:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden sevdim bilmiyorum ama çok sevdim!!!
acemhe
BeN Seni Sensiz Sevdim
Ben seni severken
Sen yanımda yoktun ki!
Ben seni özlerken
Sen bilmiyordun ki!
Ben seni sensiz sevdim...
Sen yokken bakışların vardı
Beynime kazınmış
Nereye baksam oradaydılar,
Ben seni sensiz sevdim..
Göremesem de, rüyamdaydın,
Sevmesen de, kalbimin derinliklerindeydin
Ve kimse seni oradan çıkaramayacak.
Sen bile!
Sen olmasan da, hayalin vardı,
Sen olmasan da, şarkılar vardı;
Seni hatırlatan...
Sen olmasan da, her dakika aklımdaydın.
Sen olmasan da,yıldızlar vardı,
Sen olmasan da,bulutlar vardı,
Sen olmasan da,günbatımları vardı,
Sen olmasan da,denizler vardı...
Aslında sen hep vardın,
Aynı şehirde,aynı sokakta,
“Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum”ama;
Ne olurdu sende beni sevseydin?
Ne olurdu bu kadar gözyaşı dökmeseydim?
Ama inanıyorum ki sen uyandıracaksın beni,
Hani kıyamet koptuğunda...
Neden sevdim bilmiyorum ama çok sevdim!!!
Ara
acemhe
Bir gün diye başlıyordu senle her düşünce; bir gün buluşuruz ya da konuşsak bir gün belki de istemiyorsundur ama belki Bir gün
Bir güne bağlıydı umutların sanki. Benimle olacak bir güne!
Bir gün konuşabilecek miydik?

Sanki hayatını bu ince umut iplikleri sarıyordu; çekimser gibi ama bir o kadarda istekli. Bakışınıvirgs.gif yüzünü hatta sesinin tonunu sürekli hayal ettiğin birinin seni ikilemde bırakmasına aldırmadanvirgs.gif her reddedilişte tekrar söylemekvirgs.gif bu anlamsız gibi görünen ama içini kemiren saçma sapan duygu yüzünden her adımının reddine katlanıyordun; sanki danışıklı dövüş gibiydi. Yarı kaçıyordum kırmamak için yarı yargılıyordum.

Olmazdı ki canım bu kadar. Sen hep sabreden taraf mı olacaktın?

Hayata bir bağ lazımdı senin için belki; o ben olsaydım ya da uzun uzun konuşsaydık yitirdiklerimize dair. Anlatılacak kırgınlıklarımızıvirgs.gif bırakılıp kaçarken yaşadığımız o ince sancılarıvirgs.gif terk ederken sırtımızdan sızan ince yıkılışları Ben aslında o kadarda masum değilim. Kimseyi de çok sevmedimvirgs.gif hatta kendimi bilevirgs.gif belki senin olman değiştirecek bu yaptığım her sahtekârlığıvirgs.gif yüzüm olmadan konuşacağım senlevirgs.gif sadece iç yüzümlevirgs.gif içimden konuşacaktım bir süre

Söylemek isteyip söyleyemediğimiz ne çok şey vardı tuşların üstünde yazılıp silinen ya da ne kadar şüpheliydi bazen bu yazışmalar. Güven bu tuşların neresinde başlardı.
İhtiyaçlarımızvirgs.gif duygularımız beklentilerimiz; konuşmadanvirgs.gif yüz yüze gelemeden daha ne kadar sürebilirdi ki?
Bir gün konuşmalıydık seninle yüz yüzevirgs.gif uzun bir sohbetimiz olmalıydı hayata dair. Kimlik karmaşamız çözümlenmeliydi belkivirgs.gif ya da güvenebilmeyi becerebilmeliydik. Hatta gülmeliydik. Ciddi Ciddi gülmeliydik bu çarpık ironiye.

