:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sus Deme Adam , Daha AnLatıcakLarım Var !
Hasretiim
Boşa bunca heder o olsaydı çekmezdi senin kadar elem keder
Ya yüreğinin ipini kes ya da onu gerçekten öldür diyor çok bilmişler..

Söylenmesi en kolay sözdür vazgeç demek.Ümidin tükendiğihislerin güçsüzleştiği zamanlarda fısıldar birileri kulağınıza yenilgiyi.Reçete okunaklıdıranlamak için gözlerinizin yüreğiniz kadar yorulmasına da gerek yoktur.Vazgeç bu sevdadanyaşadıklarındangerektiğinde her şeyden.Kapıyı çarpıp gitmesini bilmeli insan ya da o kapının ardında bıraktığın yüreği ne halin varsa gör diyerek cezalandırmalı.Çaresizce dinlersinkonuşmak istersin ama suskun kalmaya razı olursun.Söylediklerin o kadar anlamsız gelecektir ki karşındakinebilmediği bir lisanda konuştuğunu sanır herkes..

Anlatamamak zordur onun yüreğinin sendeki önemini.Ki çoğu zaman da anlatamazsın.İç çekişleruykusuz geceler ömürden çalınan ziyan edilmiş gibi görünen zamanlar kayıptan sayılıyor miladı dolmuş aşklarda.Ben milatsız aşklara inanan biriyimiçtiğim süt yediğim aş gibi değil ki benim aşkım.Son kullanma tarihi kalp atışlarıma endeksli.Bu yüzden kalp atışının durması gerekir aşkın ölmesi için..

Ben aşkı öldüremeyenlerdenim..

Her kahraman yüreğinizi fethetmeden önce sıradan biridir.İkinci tekil şahıs olmakbir krallığa hükümdar olmak kadar zordur.Aşılması gereken engellerkazanılması gereken güven söz konusudur.Kanlı değildir sahip olmalaristersin o ikinci tekil (SEN) oluristemezsin o sende diğerlerinden biri olarak kalır.Dönüşümü zaman alırhele yüreğin sevdi mi onu sen sen olmaktan çıkarona bürünürsün.Delice bir tutkuinanması zor bir mucizegülmeye ağlamaya sebebinasiliğndeliliğin..İşte ben dediğin yerdesenden geriye hiçbir şey kalmamış Sen’in..Aşk bu yüzden hep bir başkasına mal edilir.

Bir şarkı sözleridır sevgili.Şarkının sevilmeye gereksinimi vardır ansızın söylenmelidir.Yürüdüğün yoldaiçtiğin çaydasaçlarını rüzgarla savurduğundakıyıda köşede her yerde..Laf aramızda Sezen’i bu yüzden severim.Onca şarkı sözlerinın içinde binlerce kahramanı nasıl yaşatıyor bu kadınabı hayat gibi can veriyor nazenin..

Bir romandır sevgili çoğu zaman.Sevdiğin roman kahramanı yüreğinin efendisinin kopyasıdır.Korkusuzduryalansızdırsevilmeyi en çok hak edendir.O istemeye görsünsenin için gökteki yıldızla odanı aydınlatırkokusunu dahi bilmediğin çiçeklerle yüreğini titretir..Okudukça çoğalan sayfalardatükenmek nedir bilmeyen kalemle yazılan sözcümledir sevgili..

Sen aklımdayken
Aşk var mevsim bahar
Genzimde tazelenmiş anlaranılar

Bekle adam
Merak etme hazana yazılmış önsözler de mevcut
Ama önce izninizle anılarasana saygı duyasım var..

Unutmadanvazgeç diyenlere de sözüm var..
Evet
Gün gelir
Şarkılar biter
Romanlar yorar
Kalp ağlar
Ölür kahramanlar..
Ölümsüz olan Tanrılardırdeğil insanlar..

Ben vazgeçmeyi bilemeyenlerdenim..

Yaralara merhem diyealışıyorum sürüyorum.
Birazdan diner ağrılar
Acele etmelidaha sıradamerhem bekleyen başka başka yaralar var..
Ara
Nare
YanLış anLaşıLmaya müsait yerLer olsa da asLında mutLak gerçeği anLatıyor..

Çok güzeL bir payLaşım, teşekkür ederim
Hasretiim..
Ara
Hasretiim
Okuyan Gözlerine Saglik (:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Bir Adam Sevdim** MasaL_perisi 11 987 04-15-2022, Saat: 04:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Uyandığım H€r Y€ni Günd€ Yitirdim bir K€z DaHa S€ni... €BeRimSin 8 446 04-13-2022, Saat: 08:28 PM
  Gitme Diyorum Az Daha Kalırmısın ? ROSE 18 1,152 04-13-2022, Saat: 05:33 AM
  Bu Gece Siyah Daha Bir Başka.... DarkLady 4 345 04-13-2022, Saat: 01:19 AM
  Madem Ki Yokluğumla Daha Mutlusun €BeRimSin 1 367 04-12-2022, Saat: 08:23 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 06:41 PM