:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEN'Liğime..
acemhe
Karanlık ve yoğun hava. Kimsesizliğe doğru hareketlendi tüm gitmeler. Kalmalar yenime sığmıyor…
Vakit hayli geç. Yine yoksun. Vazgeçsem gözlerinden sonum olur sanıyorum. Sesini duysam heyecanlanırdım bir vakitler. Şimdi yavaş ve sakin eskidi sesin. Yüzünde yenik bir tebessüm. Acıklı bir aşk hikâyesi yazmak için oturdum yine masanın başına. Duy beni sesimi arayan kalabalık. Yine hüzzam bir toplanmada kalbim. Eski püskü ne varsa katlayıp koydum yüzüne. Öylece kaldı gözlerin. Ben gidiyorum. Sen kal. Ey sevincim, çocukluğum, hiç bulamadığım hürlüğüm. Sen kal başucumda.
Kırık, cam kırığı bu batan içime…
Biliyorum bu sen’sizliği, tanıyorum milyon yıl öncesinden. Anlatamadığım kimselere konuşmadığım ekşimtrak sevmelerimle çıkıyorum benleyemediğin bu oyundan. Şimdi ebe de sen ebeleyen de…
Ağlamak çözüm bulsa geceye. Dişi bir limonu sıkar gibi durmadan boşalacak gözlerimden olanca hüznüm. Ama vakit geç artık. Karanlık tüm şiddetiyle üzerimde. Ağlamak çare olmaz biliyorum bu saklı özleme.
İçimden geldiği gibi. Hani bir bebeğe şımarır gibi ya da bilmiş bilmiş konuşur gibi sevemedim ya seni. Ona yanıyorum. Onu yanıyorum…
Ellerimde tesellisi kalmadı bu yitik aşk öyküsünün. Kaç kez aldattım ve aldatıldım. Aldattım kendi kendimi. İnsan kendine hainlik eder mi hiç? Yakmalı beni. İz kalmamalı aşk şiirlerimden geriye. Külleri dağılır gider nasılsa gecede…
Ben kalıyorum sen git. Kaldıramam bir kalmayı daha. Sen git. Ne varsa aldığın usul ve sessiz bırak bir kenara ve git…
Ben başımı kaldırıp göğe, arınıp saklanırım sessizliğe…
Sen git…
Orda değilsin zaten. Ararsam gelmezsin. İnadına yaşamın ve daha büyük severim nasıl olsa. Sevmedim mi seni? Severim bir daha nasılsa…
Güç… İçimde bir yara hiç anlatmadığım.
Ayakta ve sağlam kalmak, aldırmamak çürük gülümsemelere ciğerimde bir ur. Sus duymasınlar duymasın sendeki hain…
Saati kurdum. Gecenin yeni günü doğurduğu 00.00’a. çalmadı. Çalacak dedin. Çalmadı. Git perişan etmeden beni…
Tüm korkularını, ihanetini, güneş karartan asabiyetini, çarpık esprilerini, kabalığını al ve git…
Gülüşün, sesin, nefes kesen “adam gibi” tümcelerin, çocukluğun ve masumiyetin bende kalsın.. Senin yaşadığın hayatta gerek yok bunlara. Bende kalsın bir gün geri vermem. Endişelenme…
Böyle yazılıyor bir yarım yamalak hüzün tortusu. Böyle yazılıyor bir serüvenin sonu. Oysa’lı tümceler olmadan böyle akıyor hayat. Ne büyük, ne görkemli ne de şahşahalı.. Oldukça sıradan basit ve düz…
Net ve çıplak. Bir bitişin öyküsü. Tükeniyor gece, tükeniyor yüzün, tükeniyor…
Bana yazdıran da içimdeki sessizlik. Ne sen ne de sevmelerin…
Ne garip eksiliyor zaman. Ne garip düşünememek.
Gecenin bir yarısında son sigaramı yakmakla yakmamak arasında tereddütte ayrılığı yazıyorum…
Edebi değeri var mı yaşananların umurumda bile değil. Niyetim ciğerimi temizlemek. Senden, benden ve bu ilginç diyalogdan. Belki de ondan bu ağır hüznüm. Sen git. Ama geri dönme. Ben kalayım. Bırak bir denizde daha boğulayım. Sana ya da dünyaya söz bir daha aşkla duyurmayayım sesimi. İncinmelerim bende kalsın. Sen köpekli çoraplarını giy ve düş yollara. Yolun uzun. Sonu belli. Ben belirsizliğe doğru martı simitlerinin gevrekliği tadında en aç martıyı aramaya devam edeyim. Yolum uzun. Önüm kapalı. Aç martılar döner tezgahlarında İstanbullular’ın midelerine göz kırpıyor. Anlatacak çok şeyim vardı. Anlatamadım. Yeni başlamıştım, sen bağırdın. Ben sustum yine içime. Dinleyecek çok şeyin vardı. Ben konuştum. Kaldın yine yalnızlığına. Hadi geldik artık son yol ayırımına. Burada bitiyor masal…
Yine o kocaman, yenilmez, bükülmez, tavizsiz, siyah-beyaz ben olayım biraz. Sen tek kişilik dünyanda birinci –belki de sonuncu farkı yok aslında- kendinle. Saat çalmadı, kokun seni anlatmayı bıraktı, yüzüm eskidi.
Yolculuk vakti…
Ben kalıyorum sen…
Ara
acemhe
Şizofrenik Bir Kalpten Topladıklarım...

