:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen kimbilir belkide uzak bir şehirdesin...
acemhe
[b]38220703sunshower4gp5jg6.jpg[/b]

Yağmurlardan istedim bugün senivirgs.gif durmadan aralıksız yağan yağmurun her damlasına seni bana getirmesi için yalvardım. Hiç biri oralı olmadı. Küçücük yağmur damlalarından medet umdum. Gözlerim uzaklara dalıp gitti. Gözlerimle düşen damlaları buruk bir acıyla izledim. Hiç olmazsa gözlerini getirin dedimvirgs.gif sadece gözlerini istedim, sadece gözlerini… Ağaçlarda salkım salkım eski zamanlardan kalma anılar canlandı. Yapraklarda yere düşmeye hazırlanan yağmur damlaları... Bir yaprak kıpırdadı iştevirgs.gif gümüşi bir damla usulca yere düştü. Sen sanki, yaprakların arasından bana muzipçe güldün. Beni her zaman şaşırtırsın zaten. Beni her zaman güldürmeyi bilirsin. Farkına bile varmadan bir şarkı döküldü dudaklarımdan… Bizim şarkımız… Rüzgârın keskin ıslığı bile şarkıma eşlik etti; ama sen yoktun…

Caddelerde sislivirgs.gif puslu bir kış ikindisinin aralıksız yüzüme vuran ayazı sanki bana acıdı. Evet bunu tüm kalbimle hissettim, esen rüzgar bana acıdı; ama damlalar seni bana getirmedi. Seninle tesadüfler yaratarak buluştuğumuz, bankın bir başına seninvirgs.gif diğer başına benim oturduğumuz ve birbirimize mesajlar çektiğimiz duraktan ayrıldım. Usulca kapadım gözlerimi otobüsün puslanan camlarınavirgs.gif seni hayal ettimvirgs.gif gülüşünüvirgs.gif kokunuvirgs.gif tenini ve hiç benim olmayan ellerini. Sanki hayal etmemi bile istemedi damlalar. Otobüsün camına inadına vurarak hayalimin ıssızlığınavirgs.gif yalnızlığınavirgs.gif hiçliğine gölge düşürdüler. Ezik ve yıkılmış indim otobüstenvirgs.gif caddeler boyu yürümek istedimvirgs.gif ıslandımvirgs.gif ıslandımvirgs.gif neden biliyor musun? Belki senin dışarı çıktığında tenine değen ve yere düşen bir yağmur damlamasınınvirgs.gif akıp gelen damlarla birlikte benim saçlarımdan süzülen bir damlayla karışma ihtimali vardır diyevirgs.gif ıslandım. Bizim kavuşamayan ellerimiz ve gözlerimize inatvirgs.gif bizden kopan damlaların kavuşmasını istedim. İstasyon Caddesi''nin tenhalığı nedense ilk defa içime dokundu. Tekrar otobüse binsem ve çok uzak yerlere gitsemvirgs.gif kimsenin bilmediğivirgs.gif tanımadığıvirgs.gif yerlere gitsem istedim. Caddeler boyu ağlayarak rahatça seni aramak ve karşıma çıkan her insana adını çekinmeden sormak… O bilinmeyen caddelerin yağmur damlaları benim göz yaşlarım olsun istedim… Sonra bir anda yanıma sen geldin; yine "seni her şeyden herkesten çok seviyorumvirgs.gif sana geldim" dedin. Ben yine senin gözlerindevirgs.gif gözlerinin bebeklerinde sonsuzluğa mahkum edilen aşkımı ve senin esirin olan gözlerimi gördüm.

