:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Msn nickLeri
«|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28
içim'de iç ses /dış ses kapışması var ...!
iç ses'me ayakta alkış varkenvirgul.gif
dış ses'ime olanca küfür'üm var.
Ara
«|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28
Şimdi daha iyi anlıyorum kivirgul.gifnefes almak değilmişvirgul.gifyaşamak.Ateşlerde yanmak gibi bişeyvirgul.gifseni severken sensiz olmak...

Herkesin üç kişiliği vardır;Ortaya çıkardığıvirgul.gifsahip olduğuvirgul.gifsahip olduğunu sandığı...

İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severlervirgul.gifgitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar...

Aşkvirgul.gif seven için ızdırapvirgul.gifsevilen için gururdur.Karşılıklı sevenler için SAADETvirgul.gif sevipte sevilmeyenler içinse; Ö L Ü M D Ü R ...

Sen benivirgul.gifbenim seni sevdiğim kadar sevseydin;benim seni senin beni sevdiğin kadar sevdiğimi a n l a r d ı n ...

Ne ses virgul.gif Ne Nefes virgul.gif Ne de rüzgar Bağışlar Senivirgul.gif Dönüp sırtını Giderkenvirgul.gif Söyle kim kaşılar Seni !!!

Birgün karşılaşırsak ayrıldığımız yerdevirgul.gif eller gibi davranıp görmemezlikten gelme...

Aşık olup acı çekeceğimevirgul.gif nezle olur burnumu çekerim daha iyi...TATLIIIIIIIIIII6.gif

Gülü gülenevirgul.gifsevgiyi bilenevirgul.gif nefreti hakedenevirgul.gifkalbi taşıyabilene vermeli...

Seni seviyorum diyen dillere değilvirgul.gifsenin için ağlayan gözlere inan...

Biliyorsun talebeyimvirgul.gifhaftaarası gelememvirgul.gif cumartesi annem evde pazar babaannemdevirgul.gif hele ikimizi görürlerse seyret sinemayı evdevirgul.gif Anlasana BE İBNE benim gözüm yok sende....
Ara
«|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28
Kirpiklerin köprü olsavirgul.gifgözyaşların nehirvirgul.gifnehir taşıp köprü yıkılsa düşeceğim tek yer dudakların olurdu BİTANEM...

Gülü öylesine sevmelisin ki virgul.gif dikeni yok diyebilmelisin...

"Yarınlar hep güzel olacak " derler. Oysa bugünler dünlerin yarınları değil miydi?...

çoK SevmiŞtm onu ve dahadA seviyoRm biLiyomusn yani nAsıl desEm seNi seninLe yAşaMk varKEN seNsz Hayalinle yAşamak qücüme qidiyor

MuTluluKlaR diLerİm yEnİ AşKındA sen bEni düŞünmeDen yAşamana baK sEniN dErTlerİn var ya BeniM yAnımDa ben onLarla yaşArIm sen keyfine bak !

Keşke Her Aşk Mutlu bitsevirgul.gif Keşke Her Gerçek Sevgi Layık Olanda Kalabilsevirgul.gif Veya Unutmak Mümkün Olabilse!!!

Umutlarım Yıkıldı Senden Sonra Yaşamayı Haram Gördüm Kendime!!! Bu Dünyadan Kurtulmak İstediysemde Kaç Defa Sensiz Gidemedim Ölüme...

sözlerin büyükvirgul.gif yüregin küçük..yanlisların çokvirgul.gif dogruların yok.kendine göre sanslivirgul.gif bana göre zavalli!!

~~Ne Seni Sevdiğime Pişman Ne De Seni Sevene Düşmanımvirgul.gifYalnızca Seninle Olmak
Varkenvirgul.gif Sensiz Yaşadığıma Pişmanım....~~
Ara
«|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28
SeNi seviYorum Ama benİ anLamadıN dUyqularImLa oynADın bEni bıRaktın seNsiz yAşAmAk inAn zor qELiyoR bAnA!!

