:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok etkileyici ufacık bir hikaye okuyun lütfen..
acemhe
SeyirLik DegiL ÖmürLük OLsun

YaşLı Bir Bey Sabah Erken Evinden Çıkmış YoLda İLerLerken
bir BisikletLinin Kendisine Çarpması İLe Yere YuvarLanmış Ve Hafif YaraLanmış.
Sokaktan GeçenLer YaşLı Beyi Hemen En Yakın SağLık Birimine ULaştırmışLar.
HemşireLer Adamcağızın Yarasına Pansuman YapmışLar Ama Biraz BekLemesini Ve
Röntgen Çekerek Herhangi Bir Kırık Veya ÇatLak OLup OLmadığını
İnceLeyecekLerini söyLemişler.

alkans_dede-nine.JPG
YaşLı bey HuzursuzLanmış AceLesi oLduğunu
İstemediğini Söylemiş.HemşireLer merakLa AceLsinin sebebini sormuş.
YaşLı Bey Karım Huzur Evinde KaLıyor Her Sabah Onunla Kahvaltı Etmeye Giderim.
Geç KaLmak İstemiyorum demiş.Karınızın siz gecikince merak edeceğini düşünüyorsunuz

HerhaLde Demiş Hemşire.
Adam Üzgün Bir İfade İLe Ne Yazıkki Karım ALzheimer Hastası Ve Benim Kim
OLduğumu BiLmiyor Demiş.HemşireLer HayretLe Madem Sizin Kim OLduğunuzu
BiLmiyor Neden HerGün OnunLa KahvaLtı Yapmak İçin Koşuşturuyorsunuz DemişLer.
Adam Buruk Bir sesLe
"Ama Ben Onun Kim OLduğunu BiLiyorum"
Ara
history
Eee peki neden huzurevinde kadın ?
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eee peki neden huzurevinde kadın ?

ben sadece sadakat kısmıyla ilgilenmiştim, bu kısmı düşünmek hiç aklıma gelmemişti ki Confusedorry:
Ara
Hasretiim
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Eee peki neden huzurevinde kadın ?

Evet Bencede.. Hastaligi ne olursa olsun bu kadar cok seviyorsa evinde kendiside bakabilir...

Seyirlik Degil Ömürlük Olsun
Dilerim Sonumuz Mutluluk Olsun

Tesekkürler Bitanem ..
Ara
acemhe
Hasretiim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Evet Bencede.. Hastaligi ne olursa olsun bu kadar cok seviyorsa evinde kendiside bakabilir...

Seyirlik Degil Ömürlük Olsun
Dilerim Sonumuz Mutluluk Olsun

Tesekkürler Bitanem ..

Evet bence de Smile

Amin Bitanem :kiss:
Ara
Leader
Bence adam burada biraz bencil davranmış. Kadının duyguları için değil, kendi duyguları için huzur evine, karısına gidiyor. Kadın mutlu olur mu olmaz mı düşünmüyo. Ayrıca madem kadın adamı tanımıyor, neden her sabah tanımadığı bir adamla kahvaltı ediyor. Ne biçim bi kadınmış o Smile Siz her sabah tanıamdığınız farklı farklı adamlarla kahvaltı edermisiniz Smile

Birde adam kadına kendi evinde bakabilir diyelim. Evet bakar. Ama belki huzur evindeki gibi bakamaz. Orada hemşireler ilaçlarını, bakımlarını aksatmadan yapıyorlardır. Burada kadın neden huzur evinde sorusu yerine, adam niye huzur evinde değil sorunusu sormak daha mantıklı oluyor bence.