Yalnızımvirgs.gif üşüyorumvirgs.gif sen çok uzaklardasınvirgs.gif aynı şehirde benden çok uzaklardasın.
İçime [SIZE=5]melekler yağıyorvirgs.gif hepsi de tanıdık. Senden doğanvirgs.gif gözlerinde hayat bulanvirgs.gif bizi koruyanvirgs.gif kollayan ve en önemlisi ikimizi bir araya getiren melekler... [/SIZE]
Sen benim için uzak bir kıtanınvirgs.gif uzak bir şehrindesin şimdi. Benimse her şeyim aynı. Benim bulunduğum şehre daha fazla yağmur yağıyor. Bugünlerde bir tek bunu öğrendim. Bir de geceleri daha uzun sankivirgs.gif bitmek bilmiyor. Bana anlatmak için neler biriktirdin içinde? [SIZE=4]Bunu bile bilmiyorum aynı şehirde… Sanki biraz mahsunluk çöktü üzerimevirgs.gif biraz mı ne birazı tam anlamıyla sıfırlamış durumdayım şimdivirgs.gif gülüşlerim tükendi sanki… Sen olsaydın hemen anlardın. Sen benim her şeyimdin. Seni her şeyim yapmıştım. Arkadaşımvirgs.gif dostumvirgs.gif öğretmenimvirgs.gif talebemvirgs.gif sevdiğim. Koşulsuz bir sevgiyle sevdim senivirgs.gif bağlandım.

Sen kim bilir belki devirgs.gif uzak bir kıtanınvirgs.gif uzak bir şehrindesin şimdivirgs.gif evet evet sen uzak bir kıtanın bilinmeyen şehrindesin şimdi… Kendimi böyle avutuyorum gayrivirgs.gif sessizliği böyle kabulleniyorumvirgs.gif biliyor musunvirgs.gif anlıyor musunvirgs.gif benim gibi yanıyor musun şimdi…Benimse içimde kocaman bir boşluk var. Hayırvirgs.gif üzülmüyorumvirgs.gif içimdeki boşlukta bir tek özlemin yankılanıyor. Hayırvirgs.gif sana anlatmak için yeni şeyler biriktirmiyorum içimdevirgs.gif ne varsa sana yolluyorum biriktirdiklerimi gözlerimle… Ama içimdekilerden önce itiraflarım olacak şimdi. Kendimden bile gizlediğim duygularımın itirafları. Sana aşık olmaktan korkmuyorumvirgs.gif korkmuyorum….Sana bakarken içimvirgs.gif bütün hücrelerim titriyor sanki. Önce yüreğimvirgs.gif gözlerimvirgs.gif sonra bütün bedenim istiyor seni. Sen kim bilirvirgs.gif belki de uzak bir kıtanınvirgs.gif uzak bir şehrindesin şimdi. Bense odamda senden uzak. Biliyorumvirgs.gif ikimizde yoktuk bu aşk başladığında ve çok iyi biliyorumvirgs.gif sonsuzluğa mahkum edildi bizim aşkımız. Üzülmüyorum böyle bir aşka sahip olduğum için şimdi. Yalnızca birazvirgs.gif biraz üşüyorum ısıt beni…[/SIZE]
Ara
history
Yalnızımvirgs.gif üşüyorumvirgs.gif sen çok uzaklardasınvirgs.gif aynı şehirde benden çok uzaklardasın.

Bu duygunun ne olduğunu en iyi bilenlerdeyim,tedavisi yok gibi...alışırım diyorsun..ama...boş ver,kimseye yaşatma Allahım...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Birak Sewdigimi Ey Uzak Sehir ÇiLeK 3 369 04-10-2022, Saat: 08:50 AM
Son Yorum: wildfang
  Böyle Uzak Kalma Bana MaSaL 2 591 06-16-2011, Saat: 10:23 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Uzak bir sevgi benimkisi... acemhe 6 528 04-22-2011, Saat: 10:37 AM
Son Yorum: ZencefiL
  BeLkide Sen HaKLısın MeLeksi 0 321 01-09-2011, Saat: 06:58 PM
Son Yorum: MeLeksi
  Şimdi uzak bir kentin uzak şarkılarındasın .. acemhe 0 290 11-25-2010, Saat: 02:24 AM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:42 PM