Biraz uzunca oldu sanki ama yazarken zevk aldım... Okurkende... (:

Nedir bu karşılıksız aşk?

"karşılıksız" yazdım çünkü platonik yazınca anlamı değişmiyorvirgs.gif sadece biraz daha afilli yazım şekli..

"acı bir kahve" mi? öyleyse eğer eyvahlar olsun bana...40 yıl sürer en azından.. ya da yıllardan beri "atasözü " diyerekten beni kandırıyorlar. Hem kahve olsaydı "arap" olurdum ben.. Büyükler öyle derdi ben küçükken.. artık demeselerde hala küçüğüm gerçi...

"..küçüğüm daha çok küçüğüm..." hem de..

"aptallık" mıdır hiç tanınmayanı sevmek? "aptallık dahidir" diyordu dostum murphy... haklıymış sanki he?

İnsanlar hayal kurmayı severler.. en reelist insanın bile mutlaka paçasına bir parçada olsa bulaşmıştır "hayal".. asıl olan bu "hayal" dedikleri uyuşturucu madde bağımlılığını kontrol edebilmek. ya kontrol etvirgs.gif ya da "hayal"den geber git.. "ihtimaller denizi"nde çırpınan "piri reis"ler için daha cazip sanki ilk seçenek. çırpınarak boğulmaktansa keyifle gebermek?

hiç uyuşturucu kullanmadım ama literatürde "keyif verici madde" olarak geçiyor nasıl olsa... Bu tarz maddelerin ortak noktaları sanırım "sinsice" imha etmeleri. Yani keyif verirken bindiğiniz dalı kesiyorvirgs.gif az sonra ağaçtan aşağı düşüp kıracaksınız bir yerinizi ama keyiften gözünüz dönmüş..

Lütfen herkes ayağa kalksın! sen otur yüreğimvirgs.gif yorulmuşsundur.. Hükmümü verdim;

"Keyifte boğulmakvirgs.gif ihtimaller denizinde çırpınarak boğulmaktan daha cazip... "

Sarıldığın kabuk daha zalim babamdan. Ben seni okumak istedikçe dağlıyor gözlerimi... İç organlarım kampanyalar düzenliyor "Baba beni Nil'e Gönder" diye.

"..sen güzel kadın, hiç mi mutlu olmadın
hiç mi sevmedin, hep mi yarım kaldın.."

Ne zaman dinlesem bu şarkıyı izmir gelir aklıma. ilk dinlediğimde de izmir gelmişti. suçlu ben değilim ama. pastorâl bir hava var sanatçının ses tonunda. pastorâl dediğimde ise nedense aklıma hep "izmir" gelir. bu nedenselerin ilk "neden"ini bilmem ama şimdi ki "neden"i sanki biraz kalbim çekiyor? Hep can çekecek değil ya. Biraz da kalp çeksin...

İçinin ne kadar dolu olduğunu göremiyor muyum sanıyorsun? İçimi yakan gözlerin içinde ki gözyaşlarını.. Ağlamak hani güzeldi? Belki sen olsanvirgs.gif gözümden düşenler omuzuna düşse... O zaman ben hep ağlardım ki... Sen yoksun ya hani içimden gelenler kağıda değil yanaklarıma düşüyor... Demek ki o kadar da güzel bir şey değilmiş yalnızken ağlamak... Sahi sen hiç ağladın mı tanımadığınvirgs.gif imkansız bir şey için? Bilirim az çok senivirgs.gif yapmamışsındır. Çünkü zekisin sen.