Halimiz ne kadar acınası olmuştu. Biz fark etmeden de artık yakın çevremizle gerçeklerimiz arasında ne kadar yabancılaşmıştık. Tanımadığımız kimselerden medet bekler olmuştuk. Maksat muhabbet

Kimse alınıp gücenmiyordu üstelik. İki kelimede anlaşılıyordu hali pür melalimiz. Muhabbet olsun yahu yoksa ne işim olur gır gır işte& savunmaya bak Müthiş! Böyle bir davanız olsa ve haklı olsanız; avukatlara gerek kalmazdı. Basitti çünkü anlamda Kavramda Hepimiz yetiyorduk birbirimize ve hepimizin derdi malum işte

Şimdi düşünüyorum da ne kadar sırlı dünyalarımızvirgs.gif beklentilerimiz hiç tanımadığımız birine anlatacak kadar yormuş bizivirgs.gif içimizdeki her kargaşa dostlarımızdan gizlenmiş ya da dostum dediğimiz ama düşüncelerimizi yanında açıklamaktan utandığımız malum kıstaslara dönüşmüş. Onların ne diyecekleri o derece önemli olmuş ki biz vazgeçmişiz dost olmaktan. Bilgisayar ekranında akan yazılarla kaynaşmışız.

Aşkımızın uzun metrajlı versiyonlarını ekrana aktararak yaşıyoruz Bir cam açıp seyrine dalıyoruz karakaşlı yârin endamına… Dokunmadan seviyoruz Dokunmadan konuşuyoruz… Söylemeden konuşuyoruz Dilimiz yok Ellerimiz de VE yüreğimiz
Çıkıp karşısına sadece seni seviyorum diyemiyoruz Ne bronz tenine aşığım ne 7 kat parlatıcı sürülmüş ıslak görünümlü dudaklarına

Gece kâbuslarımdan uyandığımda; gözlerine baktığım zamanlar aklıma gelip rahatlatacak beni… Seni bunun için sevmek istiyorum
Herkes gittiğinde senin kalmanı istediğim için

Işıklar söndüğünde elini tutabilmek için Yanında olabilmekten korkmayacağım ve vazgeçmeyeceğim için seviyorum seni

Beceriksizliklerimi kabul ettiğin için duracağım yanında Mükemmelleştirmediğimiz için güzel olacak hayat Sevgim daha çok artacak.

Hiç ayrılmayacağım yanından bir başkası için Buruşacaksa da ellerin ve gözlerinin feri bir zaman sonra azalacaksa ama yanında olacaksam seveceğim seni Hiç korkmadan basılı duracak adımlarım sana bir şey olmasın diye

Pazar filelerini ben taşıyacağım belin ağrırken Tuşlara hapsolmayacak sevgim

Varlığımızın devamı bitse de dudaklarını en son ben öpeceğim

Cep telefonunda sıralanmış saçma mesajlarla kandırmayacağım seni
Kuşumsun bebeğimsin diyerek kapılmayacak duyguların bana

Alıp başımı gitmek istemeyeceğim her tartışmamızdan sonra Gitme dediğini bileceğim için gitme dedirtmeyeceğim sana… Gururum sevgimin önünde koşmayacak Sesindeki ton düşüklüğü yetecek endişelenmeme

Hem her şey olacaksın hem her şeyim

Sallayacağım konu komşuyu Onlara ne diyebileceğim Ne olursa olsun senden vazgeçmeyeceğim

Kandırılmamış bir sevgin olacak Kandırmayan sevgilin birde

Kötüysen sesim çıkmayacak sen iyi olana kadar ve iyiysen geceler bir şölen yaşayacak şafak sökene kadar

Belki biraz patavatsız olacağımvirgs.gif ya da sakarvirgs.gif ya da çok hızlı aşacağım mesafelerim olacak ve ihmalime kızacaksınvirgs.gif ama dönüş yolunda sen olduğun için es geçeceksin bu yanlarımı

Tuşlara hapsetmeyeceğim Ne seni Ne sevgimizi

Pantolonların düşük belli olmadı için seveceğim seni..

Gözlerimi her kapattığımda seni gördüğüm için seveceğim seni
Annemin sevmediği kadar asi olacağın için seveceğim
Annemle en seviyeli gelin kaynana kavgasını yapabileceğin dile sahip olduğun için seveceğim seni
Maç izlerken temizlik yaptığın için seveceğim seni

[SIZE=4]Kaçmayı başaramadığım tek şehir olduğun için seveceğim seni

Terk etmeyi göze alamadığım tek şehir olduğun için ve bu beceriksiz halimle

Fethettiğim

Tek

Şehir olduğun için seveceğim seni
[/SIZE]
Ara
acemhe
Özür dilerim
Hayatına girdiğim için
Seni çok sevdiğim için
Sana bir ömrü denk tuttuğum için
Özür dilerim...
Hayatından bir parça olduğum için
Seninle geçen anlarda zamanı unuttuğum için
Seni sende bulduğum için
Özür dilerim...
Saçlarının kokusuna hasret uyandığım için
Her gece seni düşünüp yattığım için
Senden daha güzelini bulamadığım için
Özür dilerim...
Sana bu sevgiden daha aşşağısını veremediğim için
Senin istediğin gibi yani alçakça sevemediğim için
Gözlerine baktığımda yüreğim titrediği için
Özür dilerim...
Her gece uyku yerine senle yattığım için
Uyandığımda hayal meyal seni gördüğüm için
Ben bu ömürden vazgeçip seni sevdiğim için
Özür dilerim...
Güneşin doğuşunu senin gülüşünle denk tuttuğum için
Batışını seninle mehtap eşliğinde izlediğimiz için
Hayatında bir tane olduğum için
Özür dilerim...
Adına şiirler yazdığım için
Yanında kendimden geçtiğim için
Seni sevmekle suç işlediğim için
Özür dilerim...
Herşeyi dahada imkansızlaştırdığım için
Geceleri seni düşünüp uyuyamadığım için
Kör karanlıkta bile bana bir ateş olduğun için
Özür dilerim...
Hayatımda bir güzel anı olduğun için
Resmine baktığımda ağladığım için
Aşk bize yasak olduğu için
Özür dilerim...
Yaşam bu kadar acımasız olduğu için
Gülüşün dünyalara bedel olduğu için
Beni benden aldığın için
Özür dilerim...

nesquik1zc8.jpg
Ara
acemhe

030208172003flowergirlsmile9455.jpg

• Bu gün... Bir tek gülücük gönder bana;
    Sıcacık olsun!
    .....
    Bir gülüse dilenmek ile tanıstığım bugün; bir tek gülücük gönder ki bana. Bari bugün üsümeyeyim!

Bu gün...
    Bir tek gülücük gönder bana.
    Avucuma koyarken gülüsünü, sıcacık; tanımaya çalısmayacağım seni, senin beni bildiğin kadar. Söz, sormayacağım; ismin ne, kimsin ve neredensin?..
    Belki... Belki sadece tutunacağım bakıslarına, savrulmamak için! Ve bil ki soracağım sadece;
    "Ne istersin benden, gülüsüne karsılık?.."

Bu gün, bir gülücük gönder bana; sıcacık olsun...
    Bu gün "sevdiğin insanların" isimlerini getir hatırına; aralarında ismim olsun!..
    Bugün, bulutlara dolanmıs iplerini çöz kalbimin... Ve altın bir kelebek gibi, ellerinle tak saçlarına!..

Hadi... Hadi bir tek gülüsünü gönder bana bugün...
    Ve eğer hiçbirine mecali yoksa gönlünün; bari çok sevdiklerini hatırla ve aralarında ismim olsun!..
    Bari, sadece sevdiklerini hatırla, aralarında ismim olan...
    .....
    Yahut;
    Sevenlerini hatırla, yani seni sevenleri;
    Ki adım, var elbette onların arasında!..

Ara
history
Aşk bize yasak olduğu için
Özür dilerim...

Niçin yasak olduğunun geçerli bir nedeni varsa özür kabül edilir sanırım.....
güzeldi,teşekkürler arkadaşım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Bir Adam Sevdim** MasaL_perisi 11 992 04-15-2022, Saat: 04:25 AM
Son Yorum: wildfang
  aşka dair......(seni sevdim ben hemde çok:() CeYDa HaNDe KeSiM 4 390 04-13-2022, Saat: 04:28 PM
  Erkekler ağlamaz ama neden.. lover 9 406 04-13-2022, Saat: 03:51 PM
  İçinde Sen Olan Herşeyi Sevdim ÇiLeK 10 491 04-11-2022, Saat: 12:17 PM
  Neden Sevdim... ZeNiTH 4 310 04-11-2022, Saat: 08:39 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 02:31 AM