:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben sussam da yüreğim konuşuyor...
Hasretiim
Bir daha yaşayamayacağımız anları ebedileştirmeksmilev.gif anlar öğütülse de zamanın çarklarındasmilev.gif yazının kalıcılığında korumak yaşananları..

Ben sussam dasmilev.gif yüreğim konuşuyorsmilev.gif kalemim yazıyor durmaksızın;
tam herşey yolunda yakaladım mutluluğu derkensmilev.gif kocaman bir yalan olduğunu anladığınızdasmilev.gif nasıl bir düşüştür o uçurumdan aşağısmilev.gif bu duyguyu bileniniz var mı?

Acır her yanın güven duvarların yıkıldığındasmilev.gif göçük altında kalır yarınların ürkersin zamanın dörtnala gidişindensmilev.gif
panik yok dersin haykırırsın tüm gücünlesmilev.gif duyan olmaz sesini
tükenir yavaş yavaş yaşamak için nedenlerinsmilev.gif tutunmalardasındır yine de ötelediğin güzelliklere;

aslında kızlığı bozulmamış küfürler sıralaman gerekir bu ihanete amasmilev.gif nankörlük edersin geçmişe geçmişteki güzellikleresmilev.gif hani bir kefeye yanlışlar bir kefeye de doğruları koyarsınsmilev.gif darası vardır güzelliklerinsmilev.gif sevmek gibi ağır basar her seferindesmilev.gif hissettiklerini söylemektense susarsın.

Her dilde aynıdır bir bebeğin ağlaması diyesmilev.gif şiir yazarsın gökyüzüne; yıldızlar harflerin olursmilev.gif her dilde aynıdır ayrılığın matemismilev.gif hangi ülkenin penceresinden bakarsan baksmilev.gif karanlığını görürsün gecenin.

Şakaklarında zonklamasını duyarsın yüreğininsmilev.gif haykırıyor durmadan çocuk gülüşlerinin çalınmışlığınasmilev.gif öksüz bir aşkın nasıl *****ce kurşunlandığını sakat kaldığını ama ölmeyeceğinismilev.gif haykırıyordur durmaksızın.

Kanarsınsmilev.gif kanında ıslanıyordur bedeninsmilev.gif sağlam binaları bile çökerten rutubet her yanında ama yine de dökmez boyalarını sevgiye boyanmış duvarları yüreğinin.

Zaman neye gebe ve ne doğracak beklersin göçük altındaki kanayan yalnızlığında..
Ara
history
tam herşey yolunda yakaladım mutluluğu derkensmilev.gif kocaman bir yalan olduğunu anladığınızdasmilev.gif nasıl bir düşüştür o uçurumdan aşağısmilev.gif bu duyguyu bileniniz var mı?
Bilmek ,yaşamaktır...nasıl yıkılır insan,dünya ışıksız kalır,o karanlıklarda yolunu bulamazsın...ölüm bile çok basittir...
Allah kimseye yaşatmasın,güzel tasvir edilmiş,teşekkürler arkadaşım...
Ara
Hasretiim
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tam herşey yolunda yakaladım mutluluğu derkensmilev.gif kocaman bir yalan olduğunu anladığınızdasmilev.gif nasıl bir düşüştür o uçurumdan aşağısmilev.gif bu duyguyu bileniniz var mı?
Bilmek ,yaşamaktır...nasıl yıkılır insan,dünya ışıksız kalır,o karanlıklarda yolunu bulamazsın...ölüm bile çok basittir...
Allah kimseye yaşatmasın,güzel tasvir edilmiş,teşekkürler arkadaşım...

Amin ..
Okuyan Gözlerine Saglik Arkadasim ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kes Sesini Yüreğim! SuS! SuS! işte..SuS..!!! ROSE 11 568 04-13-2022, Saat: 09:29 PM
Son Yorum: wildfang
  serçe yüreğim........... eRCi 1 347 04-13-2022, Saat: 03:24 PM
  Aşkının Ateşiyle Yanmaktadır Yüreğim €BeRimSin 8 546 04-12-2022, Saat: 10:04 AM
  .. Ve Bicare Yüreğim ...(Sonum ölüm olsa bile Ahirette bekleyecegim) PaPaTYa_PReNSeS 9 465 04-10-2022, Saat: 12:10 PM
  Yüregim Yarisi Bir Tek Snein Hakkindi. ÇiLeK 1 348 04-10-2022, Saat: 11:50 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:03 PM