"..söyle ay doğmadan
düşmesin yaş gözüme
söyle ben nerdeyim
sen nerde..."

Şarkı da mı bir terslik var yoksa bende mi? Ay doğduvirgs.gif sen düştün gözümden yanaklarıma damla damla.. Ben sendeyimdevirgs.gif senin kimlik bilgilerin kayıtlıvirgs.gif memur kokan kuytu bir "kayıplar bürosu"nda...

Sen hiç dışarda lapa lapa kar yağarken kestane pişirdin mi soba üstünde? Gözlemledin mi o çizdiğin incecik çizginin ateşi hissettikçe nasıl derin çatlaklara dönüştüğünü... İşte öyle kavruluyorum bende... Sol yanımda ki "çizik" her geçen gün büyüyor... Kapatacaksan eğer o çiziği. Yalanlar bile söylerim ütopyamda ki ehl-i beyt'ime.. Sen suskun kalma yeter... Sadece akıt gözyaşlarını gözlerime... Hem zaten yakışmıyorlar sana çirkin oluyorsun... Bırak yakışanın olsunlar...

Tanrım... Ne kadar hastalıklı bir adamım böyle. Hiç tanımadığım biri için sözler verdimvirgs.gif sanki bir emaneti almışçasına ondanvirgs.gif dikkat bile eder oldum kendime... Sigara'yı bile verdiğin ömürden 3-5 yıl fazla kazanabilmek adına bıraktım... Verdiğin ömürden 3-5 yıl fazla kurtarıpvirgs.gif başka birine bahşettiğin başka bir ömüre eklemek için... En başta sormuşum ya hani nedir bu karşılıksız aşk diye... Şizofreni diyorlar belirtilere bakılırsa... amaaan canımvirgs.gif tıp dili kimin umurunda ki? en azından benim değil... Kimi yarım akıllı der geçervirgs.gif kimi korkar kaçar... Kalbimden geçenleri söylemek "şizofreni" olmak demekse eğer... (............) burada şahsımla alakalı öznesi erotikvirgs.gif yüklemi p*rnografik küfürler savurdumvirgs.gif isteyen istediği gibi doldursun....

Gel alışverişe çıkalım seninle... Sen bana hüzünlerini vericeksin ben sana tebessümlerimi.. Sayıca azdır benimkiler ama değerlidir... Hani derler ya yükte ağır pahada hafif... Öyle işte... Endişe edilecek bir şey yok... Bugüne kadar beni ayakta tutabildilerse sana da ufakta olsa yardımcı olurlar sanırım... En azından bir şeyler yapmış olurum senin için...

Paylaşsan keşke benimle seni... Ağlasam saatlerce omuzunda... Bi' tebessüm etsen tuz buz olur yanağımı yol eden tuzu kıvamında kristaller.. Şu "tuzu kıvamında" olayı hiç yabancı gelmedi... Sanki bir yerlerde karşılaşmıştım daha önce...

"...senin aşkınla çaresizliğim
güzel yüreğini hiç üzmesin..."

Biliyorum kaygısız biri değilsin ama şu halim sakın düşmesin aklına... Cidden ben "avuntu"larla mutlu olabilmeyi biliyorum... İşi ustasından öğrendim hem de... İlaç kokan hastahane koridorlarından... Beyaz önlükler giymişti de "hayat" her gün ayağıma kadar geliyordu bonibon diye avunduğum kimyasallarla... ilk ciddi avuntum bu olmuştu... Mirza'ya sarılıp ağladığım geceleri saymazsak...

Küçücük bir çocuktum henüz... Dedim ya bonibon'a benzetiyordum ilaçlarıvirgs.gif kendimi kandırdığımı biliyordum aslında. Yani erken emekli olmuştum çocukluktan. Buluğ çağımda bir sigara içimlik kaldıktan sonra ilk uçakla indim ihtiyarlığıma.

Mendilin var mı?
"Ben aşık olduğum da gözlerime hep toz kaçarda..."