Suskunluğum Asaletimdir...her lafa verilecek bir cevabım var ama ; lafa bakarım laf mı diye ; bir de söyleyene bakarım adam mı diye...
Ya ölümüne Severizvirgul.gifyada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

HayaT bir EMANETSE bırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT bir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ

•.....nokta değil virgul.gifvirgül koydum öyküme.....

ÇOKTAN UZAKLAŞTIM BIRAKTIM BİR YERLERDE UNUTTUM SENİ AŞK;HATIRLAT KENDİNİ BANA....!

Seni özlüyormuyumvirgul.gif özlüyorum... tıpkı çocukluğumda oynadığım sokakları özler gibi... tıpkı ağlayarak annemden pamuk şeker ister gibi... MASUMCA VE HALA BU YAŞA RAÄžMEN ÇOCUKCA!...

'Sewmek beni bırakıp Nereye Gidiyorsun Demek DeqiLvirgul.gifGittiqin YerLerde DUALARIMLA seni Koruyacaqım diyebiLmektir'!!!

üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar...
dudağında sır kalamam…yüreğinde yer bulamam…gidiyorum artık kalamam…
unut beni unut gitsin bu hikaye burda bitsin… yar gözün aydın yar gözün aydın artk bendn kurtuldun yar …
gurur aşkı ziyan eden sözümü tutaçağım seni unutaçağım aşk romandı eskiden seven kizin romani şimdi veda zamanı…
• ….. Hediye Edilen Gunlerinde bir Duaci Ol Uluya Anlasilmadan Kapanmasin Darbeler Yesende Yuregine Affetmek en Asil Intikam…..
KaLbİm KaFeStE RuHuM SoN NeFeStE!!!
Aşk mı?=Ölümünevirgul.gifİçmek mi?=Sabahlara kadarvirgul.gifKorkumu?=Sadece ALLAHvirgul.gifKavgamı?=Atara Atarvirgul.gif Satıra Satır…!

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. ınsanı onun gibi yıkanvirgul.gif onun gibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta
Ara
«|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28
•?•??•?• Öyle Bir Sevdiki kalbim Unutmaz Artik Bir An »» Seni ==>> ....?????

DeqEriMi bİLemeDin haYatıMı maHvettiN yAzık ki seNin qiBisine qöNül vermiŞim... aŞkımm çEk qiT haYatıMdan...
ne kadar detaylı ρlanlarsan kader sana o kadar sert vurur...

!...hayatta en açi sey ;insanoglunun yasam sureçindeki kaçirmis oldugu ƒirsatlardir...!

׺°”˜`”°º× insan gençliginde ögrenirvirgul.gif yaslandiginda anlar ׺°”˜`”°º×

insanin yaρabileçegi en büyük ƒenalikvirgul.gif kendisine olan güvenini kaybetmesidir

...insanlara üçünçü bir sans verme ikide kal...

kalbinvirgul.gif mantiga sigmayan ayri bir mantigi vardir

...keske sözçügü yerinevirgul.gif bir dahaki seƒere demeyi dene...

...konusmak ihtiyaç olabilirvirgul.gif ama susmak bir sanattir...

sevgililervirgul.gif güzellige zamanla alisiρ onu gözleriyle degil duygulariyla görmeye baslarlar

sevmekvirgul.gif bir baskasinin hayatini yasamaktir

umudunu yitirmis olaninvirgul.gif baska kaybedeçek birseyi yoktur

--başkalarını aƒƒet ama kendini asla sözlerde yalan çoktur ama gözlerde asla unutulmadıgın zaman unutuldum sanma insan herşeyden bıkar ama sevdiginden asla

asamỉyorum enğellerỉ virgul.gif ğöζüm κara virgul.gif ğönlüm delỉ virgul.gif bu asκỉn sençe bedelỉ yasamaκtan vaζğeçmeκ mỉ..!

