:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öldürdün içimdeki seni.....
history
1877onuasinnf012xz0.jpg

Tahmin ettiğinizden çok daha küçük aslında kalbim.
İçinde barındırdıklarıyla
büyümezki kalp.
Biliyorum..
Biliyorum ne çok şey sığdırdığımı kalbime.Ve hiçbirinin öyle gelip geçici sevilmediğini de biliyorum.Her sevdiğimin bir gidişi olduğunu da biliyorum, bıraktığı boşlukları kimsenin dolduramayacağını da.Ama her gelene gittiğinde derin bi boşluk bırakması için birinci sınıf bir yer hazırlıyorum.Niye bilmiyorum ama ben böyle yapıyorum..
Ama en çok bildiğim de hayat risk almadan doyasıya yaşanmaz.
Ağladığında günlerce yaş gitmemeli gözlerinden, güldüğünde taa karşındakinin kalbine işlemeli kahkahaların.Bir tene dokunduğunda kalbin olabildiğince yüklenmeli göğüs kafesine.Önceki sevdim dediklerinin bırak yüzleri, adları bile gelmemeli aklına.İçinde delicesine bir yaşam sevinci varken, ölüm korkusu sıcak bir kurşun gibi ansızın saplanmalı beynine.

Hep bir yanın eksik kalmalı o yokken.Öyle salak salak kahkahalar atmalısın durduk yerde, en gülünücek anda tüm mızıkçılığıyla gözlerin boşalmalı..
Aslında tahmin ettiğinizden daha az biliyorum bunları..

Özlemeyi biliyorum ben en çok.
O aradan su sızmayan sarılışlardaki özlemeyi hemde.Eski bir kitabın tozlu sayfalarını karıştırırcasına meraklı gözlerle sana bakmayı özlüyorum.
Ve korkuyorum..
Evet ben.Hani o çok cesur diye farklı bir güven duyduğun ben korkuyorum.
Sen böyle yakınımdayken,bedenimde,kalbimin tam ortasında bana yaşam verirken bunları yaşamak ürkütüyor beni.
Yada yaşayabilecek olma ihtimali.
Hani sana iki üç sayfalık bir mektup yazmıştım.
Sadece seni seviyorum diyebilmek için.
Ama mektup bittiğinde o iki kelimeyi hiç kullanmamıştım

Önce ben defalarca okudum,sonra mantığımla sonra kalbimle okudum.
Sana okutmadım sevgilim..
Aslında tahmin ettiğiniz kadar sevgimi gösteremedim.
Gözlerim hiç deymedi gözlerine tüm ruhuna işleyebilecek bir süre. -miş'li geçmiş zamanlarımızdan kalan kötü umutlar kemirdi hep beynimi hep misafir diye geldiler kalıcı olup yerleştiler.Kovmak istedim ama beceremedim.Aslında hiç o kadar kendimden emin değildim.
Şimdi tüm yaşanmışlıkları bir kenara itiyorum.Tertemiz bir hayat var önümde.
Aşkta herkes kendinden sorumludur sevgilim.Ben tüm sorumluluklarımı elimin,gücümün yettiğince yerine getireceğim.Senden de budur istediğim...

...

Tahmin ettiğinizden çok daha az parlıyor gözlerim.
Biliyorum,şimdi benim mutlu olmam lazım,güçlü olmam lazım.Yitirip yitirip kazanmayı bile böyle kabullenmişken,herkes beni koskoca bir dağ sanarken ilk rüzgarda titreyen bir dal parçası olmamam lazım.
Aklımda başka,kalbimde başka şimdi sevgi.
İyi olman için durmadan dua edeceğim..

Ama dedim ya sevgilim;

Bu gün yaşamak gelmiyor içimden..
Ara
Hasretiim
Emegine Saglik Arkadasim Cok Güzeldi..
Ara
history
soguk-ask.jpg
Bırak...
Sorma!
Hanesi boş kaLsın ismine yükLediqim anLamın
AŞK de, NEFRET de ne dersen de..
Ben biLe biLemezken bendeki vazqeçiLmezLiqinin sebebini
Bırak sözcükLerin kafası karışmasın...
Bir keLimeye
Bir dizeye
Bir Şiire sıqamayacak kadar aqrıLı harfLerim...

Yürekte sevmek çok zor
Dışarı çıkmak istedikçe içimdeki tutsak aşk
Susturdum çıqLıkLarını
Çırpındı
Yüreqimin duvarLarına yumrukLar attı
Yırttı
Kanattı
İçim bir kez daha acıdı
Sen acı / ma..!

Son qözyaşımı da yuttum
Şimdi aqrıLarım dinmek biLmiyor
Aşk kaybından qideceqim...

Açın ışıkLarı qeceLer
Siqaramın dumanından, kaLemim ne yazdıqını qörmüyor...!

Yüreqimdeki mahkum aşk...
Dur / ma kaç!
NasıL oLsa buLurum seni qidi$inin ardındaki damLa damLa kan izLerinden!
Ara
history
Ask-bir-sebepten-gir-dunyama.jpg

Kar tanelerini eriyordu dudaklarında, seni alıp çıkardıgımda kirletilmiş sevdalardan.Kar beyazın masumiyetiydi ben yanıbaşında melekler kadar masum yürek.Fırtınalar atlatıp, teknene sıgınmış gibiydim kollarında.Gözlerindeki sıcaklıga vurulmuştu yüreğim.Benzer parçalar bulup hayatlarımızdan, kenetlemeye çalışır gibiydik kalbimizi.İçim ürkek,biraz da kırgınlıktan savunmasız kalmış kalbimle sıgınıverdim senin sevgi kokan kollarına.Parmak uçların sevda kokardı bilirmisin.Hayata yeniden başlamış gibi çocuklaşırdı kalbim yanında.Sen de çocuk olurdun,kıyamaz öperdim seni yeniden.Hiç doyamazdım seni öpmelere.Çocuklugunu yaşamamış bir kalbin çocukça aşkıydın sen.

