:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yarın akşam kapı çalacak ve sen geleceksin...
acemhe
Yarın akşam kapı çalacak ve sen geleceksin. İçim titreyecek yüzünü ilk gördüğüm andavirgul.gif ayların özlemi kolay mı? Sonra ne olacak sevgili?

stockbanner1-kf_creations.png

İçeri gireceksinvirgul.gif sımsıkı sarılacağız. Belki saçlarımın koklayacaksınvirgul.gif belki boynuma bir öpücük konduracaksın. Belkivirgul.gif sen de özlemiş olacaksın. Ve belki bu kadar romantik olmayacak…

Sıcaktan terlemiş ve elindeki çantanın ağırlığından yorulmuşvirgul.gif bezgin bir halde çalacaksın kapıyı. Ben en güzel kıyafetlerimi giymişvirgul.gif makyajımı yapmış olacağım. Belki onlarca kere ne giyeceğimi bilemedenvirgul.gif gardırobu yatağın üstüne boşaltacağım. Sen gecikeceksin mutlakavirgul.gif terleyen bedenimi defalarca banyoya atacağım. Evim temizvirgul.gif ocağımda yemek olacak.

İçeri gireceksinvirgul.gif Temmuz ayının sıcağından bezginvirgul.gif şöyle bir öpeceksin. “Çok sıcak yahu!” diyeceksin. İçeri girip oturacaksın. Salon kapısında dikilip duracağım. Yüzüne bakacağımvirgul.gif aklımdan seni ne kadar özlediğim geçecek. “Soğuk suyun var mı?” diyeceksinvirgul.gif koşup getireceğim. İçinin harareti geçincevirgul.gif yolda yaşadığın terslikleri anlatmaya başlayacaksın. Otobüse binenlerivirgul.gif şoförün aptallıklarınıvirgul.gif kimsenin olaylara ses çıkarmamasınıvirgul.gif kızarak anlatacaksın.

Hepsini gülümseyerek dinleyeceğim. Aslında hiçbirini tam olarak dinlemeyeceğim çünkü aklım sana sıkıca sarılmakta olacak. Uzun uzun öpüşmenin tadını özlemiş ve seni arzulayan bir kadın olarakvirgul.gif içten içe konuyu kısa kesmeni dileyeceğim.

Aç olup olmadığını soracağım. Ne yemek olduğunu soracaksın. Ben sana deli gibi yemek hazırlamış ve uğraşmış olacağım. Yaz sıcağında ağır kaçacağını söyleyeceksin. Sonunda karpuzvirgul.gif peynire bağlanacak sofra. Yemekler ocağın üstünde öylece kalacaklar.

Ne vakit sonra aklına gelecek sevişmekvirgul.gif benim makyajım akmışvirgul.gif bedenim terlemiş ve uykum gelmiş olacak. Biraz tatsız ama yine de seninle olduğu için lezzetli bir sevişme yaşayacağız. Sabaha karşı gözlerimiz kapanacak. Güneş yüzümüze vurduğunda uyanacağız. Sen yine gideceksin ve ben yine seni bekleyerek ömrümü çürüteceğim.

Veya bütün bunlar benim kurgum olacak. Kapı çalacakvirgul.gif sen gülümseyerek gireceksin içeri. Beni kollarına alıpvirgul.gif sımsıkı sarılıp öpeceksin. Hiç konuşmadan yatak odasına gideceğiz. Hasretimiz diz boyuvirgul.gif sesimiz çarparken duvarlaravirgul.gif sevişeceğiz. Sabaha kadar birbirimize dokunacağızvirgul.gif gözlerimiz kenetlenmişken yorgun düşüp uyuyacağız. Güneş yüzümüze vurduğunda uyanacağız. Sen yine gideceksin ve ben yine seni bekleyerek ömrümü çürüteceğim.

Candan Ünal
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İclal Aydın*Yarın Gelecekmiş Gibi acemhe 0 384 12-17-2010, Saat: 02:27 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 11:43 AM