:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helvacı: Gücümüz Tur İçin Yeterli Olur
MaSaL
Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Mehmet Helvacı, sarı-kırmızılı takımın ligde aldığı başarısız sonuçların, kötü gidişat olarak algılanamayacağını söyledi.
Mecidiyeköy'de bulunan kulüp binasında gerçekleştirilen haftalık olağan yönetim kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Mehmet Helvacı, ''Biz yönetimin olarak kötü bir gidişat olduğu fikrinde değiliz. Üst üste iki maç kaybettiğimizi biliyoruz. Ama bunu kötü bir gidişat olarak algılayamayız'' dedi.
Transfer çalışmalarıyla ilgili sorular üzerine Helvacı, transfer sezonu bitmeden çalışmalarını tamamlayacaklarını söylemekle yetinirken, UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Ukrayna'nın Karpaty takımı ile yapacakları maçla ilgili olarak da ''Galatasaray takımının gücü Karpaty karşısında turu geçmek için yeterlidir. Oraya gidip iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyoruz'' ifadelerini kullandı.
-CEMAL ÖZGÖRKEY'İN İSTİFASI-
Mehmet Helvacı, Galatasaray Pazarlama A.Ş.'deki görevinden istifa eden yönetim kurulu üyesi Cemal Özgörkey ile ilgili yapılan spekülasyonlara da değinerek, şirket birleşmeleri çerçevesinde Pazarlama A.Ş.'deki tüm yönetimin istifa ettiğini söyledi.
Helvacı, Galatasaray Pazarlama A.Ş.'de 27 Ağustos Cuma günü genel kurul toplantısının yapılacağını belirterek, Cemal Özgörkey'in yeni yönetimde görev alacağını dile getirdi.
Öte yandan yönetim kurulu toplantısı öncesinde kulüpte bulunan Cemal Özgörkey'in toplantıya katılmaması dikkati çekti.

Kaynak AA

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Futbolcular İsterse Olur - Mehmet Demirkol Ñ•qρα кJмя 1 302 04-13-2022, Saat: 05:38 AM
Son Yorum: wildfang
  Temiz Bir Lig ve Adil Oyun İçin! Pessimist 3 395 04-12-2022, Saat: 07:17 AM
Son Yorum: wildfang
  Fi Yapı'dan Kartal'a İnönü için 2 teklif MaSaL 0 442 02-15-2011, Saat: 09:25 PM
Son Yorum: MaSaL
  Şampİyon Kİm Olur ? CReATuRE 2 586 03-24-2010, Saat: 10:08 AM
Son Yorum: riukeen
  Tüm Fenerliler için gelsin .. (: €BeRimSin 7 599 08-27-2008, Saat: 07:05 AM
Son Yorum: nAz-fB-6o

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 09:39 PM