:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Ol
MaSaL
İçimde bu yarayı taşımaktan yoruldum!
Her gün yeni bir umutla uyanıp aynı karamsarlıkla kıvranmaktanvirgulll.gif sana yabancınmışım gibi hasret kalıpvirgulll.gif her şeye rağmen seni sevmekten ve senin ne hissettiğini kestiremeden beklemekten tükendim inan.
Bir mucize yarat artık.
Bir ümit doğsun karanlığıma...
Seninle paylaşmak varken hayatın her güzelliğini hasretin koynunda bırakma beni ne olur! Ansızın çıkıp gel bir sabahvirgulll.gif elinde yitirdiğim umutlarım olsun.
Sensiz geçen günlerin savurduğu bu sevda çıkmazlarından sen bul beni...
Ve sen ol ömrümün her anındavirgulll.gif yüreğimin her köşesindevirgulll.gif sen ol bir tek...
Yağmurlarda seninle ıslanayımvirgulll.gif sokaklardavirgulll.gif parklarda sen tut ellerimivirgulll.gif seninle gülsün gözlerimvirgulll.gif seninle ağlasın.
En ulaşılmaz düşlere giden yolum ol.
Yüreğimin şarkısı olsun sevdamvirgulll.gif hep dudaklarımda kal.
Sevdiğinvirgulll.gif sahiplendiğinvirgulll.gif benim dediğin ne varsa beni koy yerine...
Bedeli ne olursa olsun seni sarayım yarama tek çarem.
Ve ansızın çıkıp gel bir sabahvirgulll.gif yarım kalan öykümüz can bulsun yeniden.
Yanımda kalvirgulll.gif benim olvirgulll.gif canında sakla beni ve sen ol gözbebeğim; her anımdavirgulll.gif yüreğimde sen ol her daim..
CaNaT
MaSaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yanımda kal benim ol canında sakla beni ve sen ol gözbebeğim; her anımda yüreğimde sen ol her daim..

Her zaman her anımda hep canımda kanımda yüreğimdesin bir tanemmm
Ara
history
Yağmurlarda seninle ıslanayımvirgulll.gif sokaklardavirgulll.gif parklarda sen tut ellerimivirgulll.gif seninle gülsün gözlerimvirgulll.gif seninle ağlasın.
bir sabahvirgulll.gif elinde yitirdiğim umutlarım olsun.
Geçmişe hüzünlü bir yolculuk yaptım,biraz üzüldüm,off boşver ya,,,çok etkilendim güzeldi teşekkürler.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 07:12 AM