κarsỉlỉκsỉζ sevğỉnỉn virgul.gifve₣asỉζ sevğỉlỉnỉn virgul.gifbombos κalan bỉr elỉn açỉsỉnỉ bana sor virgul.gif bana sor yalnỉζlỉğỉ..!
Ara
«|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28
Üζülsen elỉne bỉrsey ğeçmeζκỉvirgul.gifdünyanỉn halỉ bu hỉç değỉsmeζκỉvirgul.gifsans ne ζaman ğüler bỉlỉnemeζκỉ dertlere bosverỉρ yasamalỉsỉn..!

asκtan yüzümüz ğülmedỉ dỉyevirgul.giftanrỉya bu ỉsyan bu sỉtem nỉyevirgul.gifheρỉmỉze çanı o verdỉ ỉsevirgul.gifκul ve₣asızsa tanrỉ ne yaρsỉn..!
••.•Â´Â¯`•.•• eภ ๒üyük คşkı๓ รeภรเภ••.•Â´Â¯`•.••

~~~nasıl bir sevdaysa bu "karşı" koyamam~~~
yarım kaldım.. seni düşünerek bitti bir geçe daha.. gözlerim anlatıyor hislerimi ama..ben istesemde kelimelere dökemiyorum...ağlıyorum ağladıkça bir kez daha anlıyorum seni ne çok sevdiğimi..öyle bir hale geldim ki baktığımvirgul.gifgördüğümvirgul.gifduyduğum sensin.. çok uzaklardasın(!) ama...

seni seviyorum...

dünyada birini çok ƒazla seveçeksem o benim öleçegim kişi olaçak...

HASRETLİK ÇEKİLMİYOR BU SOÄžUK GECELERDE...SENSİZ YAŞAMADIM Kİ....BU KAHPE BOŞ ŞEHİRDE...!!
Ara
«|Ŝŧāŕś×ĩň×My×ęy&#28
Ayakta hisLerm diLimde düqümLer söz qeçmiorki kendime mecaLim yok anLat diorsun ya bendeki usuL kıyaméti...
' SevqiLiLer [sahTe]...TipLer [Kahpe]...Hayatınız [pLan]...aLayınız [yaLan]

[a=28] †..ΣmİLỳ..† <<3 . ![/a=#0080FF]

KonuşmakLa varıLan hedefe gayRet!...etki-tepKivirgul.gifiteLer yetKi ve Reddi terKet yetti artıK artı konuLar yaşama eksi siLinir her gününde nötr oLur**

tüm yalanlarım giysi giymiş varlığın icimde yılların tuhaflıgında...
garip varlıklarız başkasında kendini hep arar varlıklarız bulduğumuz an uzaklaşan varlıklarız..
tuhaf şey sevilmek kendini üstün görmek altta kalan sevgidenvirgul.gif imkansızı beklemek o_O
Tanrıya dua ederken korkuyorum ya duyarsa yanlış anlarsa kimselere ihtiyaç da duymuyorum eğer aşk buysa uykumu çalarsa frown.gif
geçmiş yıllardan bu yana gelen o "sen" şimdiki zaman üç renkli bir desen xD
hayaLLerim vardı benimde seninkiLer qibi herkesinki qibi suya düşenLerden bahsetmiorm haLa qökyüzünde qezenLeri söyLüorm..
Ara
«|&amp;#348;&amp;#359;&amp;#257;&amp;#341;&amp;#347;×&amp;#297;&amp;#328;×My×&amp;#281;y&amp;#28
EMOLAR SOKAÄžI
Discmanimde mcrvirgul.gifkulaklık kulağımda
Saçlarımın ucu sarıvirgul.gifpiercing dudağımda
Bangır bangır müziklerde hüngür hüngür ağlarım
Keserim bileklerimi emolar sokağında
Galiba kendinizi pek enteresan sanıyorsunuz büyümeyen adam sendromu bu ama yaşlanıyorsunuz
küstah taklidi yapan erkekler familyasından milyarlarca zavallı adam midemi kaldıran
ya siz hala bıkmadınız mı hiç kendinizden evinizden uzak yalnız kovboy triplerinizden ?
Nefret et ama acıma yeter ki istediğin kadar ..
tanırsınız benim gibileri boş sokaklardan çizgilere basmadan yürümeye çalışan insanlardan
Bir ağustos böceğiydim ben ama kaybolmuş sazım..
Düşünmevirgul.gif kim anlamış ki sen anlayasın böyle*