Hepsini geçtim, sonuç itibari ile uydurma bir hikaye. Yazan adama sesleniyorum. e be adam. Madem hikayenin ucunu adam gibi bağlayamıyorsun. Ne diye hikaye yazıyorsun da benim asabımı bozuyorsun.
riukeen
Ben okumadım ama çok etkilendim Big Grin
Ara
acemhe
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence adam burada biraz bencil davranmış. Kadının duyguları için değil, kendi duyguları için huzur evine, karısına gidiyor. Kadın mutlu olur mu olmaz mı düşünmüyo. Ayrıca madem kadın adamı tanımıyor, neden her sabah tanımadığı bir adamla kahvaltı ediyor. Ne biçim bi kadınmış o Smile Siz her sabah tanıamdığınız farklı farklı adamlarla kahvaltı edermisiniz Smile

Birde adam kadına kendi evinde bakabilir diyelim. Evet bakar. Ama belki huzur evindeki gibi bakamaz. Orada hemşireler ilaçlarını, bakımlarını aksatmadan yapıyorlardır. Burada kadın neden huzur evinde sorusu yerine, adam niye huzur evinde değil sorunusu sormak daha mantıklı oluyor bence.

Hepsini geçtim, sonuç itibari ile uydurma bir hikaye. Yazan adama sesleniyorum. e be adam. Madem hikayenin ucunu adam gibi bağlayamıyorsun. Ne diye hikaye yazıyorsun da benim asabımı bozuyorsun.

Süper bir yorumdu, tebrik ederim :clap2:
Ara
sıla
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence adam burada biraz bencil davranmış. Kadının duyguları için değil, kendi duyguları için huzur evine, karısına gidiyor. Kadın mutlu olur mu olmaz mı düşünmüyo. Ayrıca madem kadın adamı tanımıyor, neden her sabah tanımadığı bir adamla kahvaltı ediyor. Ne biçim bi kadınmış o Smile Siz her sabah tanıamdığınız farklı farklı adamlarla kahvaltı edermisiniz Smile

aşkım yapmışsın yine müthiş yorumlarında bi tane katılıyorum hayatım

amaaaa gelelim katılmadığım bölümlerine hikayedeki bazı eksik anlatımdan kaynaklanıyo sanırım alzehimer hastalığındaki kişiler ailesi hatta kendi çocuğu bile olsa unutuyo o kısmı doğru ama her sabah başka bi adamla kahvaltı ettiğini düşünmüyor ki benim yengemin annesi bu hastalığı yaşıyo kızı olduğunu bile bilmiyo torunlarını tanımıyo ama yengemi bi dakka görmesin bizimki nerde diyo hemen bi şekilde o insana alışıyo yanında olmasına fln demek ki ..

sonra adam eşini hasta olduğu için huzur evinde baktırması gayet güzel düşünmüş bence çok mantıklı sonuçta adam da yaşlı ne kadar iyi bakabilir ama kesinlikle bence o da karısının yanında olmalıydı buna katılıyorum Smile

veeeeeeeeee demek ki neymiş hayatım bi hikaye yazmaya başladı mı sonu adam gibi bağlanmalıymış Smile
Ara
sıla
คภtเร๏ร Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben okumadım ama çok etkilendim Big Grin

aman sen de bişey yaz eksik kalma da ne yazarsan yaz pehhh iyiki okumadın zaten okusan etkilenmezdin çünkü anlamazdın ....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Kadar Sevebilirmisiniz ?...LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN......! €BeRimSin 7 814 06-01-2022, Saat: 02:32 PM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  mutlaka okuyun çok kötü bişey :(.(:( verruckt 16 1,416 04-14-2022, Saat: 03:05 AM
Son Yorum: wildfang
  yaşanmı$ bi hikaye/// konu:sonu ölümle biten bi aşk hikayesi:( SempatikKız 5 2,193 04-10-2022, Saat: 08:54 AM
  Sensizli?e Son Hikaye :. NuRii 1 275 04-07-2022, Saat: 06:53 AM
  mutlaka okuyun a?k?m dedi?inize bi kes daha a??k olun.. qarisma_ghost 12 1,086 04-05-2022, Saat: 07:25 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:48 PM