:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Her nefeste tekrar tekrar ölürüm...Sensiz yaşayamam!!!
MaSaL
Sen yokken bir yanim eksik kaliyor...
sanki o bir yanim param parca dört bir yana dagilmiş ve canimi acitiyor
Kocaman kucaklar acsam icimdeki sana olan özlemlerimle, gelirmisin..?
Yoksa o koskoca boşluklarimi birakirsin yine sarilmam icin..?

Seni sevmenin nasil bir şey oldugunu kimsecikler bilemez..
yalnizca ben bilirim! Seni sevmek su gibi..
Seni sevmek ekmek gibi..
Seni sevmekle başliyor hayat..
Herşey sen gibi..

Sen benim vazgecilmezim..

Sen benim olmazsa olmazim..
Sen benim herşeyim..
Sen olmayinca sonu olmayan dipsiz bir kör karanlikta gibiyim..
Sen olmayinca her nefeste tekrar tekrar ölüyor gibiyim..

Şu an yanimda olsaydin; uzun uzun sarilirdim boynuna,
ellerim ellerini birakmazdi,
kitlendigim bakişlarina dalardi gözlerim, yaslardim başimi gögsüne,
en uzun uykum olsun isterdim bu yani başinda..
Son gecemde olsa raziyim yeterki bir kez dizinde.

Şu an yanimda olsaydin; bana bakardin uzunca, bilirim.
Başimi düşürürdüm sonra omuzuna..utanirdim, konuşamazdim..
Öyle savunmasiz bir hal kaplardi benligimi,
Şiir gibi büyürdü sevdamiz..

Şu an yanimda olsaydin ama yoksunki..
cok uzaklardasin..
Belkide ben gece yarisini dakikalar gecmişken,
Şuan sana yazarken
sen kim bilir derin uykularda ne rüyalar görüyorsundur..
Benide görüyormusun o rüyalarinda hic?
Rüyalarinda görüpte uyandiginda keşke rüya degilde gercek olsaydi diyormusun?
Sende beni, benim seni özledigim kadar özlüyormusun?
Sensizligi düşünmek dahi beni kahrediyor..acitiyor icimi..
Korkuyorum cok korkuyorum..
bir gün ya birakipta hayatimdan tamamen cikarsan diye cok korkuyorum..
ve biliyormusun sensizlik ölmek gibi..
her nefeste tekrar tekrar ölmek gibi..

Bu gece yine özlemlerime sarildim
ve suskunluguna agliyorum..
Olurda bu gece ölürsem
Keşke.. keşke şuan yanimda olsaydin..
Simsiki sarilip beni hic birakmayacagini söyleseydin..
O kadar ihtiyacim varki sana..
Biliyorum seninde bana cok ihtiyacin var.. Ne olur susma..
Ne olur uzaklaşma benden..

Sen benim yaşama sebebimsin!
CaNaT
Canım benim sende benim yaşama sebebimsin. Seninle sadece mutlu hep mutlu olmak istiyorum bir ömür.
Ne sensiz yarım kalmak ne de sensiz mutlu olmak istiyorum. Seni Çok Seviyorum ...
Ara
MaSaL
Bende seni cokkkk seviyorummm bitanemmmSmile
acemhe
çok güzeldi ablacım, ama diğer imzan daha güzeldi Smile
Ara
MaSaL
[ATTACH=CONFIG]2327[/ATTACH]
Sen Sevği Nedir Bilirmisin? Tarifi Burda!
Sen sevği nedir bilirmisin arkadaş?
Zaman zaman bir kuzu'nun melemesidir sevmek,
Elleri göklere açılanların duası,
Yanaklara dökülen yaşların mimar'ıdır sevmek,
Sevmek tapmaktır,sevmek ölmek,için için yanmaktır sevmek,
Geceleri uykusuz kalmak,uyanıkken rüyalara dalmaktır sevmek,
Satlerce yolları adımlamak,
Düşlerine daldığın güzel günlerin hatırı,
Kalbinin çarpıntısıdır sevmek,
30.jpg
Sevmek ağlamak,sevmek gülmektir,sevmek sevilebilmektir,
Bazan yaşamak,bazan ölmektir sevmek,
Kayan yıldızlardaki dileklerdir sevmek,
Bulutlardan dökülür yağmur olur bazan,
Zemheride çıkan güneş gibidir sevmek,

