:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitmeyen hikayem,bitmeyen aşkımsın...
MaSaL
Yavaş yavaş söndü ışıklarkarardı ortalık.Tıpkı kalbim gibi.Uzun zamandır katlanamıyorum ne gün ışığına nede gece karanlığına.Uyku desen;tüm uykularımı sen götürdün ya.Sensiz ne kadar da anlamsız geçiyor günler.

Kafam iyi oldukça daha bir dumanlı mı oluyor ortalık ne? Yoksa aşkın sarhoşluğu mu başıma vuran.Uzanıp yine her geceki gibi hayal ediyorum seni.Yanımda yatışınıellerini düşünüyorum vücudumda gezinen.Sonra dudakların bir kor parçası gibi değdiği yeri yakan dudakların.Dokunuşlarınıöpüşünüteninin kokusunuağırlığını hisseder gibiyim.Yine başım dönmeye başladı.Yine bu gece beni sarhoş ediyorsun.
Kalkıp bir sigara yakıyorum.Her nefes çekişimde içime duman yerine sen doluyorsun.Her üfleyişimde yüzünü çiziyorum.Tam dokunacakken dağılıp yok oluyorsun.Bu yüzden mi çok sigara içiyorum.Sensiz seni görebilmek için mi?
Belki de...

Tik tak tik tak...Sadece tik tak lar çınlıyor odamın
sessizliğinde.Zamanın aslında durmuş olmadığını hatırlatırcasına yankılanıyor kulaklarımda.Dönüp bakıyorum saat sabahın dördü olmuş.Vay be sensiz sabahı sabah ettik yine desene.Gözüme telefonum ilişiyor.Mesaj atsam mı? Seviyorum deli gibiyine uyumadımyine hayalinle seviştim bu gece diye yazsam mı? Ama uyuyorsa uyanırsa tatlı uykusundan.Kıyamam ki dayanamam ki.Yine vazgeçiyorum.Sabah olsada sesini duysam bari.Eyvah içimde yine fırtınalar kopmaya başladıkalbim harakiri yapıyor yine bedenim titriyor yokluğunun krizine giriyorum...Her gece her gece işte böyle nöbet geçiriyorum.Eroinman gibi bağımlıyım sanatedavim bir tek sen.

Bitmeyen hikayembitmeyen aşkımsın.Her gece sana yanarımsabahlarsa sorma nasıl geçer.....
MaSaL
Aldım yine elime bir kalem bir de kağıt... Bakıyorumda bembeyaz sayfalarda titrek ellerim... Acaba bu sefer hangi güzel yanını anlatacak. Bakıyorumda gözlerimden iki damla yaş düştü beyaz sayfama... Bunlar özlem gözyaşları...

Evet seni yazacağım. Yüreğimdeki eşsizvirgulll.gif uçsuzvirgulll.gif bucaksız sevgili yine sana yazacağım.. Her mektupda yazdıgım gibi yine sevgimden yine beni mutlu eden gülüşünden bahsedeceğim.. Evet sevgili o gülüşün hala aklımda... Kızamazdım sanavirgulll.gif küsemezdim hiçvirgulll.gif o dudak buzuşum sonra birden ışık saçarak gülen gözlerin... Dayanamazdım hiç sana...

Yanında olmak mı?

O herşeyin en güzeliydi. Saatlerce omuzunda yatmakvirgulll.gif dudaklarına binlerce buseler kondurmak.. Hiç birşey söylemeden uzun uzun gözgöze bakmak.. Korkusuzca işte bu benım kahramanım demek sonra sıkıca sarılmak can katıyordu canıma

Düşünmedik..

Hiç beklemedik zamanda geldi ayrılık.. Çeldı kapıyı sinsi sinsi içeri girdi.. Misafir ettik uzun süre. Savaştık.. Düşünemedik bir türlü ayrılığı.. Kalbımızdeki sonusuz aşk bitmez sandık... Sonunda yenildik

Kabüllenemedik...