Sen yanımda olsan kıçımla güldüğüm türk filmlerine bile ağlarım... Yok yok hayır... Ya yalan söyledim şu anda ya da yokluğun dayamış silahı alnıma... ikinci şık doğruvirgs.gif çaktırma... Sen olsan yanımda düşer mi hiç gözümden yaş? Deli misin sen? Bir düşündümde sen olsan hayatımda diş macunumu bile değiştiririm "sağlıklı gülüşler" adına... Hadi gülüşleri hallettik de bu buggs bunny'den armağan dişleri ne yapıcaz?

Ademoğlu zeki derler... Gerçekten zekilerde... Ben "p*ç" miyim? ya da ademoğluysam neden zeki değilim... Zeki insan olabilecek şeyleri istervirgs.gif ben türleride dönen araba tekerlerinin peşinden sokak köpekleri gibi koşarda koşar... En sonunda yorulur ya da vazgeçer bırakırlar... Ben sokak köpeği olmadığım için biraz farkım var... Ölümcül yaralar almadan bırakmıyorum... O tekerin altında kalana kadar anlamıyorum imkansızların "imkansız" olduğunu... Sahi nedir bu "imkan" satılır mı herhangi bir yerinde? pek varlığım yok gerçi ama kendime ihanet edip ruhumu satabilirim imkanlarından faydalanabilmekvirgs.gif yüreğinden küçük bir parsel yer alabilmek için...

Yürek dedimde... Gülmeli o hepvirgs.gif benden söylemesi... İsterdim sebep olayım diye... Kendi kalbimi paramparça ederim ama yine kırmazdım seni... Ne kadar psikopatça!.. Değil işte... Kalbimi açıp bir görebilsen içeride ki seni... Ağzın açık kalır "o ufacık yüreğe bu kadar kocaman beni" nasıl sığdırmış diye ve kendini tanıyamazsın belki de.. Çünkü normal boyutların kanımı ısıtanvirgs.gif sen yüklü vasıtamda ki kadar büyük değil (:

"...eylülün başından sonuna doğru uyursam
senin huzurun içime dolardı, biraz sarılırsam..."

Ya alıntı yaptığım şarkılar bana uymuyor ya da ben bir "ayı"yım... Eylül'ün başından sonuna doğru uyumak iki günde bir uyuyabilen bir adam için ütopya... Ütopya'da zaten benim dünyam... buraya kadar bir sorun yok o halde... biraz sarılırsam huzurunun içime dolmasını bırak taşarda geri kalan ömrüma bile sığar... Abartıyor muyum? Hadi canım sende! Abarttığımı düşünüyorsan "kalbimin içini açıpta bakabilsen" diye birbirini kovalayan harflerin olduğu satırlara bak... Aslında bakabilirsen ne satır ne de harf var bu yazıda... Var olan tek şey silüetin... Hani "aşçi" mi ne diyorlardı yavirgs.gif alfabetik karekterlerden resimler üretmece... Ondan işte... Derin bakarsan Fotoğrafın var... Evet burda abarttığımı düşünüp "yuhhaaa" çekmek serbest... Sana her şey serbest ki...

Dışarıdan baktığında insanlar "p*ç" yaftasını yapıştırıyorlar nedense... Onlara içimde ki hassasiyeti göstermek isterdim... sadece "sana" olanı görebilseler yeterdi onlara sanırım... Bi' gün kalbimi un ufak edip gömsen bile beni mezaravirgs.gif sadece bir dudak bükmen yeterli olurvirgs.gif yattığım yerden kalkıp sana sımsıkı sarılmama... Sımsıkı sarılabilirim sana ama gözlerimi aynı sıkılıkta kapatamıyorum galibavirgs.gif yine yanaklarıma kaçırdım...

Söylemiştim en baştavirgs.gif avuntularla yaşayabiliyorum ben.. Sadece en sevdiğin şarkılar kadar bile pay sahibi olmak isterdim sevgindenvirgs.gif bu da yeterdi bana... Belki inandığım masallar şiir olur bir gün
dökülür satırlara
öykü olurlar belkide
okunurlar şehirlerarası otobüs yolculuklarında..

Mendilin var mı?

