:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..seni seviyorum.. ..ve gidiyorum..
acemhe
Kal rüyamdavirgs.gif olduğu gibi değil de olmasını istediğim gibi sürsün herşey.. Uzun uzun ve anlaşılması zor cümleler kurmama gerek kalmasınvirgs.gif yalnızca sen anla..

ama....
..sen yalnızca...

Rüya mı bu? Orada beklerken gördüğüm sen misin? Beklettiğim ama hep beklediğim.. Garip ama değil mivirgs.gif erkenden olmam gerekirken oradavirgs.gif olamıyorum.. Son dakikaya kadar bekliyorum evdevirgs.gif gelmezsin diye; çıkmıyorum evden.. Bir emin olsam geldiğine derken;
“Geldim” diyorsunvirgs.gif “bekliyorum..”
Sıkışıyor kalbimvirgs.gif kendimi boşluğa bırakıyorumvirgs.gif zamana..

ama...
..yoldayım geliyorum...

Bir siluet uzaktanvirgs.gif üşümüş.. Elleri cebindevirgs.gif kulağında bir müzik.. Geçmişten kalma bir yaprak düşüyorvirgs.gif son yaprak belki de.. o koridorvirgs.gif o şarkı.. Beynimi yoruyor hepsivirgs.gif dursun bu flashback..Bir yara sızlıyor o an; ağlatmıyor.. ağlamamavirgs.gif izin vermiyor.. Yaklaşıyorumvirgs.gif acıyor.. da; nefes aldırmıyor…

ama...
… öldürmüyor da sanki…

Yol bitiyor.. sen ve sesin:
“Merhaba”

Bütün merhabalar uyanıyor içimdevirgs.gif bütün duygular gidiyor.. Ben miyim bu? Neredeyim ben? Hala mı rüya.. Bir melodi geliyor derindenvirgs.gif bakıyorum senden.. Son dinlediğin şarkı olsa gerekvirgs.gif müziği duyuyorum da sözler yok.. Çok tanıdık oysavirgs.gif ay gibivirgs.gif dinlediğim bütün şarkılar gibi tanıdık.. Sen gibi tanıdık.. Çıkmaz sokaklarda çıkar yol aradığımvirgs.gif her seferindevirgs.gif her yolun sonunda karşılaştığım enkaz kadar tanıdık.. Ama sözler karakutu gibi yokvirgs.gif arıyorum yıkımların arasındavirgs.gif ahh bir bulsam..Çözülecek sanki bu rüya..Uyanacağım..Bu son...sonrası yokvirgs.gif sonra diye bir zaman yok..
notalarım var;

ama...
sözlerim?

..sözlerimi kaybettimvirgs.gif hükümsüzdür..

“İyi değilsin sanırımvirgs.gif gel dışarı çıkalım”

Evet değilimvirgs.gif hiç iyi değilim..ben iyi değilimvirgs.gif kalbim.. nefeslerim.. darmadağınım.. Sanırım kuytundayım.. ama soğuk dışarısıvirgs.gif üşüyorum.. Nasıl bir rüya buvirgs.gif neden saçmalıyorum.. Yanımdasın ama ben üşüyorumvirgs.gif seni göremiyorumvirgs.gif tutamıyorum.. Bakışlarımı kaçırıyorum.. Gözlerim sağdavirgs.gif seninkiler solda.. Değişelim hadivirgs.gif ben sola sen sağa.. Sesler çoğalıyor evdevirgs.gif gürültü çok.. Yine duyamıyorum senivirgs.gif kim açtı bu müziği? Bir şeyler anlatıyorsunvirgs.gif hayatıvirgs.gif değişenlerivirgs.gif topladığın parçalarınıvirgs.gif bulamadıklarını.. Umrumda mı sence hayatvirgs.gif dinliyor muyum seni.. Susvirgs.gif sadece sus; bir şey söyleyeceğim ve gideceğim..

“Efendim?”
-Bir şey söyleyeceğim ve gideceğim..
Ortak paydada buluşuyor bir an gözlerimizvirgs.gif sonra sırasıyla sağa ve sola.. ayağa kalkarken söylüyorum;
..seni seviyorum..
..ve gidiyorum..

Aynı melodi başlıyor yenidenvirgs.gif bu sefer derinden değilvirgs.gif her yerinden bu evin.. Bütün her şey susmuşvirgs.gif yoğun sessizlik.. Odalar küçülüyorvirgs.gif sesler azalıyor.. Sessiz bir fısıltı var kulağımdavirgs.gif balıksın yavirgs.gif sen de susuyorsun.. bende balığım oysa..

Susmalıyım biliyorum..
ama...
..bu şarkı...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 477 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,018 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 881 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  bu defa ben gidiyorum!!! ÇiLeK 6 369 04-14-2022, Saat: 02:27 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 388 04-14-2022, Saat: 09:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:14 AM