, Saat: 08:41 PM
  Sığamadım Yüreğine... acemhe 33 2,203 08-12-2010, Saat: 12:38 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:51 AM