Sen sevği nedir bilirmisin arkadaş,
Sevği ağaç'tadır sevği yeşil'de,sevği yanıbaşındadır,
Kalbinin gümler gibi çarpması,
Kanının dikine akmasıdır sevmek,
Görmeyenlerin aynası görenlerin dünyası,
Aşıkların yanmasıdır sevmek,
29.jpg
Sevmek Leyla,dadır sevmek Mecnun da,
Sevmek Kerem'dedir sevmek Aslı'da,
Dağları delmek yollara düşebilmektir sevmek,
Dertli dertli bir siğara yakıp,
Derin derin bir of çekmektir sevmek,
Yaşlı anaların ellerindeki nasırda,
Dertli babaların helal terindedir sevmek,
Yuvadaki kuşta yoldaki taşda,
Eğilen başta dökülen yaştadır sevmek,
14.jpg
Sen sevği nedir bilirmisin arkadaş,
Bazan bir tutam gonca gül olur,
Bazan bir kadeh şaraptır sevmek,
Sevmek acıdır sevmak tatlı,
Şubat soğuğunda yakar bedenini,
Temmuz sıcağında üşütür ellerini,
Ve paylaşabilmektir bir lokma ekmeği,
Bir elmanın iki yarısıdır sevmek,
Karşılıksız sevebilmek,yollara düşebilmektir,
Ve ölümü göze alabilmektir sevmek,10.jpg

Sevği budur işte ağlayabilmek gülebilmek,ölebilmektir sevmek..
MaSaL
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][b][FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][SIZE=5]aynakk.jpg[/SIZE][/FONT][/b][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Aşk bu dünyanın ölçüleriyle açıklanamaz sevgili
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif][FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]O ilkel bir acıdır, yaban bir ağrıdır.[/FONT][/FONT][FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gelir ve içimizdeki o çok eski bir şeye dokunur.[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sonra bir perde açılır ve yolculuk başlar[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bu yolculukta artık para, tarifeler[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Beklentiler, randevular, taksitler, iş,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Anneler ve korkular yoktur[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Aşkın kendi gerçekliği vardır sevgili.[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]İnsan başka bir ışığa teslim olur,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Daha derinden anlamaya başlar, bilgeleşir[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hiç bilmediği sezgileriyle buluşur[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yükü çok ağırdır, kendiyle buluşmuştur[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hem dışındadır dünyanın, hem de tam ortasında.[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hindistan'da Ganj Nehri'nin yakılan[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yoksun adamın hissettikleri de onunladır,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yitirdikleri de...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]New York'ta, bir sokakta,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kartondan kulübesinde yaşayan kadının[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çıplak yalnızlığı da[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Her şey onunladır, ona emanettir sanki,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ama o, çıldırtıcı bir yalnızlık içindedir yine de...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Aşkın kültürlü olmakla, bilgili olmakla da ilgisi yoktur sevgili,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kanımıza karışan ilkel acı, o yaban ağrıyla[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hiçbir kitabın yazamadığı hakikatlere daha yakınızdır,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]İnan...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kim demiştir hatırlamıyorum,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Aşk varlığın değil, yokluğun acısıdır diye.[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Belki de bu yüzden ilk gençliğimde,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]O yoğun aşık olduğum yıllarda,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Gözüme uyku girmez, dudağımda bir ıslıkla[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bütün gece şehri, o karanlık, o hüzünlü sokakları dolaşır,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]İnsanları uykularından uyandırmak isterdim.[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Uyanıp, içimde derin bir sızıyla uyanan[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]O derin sancının acısına ortak olsunlar diye...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Aşk çok eski bir şeydir sevgili[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Onun içinden o çileli çocukluğumuz geçer[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sevdiğimiz insanların çocuklukları da...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Oradan üvey anneler, eksik babalar, parasız yatılılar geçer[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ve sonra aşk bütün bunları alır, daha da eskilere gider,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hep o ilkel acıya, o yaban ağrıya...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]İnsan bazen nedensiz yere umutsuzluğa kapılır[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kimselere veremez sevgisini,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Kimselere derdini anlatamaz, evlere kapanır...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bazen denizler kıyılar çeker insanı.[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]İnsan bu kapılmayı anlayamaz,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Oysa[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Çok eski bir yerde yaşanmasından korkulup[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Vazgeçilmez aşkların sızısıdır bu.[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bu sızı, bu yenilgi mevsimlerle yıllarla devrilir başka insanlara...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bir insanın yaptığı bir hatanın[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Tüm insanlara yayılması gibi...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]İşte şimdi biz de sevgili,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ya olmadık zamanlarda umutsuzluğa kapılıp,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Soluğu evlerde alacağız,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Ya da denizler, kıyılar çekecek bizi.[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Nasıl biz başkalarının korkularını taşıyorsak,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Başkaları da bizim korkularımızı taşıyacak,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yenilgimizi, umutsuzluğumuzu...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Birazdan sabah olacak...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Para, tarifeler, beklentiler, randevular, taksitler,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]İş, anneler ve korkular başlayacak...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bunlar varsa bizim için geçerliyse[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Aşk yoktur ve hiç olmamıştır sevgili.[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Birbirimizi kandırmayalım...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hadi güne hazırlan,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Yaşadıklarımızı unutmaya çalış[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Aşk bize güvenip verdiği büyüsünü,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sırlarını, cesaretini, bilgeliğini ve o ilkel,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]O yaban ağrısını geri alacak[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Bunlar olurken içimiz bir an Üşüyecek,[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Sonra geçecek...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Hadi, oyalanma birazdan yarın olacak...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, Palatino, sans-serif]Aşkta yarın yoktur sevgili.[/FONT][/FONT]