Sil gözünün yalnızlıklarını o an fısılda duvarlara adımı..
Gözlerim senden sonra hep parçalı bulutlu frown.gif

sen yine olduğun gibi kal benm için sakın değişme..

Kaybetmenin tiryakisi bir çoçuk gibi sustumvirgul.gif kendime kızdım

gülüşlerim vardı benim .. ben kimim ben nerdeym??

..ve uğraşmak anlamsız yüzündeki yabancı her geçen saniye bana daha yabancı..

aşk ne demek aşktan yanmak ne demek kenarından bile geçmiyorsunkiii ..

bi hayal kursam içine seni koysam hiç gitmesennn....

ben taptıkça o hepten kaçar gider küçücük dertleri dev yapar küser *
Ara
«|&amp;#348;&amp;#359;&amp;#257;&amp;#341;&amp;#347;×&amp;#297;&amp;#328;×My×&amp;#281;y&amp;#28
-Her metalcinin bi kafa sallayışı wardır.
- Headbang yaşta değil baştadır
- Anlayana sivrisinek distortion anlamayana davul solo az
- Clif burton öldü mertlik bozuldu
- Ak akçe manovar konseri içindir
- Gülme blackçiye satanist olursun.
- Scream vokalin sesi uzaktan hoş gelir...
- Sakla paranı gelir konser zamanı.
- Metalci metalciye baka baka kararır.
- Bir bagetin nesi var iki bagetin sesi var.
- Pogoya düşen yılana sarılır.
- Her kim ki penası elinden düşe tez boynu vurula.
- Hakkıyla atılan solo öküze müziği sevdirir.
- Sakalda keramet olsa kerry king şehlik ederdi
- Deathçi heavyciyi taklit ederken brutal yapmayı unutmuş
- Blackçinin hakkından deathçi gelir
- Blackçinin duası kabul olsaydı gökten kan yağardı
- Metalciye altın marshall vermişlervirgul.gif illede ibanezim demiş.
- Her metalci kendi evinde böğürür.
Ara
You're sniffing on snow when you're feeling low
Kötü hissettiğinde beyaz çekiyorsun

Suffocating dreams that could have been
Gerçekleşebilecek olan hayalleri öldürüyorsun

Exchanged my vows
Yeminlerimi eskileriyle değiştirdim

without you is how I disappearvirgul.gif
sensizlik benim kayboluşum

Can you hear me cry out to you?
Sana ağladığımı duyabiliyor musun?

Words I thoughtvirgul.gif I'd choke on figure out.
Düşündüğüm kelimelervirgul.gif anlamak için boğulabilirdimvirgul.gif

I'm sleepwalking back into this hell
cehennemin içerisine uyurgezer bi şekilde geri döneceğim

Only brought the player outta you
Sadece senin dışında bir oyuncu olmaya zorlandm

Tell me who'd I do that forvirgul.gif who?
Söyle bana kimin için bunları yaptm kimim ben
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Msn nickleri tugba 10 1,627 04-03-2022, Saat: 05:13 PM
Son Yorum: wildfang
  Yeni kısa ayrılık nickleri CaNaT 1 1,352 11-21-2009, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: Samsun55
  Nefret Nickleri - Msn Nefret Yazıları CaNaT 2 1,063 11-19-2009, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: Aşk_Bu
  Kurtlar vadisi Nickleri CaNaT 0 770 11-19-2009, Saat: 12:50 AM
Son Yorum: CaNaT
  Sevgiliye İsyan Nickleri- Sevgiliye İsyan Msn Yazıları CaNaT 0 1,114 11-19-2009, Saat: 12:33 AM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-18-2024, 04:45 PM