"Ben aşık olduğum da gözlerime hep toz kaçarda..."
Ara
acemhe
Şehrine bir adım daha yaklaştım.
Yılların yorgunluğunu, tozunu koyuyorum raflara. Bir fedai gibi düşüyorum kirpiklerinden dünyaya.
Yaşamı görüyorum düştüğüm yerde. Düştüğüm yerde tanıyorum insanı, insandan. Arka sokaklarında kalabalıkların geceye yaktığı ateşle dans ediyor ateş böcekleri. Onlarsa ısıtmaya çalışıyor, soğuk bedenlerini. Ağızları ve dudakları soğuktan kızarmış. Birisi bu bahaneyle ısınmak niyetiyle birasından bir yudum daha alıyor, kızarmış gözleriyle, ne dediği anlaşılmayan ama hayata pek de iyi yorulmayan sözcükler atıyor.

Yaşamı görüyorum düştüğüm yerde. Hani demiştin ya bir keresinde ben ayağı kırık bir topal atım. Oysa sahte ayaklarla koşuyorlardı hayata; sahte gülücüklerin, sahte aşkların sarktı bir diskotekte. Acılarını unutmaya çalışıyordu, müziğin ritmine ayak uydurup sallanırken. Büzülüp kalıyordun koltuğa, gözlerinden hakikatin gözyaşları damlıyordu.

Yaşamı görüyordum. Lüks evlerin bahçesinden sarkan mor salkımlı çiçeklerden düşerken. Havuz kenarında oturmuş, ebrulî bir gece geçirirken.
Ben yaşamı görüyordum kirpiklerinden düşerken.

Şehrine bir adım daha yaklaşmışken
Ara
acemhe
Kırgın düşlerimden uzak, kırgın kalbimi avutuyorum.
Kimbilir kaç zaman geçti sensiz, sayamadığım...
Senden uzak, sesinden uzak...

Bir kez dokunamadığıma mı yansaydım sana,
yoksa sesinden uzak kaldığıma mı,
hangisi daha çok canımı yakıyordu...
anlayamadım.

Yıllardır içimdeydin, belki de asırlardır...
belki de doğmadan önce de biliyordum seni.
Hep beklediğimdin sen, ama sana bunu anlatamadım...

Ben geldikçe, kaçanım oldun..
içini bilmediğim, yüreğini görmediğim sevdanın,
kekremsi tadı oldun dilimde..
bıkmadan usanmadan sevgimi anlattığım,
kağıtlar tükenip de kalemimin kırıldığı an da bile
beni düşündüğünü umut ederek,
yeniden yazmaya koyulduğum
adını bile koyamadığım sevdam oldun.
Benim için çok şey oldun,
ama ben senin için hiçbir şey oldum...

Kaç kopuş yaşadım bunca senedir..
Şerha şerha bölündü ruhumla birlikte kalbim.
Dayandım...
dayandım da bir senden kopuşuma dayanamadım..
Ama olsun be gülüm, ayrılığı bile senden diye, sevdim ben...

Hep beni sevdiğini hayal ettim, belki de sevmedin..
ama ben hep hayal ettim.
Hayalin bile güzeldi, bozmaya kıyamadım..
Beni kırdığın zamanlarda bu hayale sarıldım sımsıkı,
seni kolay affetmelerim de bu yüzdendi zaten.

Gözyaşlarım akarken sessizce yanaklarımdan,
onları bile sevdim, çünkü onlar sana aitti.
Seni kaç gece döktüm gözlerimden bilmem, sayamadım...

Sesini hapsettim beynimin tüm hücrelerine.
Özledikçe, çıkarıyorum sesini.
Kapatıp gözlerimi, seni düşünüyorum yanımdaymışsın gibi.
Hep kızdın bana belki de seni sevdiğim için,
nedenini anlamadığım kızgınlıklarının tümünü bana yönelttin her zaman.
Bilemedin, bilemedin senden bir şey istemediğimi.
Bırakmadın beni, seni özgürce sevemedim.
Seni senden gizli sevdim.

Gittin, yoksun hayatımda.
Artık gizlemiyorum duygularımı,
özgürce seviyorum seni.
Gözyaşlarımı hergün avucumda biriktiriyorum,
sonra öpüyorum onları bir bir, seni öpercesine.

Gittin ve ben, gitme kal benimle diyemedim sana.
O kadar istekliydin ki gitmek için, dur diyemedim sana,
içim yandı da yine de kal diyemedim umursuz bakışlım..
Ardından bakarken, sessiz çığlıklarla bağırdım...
duysaydın çığlıklarımı yine de gider miydin?
Kulaklarını kapatabilirdin belki,
ya kalbini kapatabilir miydin bana? hiç bilemedim...