[b](Cezmi Ersöz)[/b]

[/FONT]
MaSaL
Geçmiyor zaman...
Oysa yanımdaysan nasıl da doluyor boşlukları anlamsızlıklarımın...
Yetiremiyoruz...Saniyeler,dakikalar,saatler ve günler...

Nasıl da akıyor.
Ama yoksun diye durdu şimdi zaman.

Şimdi sen girsen odaya...Sana sarılsam,sarılsam,sarılsam.Ve o anda dursa ya dünya...Neden sen yokken duruyor ya?

Yalnız kıyılarımda sessizce bekleyiş gemilerimi yüzdürüyorum...Az kaldı diyorum.Sabret diyorum içimdeki bekleyen aşığa...Acı çekme o da seninle yokluğunda bile...

Özlemek...
İlk defa bu kadar sevdim özlemeyi,ve ilk defa bu kadar nefret ettim özlemekten.Yollara hiç bu kadar sövmemişti yüreğim,canım acımamıştı kimsenin yokluğunda bu derece.Ve bekletemedi zaman bile beni böyle...Uzaklıklar gerçekten sevenleri ayıramıyormuş öğrendik birlikte ama gözlerim her yerde seni arıyor.
Delirmeye bu derece yaklaşmamıştım ben "Deliyim ben" diye gezdiğim hiçbir anımda.

Gurur!
Gurur da neyin nesi?Hayatımda en yakınımdakiler için bile vazgeçmemiştim ben gururumdan.Şimdi aşkıma dair içinde gurur geçen tek duygum aşkımla gurur duymamdır herhalde...

Güven
Ne zaman ki çıkageldin bana soru işaretlerimi gömdüm ben.Endişelerim sana yönelik değildi.Güvensizlikler yüzdürdüğüm bireysel alanlarımın suyu çekildi.Şimdi bir tek sana güveniyorum derinliklerde.Oysa tek kişiye güvenmek de hatadır belki de...Güvenim sana dair sadece...Benim güvenim sensin.Benim güvenim bu aşk...Yaşamak için sebebimsin...