Birkaç aya sıgmazdı benim kalbimdeki aşk.Gidişini görmüştü gözlerim bana ilk geldiğinde.Yüreğimden sesler geldi “gidecek” dedi bir yanım.Bazen sitemler çıkardı dudaklarımdan “gitme” dercesine.Sen gitmemeye yeminler ederdin peşi sıra.Sevdiğine dair ettiğin yeminler gibi..

Hayat tekrarlardan ibaretti,ayrılıklar tekrarlanırdı sürekli çevremde.Ben daha bir kenetlerdim yüreğimden taşan sevdanı ruhuma.Gidenle gitmezmiş oysa kenetli ruhlar.Sen gidince ögrendim.Oysa kalpten parçalar koparmış gidene kenetli kalan ve asla geri alınamayan.Her ayrılıkta eksildi yüreğim ama en büyük,en degerli parçam senle gitti.Gitmeyen sevdansa yapıştı kaldı açık yaralarıma.Koparmaya çalıştıkça kabuklarını yaralanmış yüreğimin, kanlar damlar hala ruhumun derinliklerine.Ruhum karanlık, senden gittin gideli.Tek bir adak mumu yanar içimde bir daha sevebilmek adına.

“O” sen değilsin artık ayyüzlüm.Senin kirletemeyecegin bir aşk umudu tüter kandillerimde.Sana dairlerden arınmış bir aşk..İçine senin gözlerini katmayacagım,anılarımızı sıkıştırmayacagım,senli düşlerden arınmış,seni unutmayı başarabildiğim bir aşk..

Unutmak yıllara sıgmazmış oysa.Dalmayı düşlediğim her aşk sen kokar oldu.Senin kokunun oldugu,senin sıcaklıgının oldugu her sevgiden el çekti yüreğim.Sana değil artık konuşmalarım,aşk fısıltılarım. Tutsan ellerimi yine kavrar mı avuçlarım ellerini yine.Yine sıcak bakar mı sanki gözlerim.Ya da bakmayı başabilir mi yine gözlerim aynı sevgiyle.

Sen sus yine…Sus bitanem….
Sen gelme yine.. Gelme melek yüzlüm…
Sen dönme çıktıgın yoldan geri….

Bir melek kaydı gözlerimden…Benim melek olduguna inanmak istediğim aslında hiç olmamış bir melek…
Bir düş gördüm.Düşlerde yaşanır bir aşk yarattım…Düş bitti, gözlerim gerçege uyandı..
Bir aşk çizdim, senaryosu bana ait.Parçalandı düşüp gözlerimden..Ben yapbozlarda kayboldum…

Şimdi bir umut yanar gözlerimde seni unutmaya dair gerçek aşkı yaşayabilmeye dair…
Ara
MaSaL
Yürekte sevmek çok zor
Susturdum çıqLıkLarını
Çırpındı
Yırttı
Kanattı
İçim bir kez daha acıdı
Sen acı / ma..!

:-_-:
Teşekkürler.........
MaSaL
Ama dedim ya sevgilim;

Bu gün yaşamak gelmiyor içimden..

Yüreğine sağlık ......
history
MaSaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Yürekte sevmek çok zor

Susturdum çıqLıkLarını
Çırpındı
Yırttı
Kanattı
İçim bir kez daha acıdı
Sen acı / ma..!

:-_-:
Teşekkürler.........
Okuyan gözlerinize sağlık,ben teşekkür ederim....
Ara
history
okuyan gözlerinize sağlık arkadaşlar,teşekkürler.
Ara
history
ask-bu-ask.jpg

Seni düşünüyorum yağmur yağıyor yine
Ağır,ağır vuruyor camlara taneler
Seni görüyorum buğulu pencereler de
Yansıman kovalıyor beni sen yoksun çünkü

Seni düşünüyorum yağmur yağıyor yine
Attığım her adımda yanımdasın sanki
Senin adınla başlıyorum yeni güne

Seni düşünüyorum gün çok ıslak bugün
Gökyüzü hüzünlü
Batan güneşi alıp arkama yürüyorum karanlık ufuklara

Seni düşünüyorum sonsuz bir yoldayım şimdi
Ne yansıman ne hayalin yok artık
Bomboş sokaklar
Kimse uzatmıyor elini

Seni düşünüyorum sayarak yollardaki çizgileri
Zaman kavramı yok olup gitti
Hangi gün hangi aydayız onu da bilmiyorum
Aklıma geliyorsun bir an yine
Anılar seçiyorum tek,tek
Seni çıkarıyorum içlerinden sadece

Senin üzerine kurulu hayatımın son anları artık hissediyorum
Son kez hayali yanağına bir öpücük konduruyorum
Hatıralarda kalan suretimi bırakıyorum sana
Ölüme giden yolda tek başıma...
tek başıma..
yapayanlız...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 475 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,016 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Neydi İçimdeki KaranLıÄžın Adı? ÖLüm mü?... €BeRimSin 6 382 04-14-2022, Saat: 07:59 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 876 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 377 04-14-2022, Saat: 09:47 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:42 AM