:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir Mesaj Alındı.
MaSaL
Hani bir hayal ya bu…
Sen olsaydın hala hayatımda mesela ben gecenin sessizliğini içimi acıtan şarkılarla bozarken bir mesaj gelseydi telefonuma.
Gülümseyerek mesajı okusaydım.

- Uyudun mu bebeğim?
- Uyumadım sen niye ayaktasın bu saatte?
- Su içmeye kalktım.
- Uyu balım erken kalkacaksın.
- Seni seviyorum sende uyu artık. İyi geceler.
- Tamam yatıyorum. Bende seni seviyorum iyi geceler. -
Ve huzurla dalsaydım uykuya.

Rüyama hiç gelmezdin. Zaten istemezdim gelmeni.
Kızma balım !
İstemediğimden değil korktuğumdan aslında.

“Rüyada sevgili görmek ayrılığa delalettir.” Cümlesinin içime saldığı korkudan dolayı istemezdim seni rüyamda görmeyi.

Ve sabah olur.
Gözümü açar açmaz telefonu alırım elime.
“1 mesaj alındı” uyarısının beni en mutlu ettiği zamanlardır onlar.
- Günaydın aşkım
- Günaydın balım

Ya da hayal bu ya… Şöyle de olabilir mesela;

Ve sabah olur.
Çok uyumuşumdur artık öğlen olmuştur.
Telefon çalar.

“Kölem ol gel desen gelmem mi yar ?
Uğrumda öl desen ölmem mi yar ? …”

Melodisi eşliğinde açarım telefonu.

- Efendim
- Günaydın aşkım
- Günaydın balım
- Hadi kalk artık çok uyudun
- Tamam kalktım. …

Devam eder tabi ki konuşma.
Ve “SENİ SEVİYORUM”’ la kapanır telefonlar.
Huzurla uyanırım.

Okula gitmek için hazırlanır seni ararım.

- Çıkacağım evden şimdi okula gideceğim
- Hava çok soğuk bebeğim sıkı giyin. Atkını al bereni tak hatta iki tane çorap giy.
- Saçmalama !
- Lütfen çok soğuk. Üşür hasta olursun. Söz ver bana şimdi dediğim gibi giyineceksin.
- Peki tamam. Söz balım.

Ve “SENİ SEVİYORUM”’la kapanır telefonlar.

Okula giderim.
Derse girmeden önce yine seni ararım.

- Derse giriyorum şimdi
- Tamam ne zaman bitecek ders?
- Bilmem sekizde biter sanırım.
- Tamam. Çıkınca mesaj at merak ederim.
- Tamam balım.
- İyi dersler bebeğim.
- Teşekkürler.

Ve “SENİ SEVİYORUM”’ la kapanır telefonlar.

Ders biraz uzar. Mesaj gelir ardı ardına.

- Hadi bitmedi mi ders çıkmadın mı daha?

Ders biter…

- Çıktım şimdi eve gidiyorum.
- Eve gidince haber ver bana. …

Eve gelirim yine konuşuruz.

Ve “SENİ SEVİYORUM”’la kapanır telefonlar.

Uyumadan önce 1 mesaj alınır telefonlarımıza. Artık o an içimizden ne geldiyse yazılmıştır. Çalıntı değildir sözler gerçektir bizimdir. Yüreğim (iz) dir..!
Sonunda “SENİ SEVİYORUM” yazar.

Hayal ya !
Değildi
Hayal değildin.
Gerçektin benimdin. Hayatımın en güzel günleriydi o günler. Biteceğini hiç düşünmemiştim.
Bittin !
Gittin !

En güzel günlerimi en acı hatıralara çevirdin giderken.
Hiç olmadığım kadar mutluyken hiç üzülmediğim kadar üzüldüm.
Gitmezsin benimsin sanarken bir anda sensiz kaldım.
En gerçek hayalimi yıktın.
Uzatmaya gerek yok.
Giderken beni de bitirdin. Ama öldürmedin.
Keşke öldürseydin.

Şimdi hayal ya acaba yine gelir misin?

Sensiz yokum ben nefessizim bir hiçim !
Hiç mi özlemedin?
Hiç merak etmiyor musun artık?

Bebeğin uyuyamıyor sensiz.
Günüm aydınlanmıyor sensiz. “AŞKIM GÜNAYDIN” demeni bekliyorum.
Bebeğin üşüyor çok üşüyor. Sıkı giyinmiyor mesela sen gittiğinden beri.
Kimse merak etmiyor dersin ne zaman biteceğini ve ne zaman eve gideceğimi.
Bir başımayım… !