Sonu görünen dağa ulaşmak kolaydı biliyorduk.. gözlerimizi yumduk üzerine gittik itmeye çalıştık uçurumdan aşağı düşerse bidaha gelmez dedik.. Ama o çok yakınımızdaydı itseydıkvirgulll.gifuçurumdan düşseydi yanında bizi de götüürdü.. Usulca ayrıldık ordan.. Konusamadık kabüllenemedik zor oldugunu.. çözemedik bir türlüneden bu ayrılık

Ya da

Aldırmayalım olanalra. Sağır olalım busefer duymayalım söylenenleri.. Kör olalım görmeyelim kimseyi... Bırakmayalım yüreğimizdeki ellerimizi ben hazırım hadi Bırakma ellerimi

Hayal...

Tek tutunacağım dal oldu hayalin.. Aşkın gözyaşları kaldı geriye bize hediye... Resimleirn kaldı duvarlarımda asılı..Bir de kalbın kaldı bende almaya gel gelirden bana ait olan yüreğide peşinde getir.. Belki burda Kalmak istersin.. Saçlarım ıslak hala Yüreim buz tutmuş.. Bak avuçlarım kanıyor Sakın Beni Bırakma
CaNaT
bir sigara yakıyorum.Her nefes çekişimde içime duman yerine sen doluyorsun

[SIZE=2]işte hep böyle oluyorsun bitanem benim
[/SIZE]

Ara
MaSaL
Hiç istemedim bu gecelerin kapısından tekrar içeriye girmeyi.
O yüzden anahtarını atmıştım denizlerevirgulll.gifhangi balık yemiştir diye düşünürdümvirgulll.gif
Ama olmadı öyle bir gün geldi o anahtar kıyıya vurduvirgulll.giftam oturduğum yere
dibime kadar getirdi dalgalar onu.
Almakla almamak arasında tereddütteydimvirgulll.gifellerim titredi çünkü o kabuslaravirgulll.gif
o uykusuzluğun karanlıklarına girecek gücüm yoktu.
Belirsizlik içindevirgulll.gifkendiliğinden sürüklenmeye başlamıştım kimbilir ruhumdu
özleyen belkivirgulll.gifo heyecanlarıvirgulll.gifo girdaplarda batıp çıkmaları.
Nasıl bir duygu ırmağıydı önümde akan ona kapılmamı sağlayanvirgulll.gifince hesaplara
bile vakit bulamadan daldığım o sularda boğulmaya hazırmıydım .?
Değildim.
Değildim de neden tekrar gecelerin koynuna girmeye çalıştımvirgulll.gifo koyunların
ateşten yatak olduğunu bilerek nasıl uzanıpvirgulll.gifsokulmaları göze aldımvirgulll.gifnasıl bir
damla suyu bulamayacağımı bile bile korlara uzandım.
Geceler benim yaşamaya sırtlanmaya gayretimin olmadığı
AŞK tırvirgulll.gifbenim aşkımın tanımıdır gece.
Ben sevdim o kabuslu geceyivirgulll.gifo canımı yakan iki kelimeyivirgulll.giföyle sevdim kivirgulll.gif
dalgalara minnettardım artıkvirgulll.gifkarakilitler oldu sebebimvirgulll.gifgeceleri yaşamaya.
Hesapsız virgulll.gifkitapsızsındır artıkvirgulll.gifsadece yıldızların vardır seni aydınlatanvirgulll.gif
sana istediğin tüm parlaklığı sunan yıldızlarvirgulll.gif
her yer ışıl ışıldır artık.
Gece sana yazılmıştırvirgulll.gifsen geceyevirgulll.gifne güzel ne mutlusundur diye düşünürsün.
O kadar parıltılar arasında gözlerin kamaşırvirgulll.gif
yaşayacakların seçemessin gölge gibi gelip geçerler önünden.
Hangi gönül gözü düşünür görmek istervirgulll.gifo yıldızının
bir gün kayıp gideceğini gökyüzünden.
Ben hiç istemedim tekrar yaşamayı o kara gecelerivirgulll.gifartık sonsuzluğa
kadarvirgulll.gifanahtarımı bu sefer okyanuslara attım.
Ve birtanem bundan böylevirgulll.gifbu geceyi ve tüm gecelerimi.
Ben Sana Yazdım.....
MaSaL
Seni sevmek içimdeki duygularımı satırlara dökebilmekmiş..Hiç Bilmezken sevmeyi aşık olarak ölmekmiş..Senin uğruna satırları en güzel şekilde sarf edebilmekmiş..

