:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hepsinin içinde zaten sen varsın...
history
sorrow.jpg
Seni kaybediyorum sonsuza dek, avuçlarımın arasından o toprağa usulca bırakarak!
bir anlık nefretimi kusarcasına haykırıyorum. içimden seni, kaybetmemek istercesine elimi yüreğime bastırıyorum. yüzümü ellerimim arasına alıp, sensizliğimle kendim arasında bir yerde sıkışıp kalıyorum. olmuyor sevdiğim, seni toprağın altına koyduğuma inandıramıyorum kendimi. elimde yokusu kalan toprak bile hala sen kokuyor.
ben seni severkende acı çektim, razıydım bu kadarına. zaten sen gittikten sonra acılarım sadece benimdir artık. senden kalanları ve geriye kalan tüm hayatımı geri istiyorum. arkamdan çıkıp gelen yalnızlığım da benimdir artık.
sana ödünçtü bütün hissettiklerim, ödünçtü diyorum çünkü sen tamamıyle hiçbir zaman kabul edemedin o hisleri. ruhsuzca iade ettin bana ait olan emanetimi, ve bende sana bir avuç bensizlik bırakıyorum içim kan ağlayarak.
ne gece ne gündüz artık derman olmaz kanayan yarama. zaten hiçbir kavram sensizliği doldurmaya yetmez ki. senden sonrası boşlukta asılı kalan bir hissizlik sanki. kulaklarımı sağır eden, bir iç sesim vardı halbuki hep sesini fısıldayan.
bir anlık benimlesin, saniyelerle sınırlı seni görüşlerim. karşımda silulet olarak duran bir ışıksın artık rüyalarımı aydınlatan. sadece bir hayalden ibaretsin artık, hem gündüz hem geceleri. biraz sonra yitip gideceksin benden uzanıp karanlığına.
bu acı çok fazla bana. içimi kemirenlerin ne önemi var; SEN YOKSUN Kİ!
artık ne alacağım ver senden ne bir nefretim içime sığmayan. nüksetmemeli eski acılarım, sakladığım yerden hiç çıkmamalı. bundan gayrı, ruhumu delercesine hiçbir acıyı benliğime işleyemem. senden kalanlara sıkı sıkı bağladım pamuk ipliği hayatımı. parmağımda sana bağlılığımı anlatan bu yüzüğü, ömrüm bitip seninle tekrar buluşacağım ana kadar saklayacağım. zaten bizi birbirimize bağlayan bu yüzük değil ki. yüreğimle sımsıkı düğümlüyüm ben sana.

senden alıp gidemiyorum ki,
kendimi...
ruhumu...
benliğimi...
hepsinin içinde zaten sen varsın...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İçinde Sen Olan Herşeyi Sevdim ÇiLeK 10 491 04-11-2022, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: wildfang
  İmkansız Bir Askın İçinde Stinq 5 310 04-11-2022, Saat: 04:48 AM
  ArAz ... '' YaLNıZıM ; ÇüNKü S€N VaRsIN '' €BeRimSin 3 490 04-09-2022, Saat: 11:08 AM
  yarası içinde saklı bir bedenin son duaları.. history 1 565 12-05-2011, Saat: 09:25 PM
Son Yorum: eRCi
  iYiKi VaRSıN Ki eRCi 2 476 08-06-2011, Saat: 11:33 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 06:32 AM