Hayaldin gerçek oldun.
Belki de bir rüyaydın.
Sevilen sendin ya hani sevgiliydin ya… Rüyaydın ve bittin işte. Ben uyanır uyanmaz ayrılık geldi.
Korktuğu başına gelirmiş insanın.
Bittin bütün güzelliğinle…
Yine hayal oldun.
Aslında şimdi acı bir hatıra oldun.
Özlenen sevilen
Ve hala inadına beklenen sevgili ..
sıla
Rolleyes amanın bu neydi yaa dağıldım resmen :-_-:
Ara
sıla
konuda anlatılan herşeyi yaşıyorum okurken birden ben de bittiğini düşündüm gerçekten ne yemek yiyebilir ne uyuyabilir ne de nefes alabilirim Sad fenaa yani
ayyy Allah korusun
Ara
MaSaL
Seni, sende, sana rağmen yaşıyorum ben...

Hep sen, benimle tamamlanmış eksiklerine bakıp daha fazlasını isterken, ben sende yeni boşluklar yaşıyorum... Daha çoğunu isterken sen, bense yarımlarında kayboluyorum...

Kaç kez "vazgeç" dedi bu yürek, kaç kez yolun kenarındaki ormana girip yok olmak istedi... Yaşadığım neydi? Senin varlığını bilmek bile yeterken bana, sende kendimi yok hissetmek, "yok" olduğumdan başka ne düşündürebilirdi ki bana?.. Oysa düşünsene, ne coşku doluydu yüreklerimiz başlarken yeni bir hayata...

Gecelerimizi de, gündüzlerimizi de adamaya hazırdık birbirimizde, koşulsuz, içten ve sımsıcak duygularımızla... Yaşadığımız her an unutulmaz, doyumsuz ve vazgeçilmez olacaktı... Sen bir sonbahar rüzgarında savrulmuş bir gül yaprağı bense taç olacaktım sana... Şimdilerde, kim savruluyor ve kim onu sarmaya çalışıyor karıştırıyorum artık...

Ben bu uykuları, böyle uykuları unutalı çok olmuştu... Acı uykusu, hüzün uykusu, korku uykusu... Bir gece birinin, diğer gece bir başkasının sonsuzluğunda kayboluyorum... Ne garip ki kendimi kuşatma altındaki bir ordunun komutanı gibi görüyorum bu günlerde... Ne çok askerim var bana ihanet eden... Düşmanla savaşmak değil, bu arkadan vuruşlar beni kahreden... Bir beyaz bayrak ve teslimiyet şu anda görünen... Ama çok sürmez esaretim biliyorum, içimdeki bu yenilginin acısı sürse de yıllarca, bir yolunu bulup kavuşurum özgürlüğüme...

Şimdi gitmek zamanı belki, geride yaşanmış yada yarım kalmış anları bırakarak... Sen de tüm ürkekliğinle, tüm hatalarınla, tüm eksiklerinle, tüm haklı gördüğün yanlarınla başbaşasın şimdi...

Hep bir şeyler tamamlanacak değil ya, bu da böyle yarım kalsın..

masalimza.gif
MaSaL
[b][i]Sana nasil anlatsam bilmiyorum. Ama bildigim tek ama tek sey seni delicesine cok sevdigim. Seninle öyle bütünlestim ki ayrilmak degil kopamiyorum senden. Bunlarin ikisini de yapamiyorum. Cünkü artik düsünemiyorum. Kafama, benligime o kadar yerlesmissin ki, seni oradan cikartmak olanaksiz. Belki kendimi kücük düsürüyorum ama sevgide kücük düsme söz konusu olsa bile seve seve senin icin her adimi atarim. Seni o kadar cok sevdim ki artik askim senden bile öte. Seni sevdigimi daglara, taslara kisacasi her yere haykirmak istiyorum Seni Seviyorum!!![/i][/b]
[b][i] [/i][/b]
[b][i] Bu kelime topluluklarini defalarca senin icin ama yalniz senin icin tekrarlayabilirim. Biliyormusun, seni sevdigimden beri artik cevremdeki hersey gözüme daha güzel daha hos ve de daha ümit verici gelmeye basladi cünkü onlar bana seni hatirlatiyor... [/i][/b]
[b][i] [/i][/b]
[b][i] Daglar gibi sende icimde cok büyük tutunulmasi zor bir yerdesin. Tepeler gibi sende icimde ulasilmasi zorsun. Zirveye sadece bir kisi cikar senin yasaminda, iste o da ben olmak istiyorum zirvede tek ben�SEN ve BEN..[/i][/b]
[b][i] [/i][/b]
[b][i] Sensiz gecen bir gün degil bir saniye bile düsünemez oldum. Sen benim, benligim, varligim, hayatim, gelecegim, cilginligim, sevincim, mükemmelim, sevgilim kisacasi herseyim HERSEYIMSIN...[/i][/b]
[b][i] [/i][/b]
[b][i] SENI COK AMA COK SEVIYORUM ASKIM[/i][/b]
[b][i] [/i][/b]
[b][i] Bitanem[/i][/b]
[b][i] [/i][/b]
[b][i] Benim Hayatima Bir Anda Anlam Getiren[/i][/b]
[b][i] Bana Sevginin En Yücesini Veren[/i][/b]
[b][i] Sözleriyle,Gözleriyle Beni Kendine Sevdiren[/i][/b]
[b][i] Birtek Sensin Birtanem...[/i][/b]
[b][i] [/i][/b]
[b][i] Kötü Günümde Benimle Beraber Olan[/i][/b]
[b][i] Elimi Tutarken Bütün Dertlerime Cagre Bulan[/i][/b]
[b][i] Hasret Kaldigim Zaman Beni Aglatan[/i][/b]
[b][i] Birtek Sensin Birtanem...[/i][/b]
[b][i] [/i][/b]
[b][i] Sensin Gülüsüyle Heryere Isik Sacan[/i][/b]
[b][i] Sensin Icimde Gül Gibi Acan[/i][/b]
[b][i] Sensin Beni Böylesine Cok Yakan[/i][/b]
[b][i] Sensin ´Birtanem´ Birtek Sensin...