Gitmen, seni sevmemi engellemiyor anla artık.
Sen yokluğunda da varlığımsın...
hiç gelmeyecek olsan da bundan sonra,
yine de varlığım kalacaksın.
Seni hep beklemiştim asırlardan bu yana...
geldin varlığınla beni mutlu ettin.
Şimdi gittin, yokluğunla bile mutlu ediyorsun.
Çünkü senden bana kalan şey o kadar güzel, o kadar özel ki...

Gel demiyorum sana, demeyeceğim..
Gittiğin yerde mutluysan eğer, bu da bana yeter.
Sesinden mahrum kalmışım ne çıkar,
senin özleminle her gün canım daha bir yanmış ne çıkar..
Yokluğunu varlığa çevirebilmişim ya, bu da bana yeter..

Gün aşık olmuş geceye,
Gece de yakamoz düşürmüş denize
Ne gün erişebilmiş geceye, ne de gece kavuşabilmiş gündüze.
Birbirlerini hiç görememişler belki de..
Ama engel olmamış bu aralarındaki sevgiye..
Varlıklarını hissetmeleri bile yetmiş kendilerine
Bazen, gün isyan edip yakmış ortalığı
Gece de özleminden tüm ışığını söndürmüş gökyüzünden
İkisi de bulutlara yükleyip hüzünlerini
Tüm yeryüzüne yağdırmışlar gözyaşlarını
Yine de vazgeçmemiş sevdasından ikisi de
Sonsuza dek birbirlerini göremeyeceklerini bilseler de....

Ben geceyim işte, senin için yakamoz düşürüyorum bol bol denize.
Sen benden gitsen de, ben gelirim senin bensiz kıyılarına.
Yokluğundan soyunup, varlığını giyerim üstüme...
Gelirim, derin, sessiz duygusuz uykularına...
Benim için var olduğunu bilmek bile yeter, seni hiç göremesem de...
Ara
acemhe
Yasaksınnn...İmkansızsın... Gizli sevdamsınnn...

Şimdi sen yanımda olmalıydın. Olmazsa olmazımsın yaa.. Gün sönük kalıyor yoksun ya yanımdaaa...kuşlar hüzün şarkıları söylüyor, hazan yaprakları gibi sessizliğe bürünüyor Yüreğim...Yoksun yoksun işteeee..
Yüreğimdesin, ordasın... bunu inkar etmek senin sevgini inkar etmek olur...
ama güne seninle başlamak, sana dokunmak, seni hissetmek bedenimde...
İşte Eksik olan bu
[SIZE=2]Yasaksınnn...[/SIZE]
[SIZE=3]İmkansızsın...

Gizli sevdamsınnn...
[/SIZE]

Biliyormusun sevgili.. hep derler yaaa.. gözden uzak olan gönülden de uzak olur..Sanki bunu inkar edercesine, gönlüme, yüreğime doğru bir nehir uzanıyor yüreğinden..suları serin ve berrak... her damlası susuz çöllere hayat verir misalii... Zamanı durdurmayı bilirmisin sevgili...Özledikçe, yaktıkça yüreğini hasretin... zamanı durdurmayı öğreniyorsun..
Gözlerde takılı kalıyorsun, saatlerce bir bakışla avutuyorsun kendini...
sonra sessizliğe bürünüyor yüreğin...olmak istediğin yerde olamamanın
acısıyla kıvranıyorsun... Çaresizcee..

O an..
Duyuyorsun...
Görüyorsun...
Özlüyorsun...
Susuyorsunnn..
Yetinmeyi bilirmisin Sevgili...
Bir beyaz güvercinin gagasında yollanan öpücükle başlayan aşkını....
kısacık zamanları sonsuzmuşcasına yaşamayı...
sana ait olduğunu bilsende... her an yanında olamamanın deriiiinn ve dayanılmaz acısıyla yaşamayı...
her ayrılık saati geldiğinde gözyaşlarını inci tanesi misali saklayarak yaşamayıı...

Biliyorsun...
Hissediyorsunn...
Yanıyorsunnn..
İsyan ediyorsunnn...
Ama yetiniyorsunnn...

Çünkü Seviyor Seviyorr Seviyorsunnn..
Ara
ÐŽeşaren
http://www.duygusuz.com/forum/ask-genel/...sinnn.html
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi