:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamansiz Geldin Biraz, Bende Tam Agliyordum!
Hasretiim

zaManSız geLdiN biRaz , beNde taM ağLıyoRdum ♥
Deli oluyorum...
Belkide aklımı çoktan kaybettim.
Artık benim olmasanda,
Ömrümü sana tükettim...!

03cn1.jpg

Sen gittiğinde bi çok şeyde senle gitti;Mutluluğum,Gülüşlerim,Sevişlerim,Sana olan aitliğim ve hayatımı hayat yapan bi çok şey...!Kimin olursan ol,Kimle olursan ol yüreğimi bikere teslim ettim sana,Sen benimle olsanda olmasanda...!O yaşanıcak güsel günleri birlikte görmek varken...Ayrı yüreğin benden ayrı mutlulukların tadına bakmış.!Günlük afiyetlerin geçici kalıcılığına kurban ettin bizi...Bense elimde senin için görmezlikten geldiğim bi hayat,ve o hayatın bana getirilerini sensiz kabul etmediğim,boşa harcadığım,harcandığım yanlızlığımla yol aldım ;'Yeni bi Bana'.!

cornicekj5.gif
Seveceğini bilseydim,
Yalvarır sana 'Ne olur dön !' derdim,
Döneceğini bilseydim,
Yoluna milyonlarca gül sererdim..

Yüreğini yeniden yüreğime katıcağını bilseydim;Yine Deli'n olurdum!Senin olurdum...Sonsuz olurduk...Ama sen yakıştıramadın seven kalbimi kalbine,Tersledin hiç düşünmeden!Onca zaman geçti;Eğer aklın başına gelseydi;Kimseyi dinlemez,Her acıya göğüs gerer yine elini tutabilirdim!Hatta senin için meydan okuyabilirdim eşe dosta,Silebilirdim herşeyi..Herkesi..!Ama onca zaman gelmedin..!Nerdeydi yüreğin ?!

cornicekj5.gif
Zamansız geldin biraz,
Bende tam ağlıyordum.
Elimde bavulum,
Burdan çekip gidiyordum.
Yanımda bana aldığın;
Ufak oyuncağım...
Sorma...!'Neden diye ?'
Sen Anlamazsın,
Son aşkım olacaksın..!
cornicekj5.gif
Yaralarımla başa çıkmayı öğreniyorken,Giderken götürdüklerini yerine zamanla koyup,eksiklerimi kapatıyorken...Zamanın ve iyileşen yaraların ardından çıka geldin..!İyileşen sensizlik değildi,Hayattı belkide...!Şimdi ne bu gelişin nedeni ?Alışkanlık ?Yine farklı bi tat heyecanı ?Pişmanlık ?Hangisi...Hangi yalan mazaret!!!Sen hergün bi başka tende yanarken,Ben sensizlikte kavruldum...Onun için sormaya hakkın yok,sorma,sorma ' Neden ? ' diye...Sadece izle gidişimi,hatırlarsın belki birgün bende öylece kalakalmıştım ardında..!O oyuncak yeter bana,özlemime...Kirletmicem onu senin gibi!Koyuldum yola bavulumla dedim ya ;Bana yeni bi ben bulmaya...!

cnrbalmmja1.jpg

Canımdan kopuyorsun,
Geceler uzadıkça gündüzü yokettim.
Sana anlatamasamda ;
Gururumu hapsettim....

cornicekj5.gif
Şimdi arkamı dönmeden gidiyorum ama..Senin orda,gözü yaşlarla,yıllar önce aynı benim durumumda olduğunu bilmek,Hepsinin sorumlusu sen olduğun halde üzüldüğünü bilmek...Ah sevgilim canımdan sen kopuyor,Biz kopuyor sanki!Sana söyleyemediklerimle,sustuklarımla,Boşa konuştuklarımla,Aşkımla tanıdık olmadığım bi yola koyuldum...Bu yolun çıkmazlarına da razıyım ben,sana çıkmadıktan sonra...!Tek bildiğim,Tek aradığım yeni bi ben...Sensiz bi ben...!Eskisi gibi..Senden öncesi gibi...!!!

Zamansız geldin biraz, Bende tam ağlıyordum....!

╔╗
║║╔═╦╦╦═╗
╚═╩═╩═╩═╝

kkhp6.gif
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geldin Sandım :(:(:( DarkLady 3 507 04-14-2022, Saat: 07:16 AM
Son Yorum: wildfang
  Sonunda Bende Anladim . . . DarkLady 5 584 04-14-2022, Saat: 07:09 AM
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 579 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  Yokla Ceplerini Aşk Kırıntıları Kalmış Olmalı Biraz... ROSE 11 606 04-13-2022, Saat: 09:02 PM
  **Öldürecektim Seni Bende** MasaL_perisi 19 793 04-13-2022, Saat: 02:33 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 03:25 PM