Seni çokkkk Seviyorummm Balımmmm
[/i][/b]
MaSaL
dmlemresevenkalplerbin1.jpg
Hiç beklenmedik bir zamanda çaldın yüreğimin kapısını..Neydin sen,kimdin,nerelerdeydin?Hangi acılı sevdadan kalan yaraları sarıp gelmiştin,beni sarmak için?Bilmiyordum.Dağlara,yıldızlara bakarken;ezgilerin kulağımdaki her çınlayışında aklıma gelen bir yabancıydın.Görmediğim,bilmediğim,tanımadığım...
Aklımı karıştırmak için hayatın yaptığı şakalardan biri sandım önce zamansız gelişini.Aldırmadım;hayatın karmaşası içinde figüranlığımı yapmak için uyanıyordum güne hala.Birden;sadece masallarda olur sandığım oku fırlattın sol tarafımda bir yere..Şaşırdım,donakaldım..
Doğru muydu,yanlış mıydı?Aynı dikenli yolda yürüyebilir miydik birlikte,aynı yağmur ikimizi de ıslatabilir miydi,ıslanabilir miydik aynı yağmurda bilmiyordum..Bilsem de faydası yoktu zaten,ok yaydan çıkmış ve çoktan geleceği yeri bulmuştu..
Güneş bambaşka doğuyordu artık,bambaşkaydı yüreğimdeki sıcaklık; güneşinkisine yakın..Sen bu dünyada olduğun için ve ben bundan haberdar olduğum için;her sabah gülümsüyorum güneşe,teşekkür ediyorum.
Geceyi de unutmadım tabii.Ayı,yıldızı hasretimizin ortağı yaptım.Sana olan özlemimi haykırıyorum gecenin geç vakitlerinde onlara.Bir düşünsene,başımızı kaldırdığımızda aynı göğe bakıyor,aynı güneşi paylaşıyoruz..Hoşgeldin yabancı !
ÐŽeşaren
Alıntı:[b][SIZE=4]Hep bir şeyler tamamlanacak değil ya, bu da böyle yarım kalsın..
[/SIZE]
[/b]

Yüreğin dert görmesin Masal (: . .

Teşekkürler Smile
Ara
MaSaL
Okuyan gözlerine sağlık ...Smile
Hasretiim
Emegine Saglik Cok Güzeldi Sad
Ara
MaSaL
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Emegine Saglik Cok Güzeldi Sad

Teşekkür ederim okuyan gözlerine sağlık......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1 Mesaj Alındı MaSaL 1 438 11-06-2010, Saat: 12:46 AM
Son Yorum: history
  1 MesaJ aLınDı... PiNk_AnGeL 0 374 01-30-2009, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: PiNk_AnGeL
  1 yeni mesaj alındı... GCLRNFNS 30 2,153 11-21-2008, Saat: 08:14 AM
Son Yorum: aMyLee
  1 mesaj alındı... HiqhVolume 3 488 11-21-2008, Saat: 01:31 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  1yeni Mesaj Alindi.... Pelikan 0 319 11-26-2007, Saat: 10:58 AM
Son Yorum: Pelikan