En güzelide sana yazılan yazıların senin yüreğine ait olduğunu bilmekmiş..

Gözlerine tutulmakmış beni var eden . .
Sana bakabilmek için yollar kat etmekmiş her gün . .
Sana ulaşabilmek için hiçbirşeyi göze almamakmış…
Seni sevmek yüreğinin çığlıklarını duyamamakmış..

..Umudum var hala..

Yüreğimde olduğunu bilmek içimi adeta titretiyor her defasında..
Gözümden akan yaşlar için üzülmüyorum..
Damla damla süzülürken yüzüme senin uğruna olduğunu bilmek dahada ağlatıyor..
Susmak istemiyorum..Karanlıkta kaybolmayı virgulll.gif sensiz dünyaya bakmayı istemiyorum…
Neden mesafeler aramızda engel..Sebepmi seni düşünmemeye ??

Sen bana nefesim kadar yakınsın..İsmini söylerken titrer dudaklarım..Kitlenir ağzım virgulll.gif konuşamam..Duyamam söylenenleri..

O Gözlerine baktığım an unuturum herşeyivirgulll.gif Susarım sensizliğe..
İsyan ederim hayata…

Seni sana anlatmak çok zor…

Seni sevmek işte bunları söyleyebilmekmiş..Hiç utanmadan virgulll.gif Büyük bir zevkle..

Seni Sevmek Her söylediğin karşısında ölmekvirgulll.gif içimin sızlayışı demekmiş..Senin için yaşayabilmekmiş..
Seni Düşünmek her defasında ölüp tekrar dönmekmiş sensizliğe…

Seni sevmek böyle bir şey..

..Esirinim ..
history
O herşeyin en güzeliydi. Saatlerce omuzunda yatmakvirgulll.gif dudaklarına binlerce buseler kondurmak.. Hiç birşey söylemeden uzun uzun gözgöze bakmak.. Korkusuzca işte bu benım kahramanım demek sonra sıkıca sarılmak can katıyordu canıma
Oldukça duygusal bir yazı,keyfle okudum,yüreğine sağlık,teşekkürler.
Ara
history
Ben sevdim o kabuslu geceyivirgulll.gifo canımı yakan iki kelimeyivirgulll.giföyle sevdim kivirgulll.gif
dalgalara minnettardım artıkvirgulll.gifkara kilitler oldu sebebimvirgulll.gifgeceleri yaşamaya.

Bu satırlarla yaşamımım özdeşleşmesi tesadüf ama,gerçek....
Ara
history
Gözümden akan yaşlar için üzülmüyorum..
Damla damla süzülürken yüzüme senin uğruna olduğunu bilmek dahada ağlatıyor..
Susmak istemiyorum..Karanlıkta kaybolmayı virgulll.gif sensiz dünyaya bakmayı istemiyorum…

Süperdi,teşekkürler.
Ara
CaNaT
MaSaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:..Esirinim ..

Seni Seviyorum :k:
Ara
CaNaT
MaSaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:] Ve birtanem bundan böyle bu geceyi ve tüm gecelerimi. Ben Sana Yazdım.....

Ömrüm Senindir Bi tanemm ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bitmeyen Masaldır Aşk €BeRimSin 5 424 04-13-2022, Saat: 09:05 AM
Son Yorum: wildfang
  BiTmeyen SevGiye GiTsede GiTmeyen SevGiLiye.... €BeRimSin 8 814 04-09-2022, Saat: 07:12 PM
Son Yorum: wildfang
  Bir hikayem var benim ;) CeYDa HaNDe KeSiM 3 833 09-05-2012, Saat: 10:52 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Mutlu Bitmeyen Masal.. MeLeksi 2 500 05-16-2011, Saat: 10:21 AM
Son Yorum: YasSmin
  Sen; Ilk Büyülü Hasretim, Bitmeyen Uzagimsin bidely 10 884 01-05-2009, Saat: 06:16 PM
Son Yorum: bidely

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:45 PM