Hayat
İşte o sensin!Hayatımsın...

VE SEVMEK!!!
Öyle bir şeylerin hoşuna gitmesi değil bu.Sevmek nankörce olmaz öyle herkesin sandığı gibi...Gerçek sevgi koşulsuz sevdiğinde çıkageliyor...Neden sevdiğini bilmeden seviyorsun...
Ben seni bir şeylere rağmen değil ben seni rağmensiz seviyorum. ...Ruhumsun çünkü...Seninle sıcak ve canlıyım.Sensiz bir morga yakışıyor bu beden ve uçmaya varacak gibi her an bu ruh...

Özlüyorum...
Uyumak uzak kalıyor artık bana...Hem hiçbir şey yapmıyor hem çok şey yapıyorum...Aldığım her nefesle seni yaşıyorum ve seni özlüyorum...

Nasıl oldu da anlamım oldun benim?
Aşk anlamlandırmak mıdır anlamsızlıkları?

Hadi gel artık...
Sarılayım sana
Öpeyim
Gözlerinin en derininde kaybolup
Tebessümünle kendime döneyim...
Gel artık
Çünkü bitmez bu özlem
Ben seni,seninleyken de özlüyorum
Gel,
Seni seviyorum...
SENİ SEVİYORUM!...
MaSaL
glitterimage978sm1wj6.gif

bitmeyen bir tutkuyla
hep seni sevdim ben
Her yeni günde hep seninle uyandım, hep senin ismini
andımseni çok seviyorum ve seni hep seveceğim
Aşkın ne olduğunu seninle
öğrendim
Ben hep sana bağlıydım
yüreğim senin için atıyordu ve aynaya
baktığımda kendimi değil de senin aşkından kalan kırıntıların bedelini
görüyordum

Sevgiyi görmeyecek kadar kör
Aşkı anlayamayacak kadar duygusuzdun

Şimdi sen başkasına aitsin
”ne olursa olsun” diye başlıyorum hep cümlelerime
“ne olursa olsun da tekrar bana ait olsun” sana olan aşkımı bildiğin her dakika
hep ezdin yüreğimi
parçaladın üstümden geçerek
ve giderken arkana bakmadın

Senin için akıttığım her gözyaşım senin beni üzdüğün kadardı
ve hiç gülemedim
ben

Neden yaptın bunu bana?
Ben sana ne yaptım?
Seni sevmenin bedeli bu mu?

Şimdi yeni bir oyuncak arıyorsun kendine
Onu da tıpkı benim gibi kırdın ve bir
köşeye fırlattın umursamadan

Annesini kaybetmiş çocuk kadar çaresizim
Ben sensizde sana olan aşkımla
yaşarım
Seninle birlikteyken çektiğim acı kadar acımıyor kalbim
artık
“ne olursa olsun”diye başlayacak cümlelerim “ ona bağlanmayacağım”diye bitiyor

Ya aşk ya gururdu şimdi benim için
Ben gururu seçtim
Bir daha üzülmemek için

Aşkım ise kalbimin bir köşesinde usulca bekliyor
senin bana olan aşkın değil
benim sana olan aşkım
CaNaT
Güzeldi bitanem benim
Seni Seviyorum :k:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vazgeçemez Tutkun Olurum . . . DarkLady 6 558 04-14-2022, Saat: 07:21 AM
Son Yorum: wildfang
  Yürüyorum Sensiz..! ÇiLeK 6 415 04-13-2022, Saat: 09:57 PM
  Birgün Daha Geçti Sensiz... eRCi 4 310 04-11-2022, Saat: 05:08 AM
  Sensiz GünLerimde...GözLeRim Kan AğLaR... €BeRimSin 10 1,034 04-09-2022, Saat: 08:04 PM
  GiTm€ ÖLüRüm...! €BeRimSin 8 391 04-09-2022, Saat: 04:25 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:52 PM