:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gidiyor musun diye sorma bana. Gönderen sensin.
history
Bankda-oturan-iki-asik.jpg

Gidiyor musun diye sorma bana. Gönderen sensin. Ne terk etmeyi istedim seni, ne de daha yaşamadığımız bu aşkı toprağa gömmeyi. Senin kadar öfkeliyim ben de, senin kadar endişeli...

Bir dokunuşunla bin kenti yıkacak güç verirdin bana, ama inandıramadım seni. Sen sorgularken beni kafanda, ben gözlerinin içine bakıyordum kuşkuyla. Bir tek sözün bağlardı beni sana, oysa sen hep susmanın koynunda..

Aşkın içine bir kez girdi mi kuşku, teslim alır bedenleri de. Sütten çıkmış ak kaşık değildim ama yalanı sokmadım iki kişilik dünyamıza.
O dünya ki, bazen minicik bir odada bazen kentin ortasında şekillendi. Nasıl da güzeldi. Zaten varsın diye her şey güzeldi ama sen buna inanmadın.

Ah bu sorular... Yaşamak varken sevdayı delice, niye boğarız sorularla? Nasıl ikna edebilirdim seni? Ben "aşk" dedikçe sen ayrıntılara takıldın hep. Zaten az konuşan sen, olumsuz ne kadar sözcük varsa bulup çıkardın ortaya. Ben bir şey diyemedim.

Ne kadar zarar vermişim sana meğer... Nasıl değiştirmişim seni... Oysa hiç böyle düşünmemiştim. Kimseye zarar vermek istemem ben. Kimseyi olduğundan farklı bir hale getirmek istemem. Ama öyle oldu işte... Demek ki gitmelerin zamanı geldi şimdi.

Çocukluğuna sığınır atlatırsın bu acıyı. Ne yasadiklarimiz kalır aklında ne sevda sözlerimiz. "Rahat değilim" diyordun ya, rahat ol artık. Gülüşlerini saklaman için bir neden kalmadı. Tedirginliğinin sebebi de kalktı ortadan.

Gidişim yürekten değil, zorunluluktan. Sanma bu toy sevdayı başka kimliklere taşırım. Sanma ki benden sakladığın gülüşlerini yabancı yüzlerde ararım. Seni de götürürüm yüreğimde. Yokluğunu taşırım.

Bulup bulup kaybettim seni.. Ne yazık ki toz-duman edemedim kuşkularını, ne yazık ki kalamadın bana. ...kokusu kalacak kapının eşiğinde.[SIZE=3] Kokladıkça beni bir yanlışa mahkum ettiğini anlayacaksın.başın ellerinin arasında kendinle başbaşasın...[/SIZE]
Ara
PCKoPaT
Alıntı: Ne terk etmeyi istedim seni, ne de daha yaşamadığımız bu aşkı toprağa gömmeyi. Senin kadar öfkeliyim ben de, senin kadar endişeli...
Alıntı:Bir tek sözün bağlardı beni sana, oysa sen hep susmanın koynunda..

Sağolasın History..
Âh be.
Ara
SEHİTLER_OLMEZ
Gidiyor musun diye sorma bana. Gönderen sensin.
[i][b][SIZE=2]Gidişim yürekten değil, zorunluluktan. Sanma bu toy sevdayı başka kimliklere taşırım. Sanma ki benden sakladığın gülüşlerini yabancı yüzlerde ararım. Seni de götürürüm yüreğimde. Yokluğunu taşırım. [/SIZE][/b][/i]
yüreğine sağlıkk!!!
Ara
history
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sağolasın History..

Okuyan gözlerine,yorumlayan yüreğine sağlık arkadaşım...
Ara
history
SEHİTLER_OLMEZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gidiyor musun diye sorma bana. Gönderen sensin.
[i][b][SIZE=2]Gidişim yürekten değil, zorunluluktan. Sanma bu toy sevdayı başka kimliklere taşırım. Sanma ki benden sakladığın gülüşlerini yabancı yüzlerde ararım. Seni de götürürüm yüreğimde. Yokluğunu taşırım. [/SIZE][/b][/i]
yüreğine sağlıkk!!!

Çok teşekkürler arkadaşım...
Ara
ÇiLeK
Bazı insanlar vardır ömürleri boyunca haksızlığa uğradıklarını ve bunları neden yaşadıklarını yaşadıkları şeyleri hak edecek ne yaptıklarını düşünürken ömürleri biter. Farkına varamamak farkında olmamak; onların ayaklarına zincirle bağlayıp suya sallandırdıkları demir külçedir. Kimin ne olduğunu umarım düşmeden anlarsın elveda.

Kolay değil elveda
Sensizliği telafi etmek ve başka meçhule gitmek
Ve olmazların içinde yeniden umutlanmak
Kurşuni bir grinin zifiri karanlığa dönüşmesi gibi
Yalnızlıktan kurtulmaya çalışırken
Yalnızlığın tam kendisi olmak
Senden uzaklaşmaya çalışırken
Sadece seni sevmek
Sıcak havanın tenine verdiği acı yanık kuruluk gibi

Ne yaparsam yapayım
Senle olamıyorum
Ne yaparsam yapayım sensizde olamıyorum

Var olan hayatımda
Bana acımasızca ikilem bıraktın
Her yerde seni ararken
Hiçbir yerde seni bulamıyorum
Yaşadığım sensizlikle bu şehir bana dar
Bir o kadar da büyük geliyor ve bu şehirde kayboluyorum
Ben bende kaybolurken artık ben bende olamıyorum
Şimdi derin ikilemde kalan beni
Senin yüzünden kimse anlamıyor
Beni sensizliğe mahkûm ettiğin gibi
Kimsesizliği de sen mahkûm ettin
Beni kendin gibi anlaşılmaz yaptın
Ve artık bu kadar kolay değil
ELVEDA demek

Çünkü artık beni bir tek sen anlarsın…

Teşekürler güzel paylaşımdı.
Sevgiyle Kal.
Ara
history
Çilek arkadaşıma,duygularımı paylaştığı için çok teşekkürler.Paylaşımıma katkından dolayı,minnettarım,inanılmaz duygulandım .Açtığımız konular çoğunlukla yaşanmışlıklarla ilintili,duygularımızı bazen paylaşarak ifade ediyoruz,paylaşmak çoğu kez rahatlatıyor,belki ben öyle hissediyorum,mutlu da oluyorum,tekrar teşekkürler arkadaşım....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GeL Dermisin bana (SeNiN İçİn) eRCi 9 827 04-14-2022, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: wildfang
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,886 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
  **Duy Diye Değil** MasaL_perisi 14 627 04-13-2022, Saat: 07:16 PM
  KIYAMA KALK EYY AŞK-I SÜCUD! bir N€f€s Lazım Şimdi bana..ÖLm€k İçin............ €BeRimSin 4 398 04-13-2022, Saat: 03:03 PM
  Geceler...bana seni anlatıyor ... ROSE 12 633 04-13-2022, Saat: 10:30 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 03:34 AM