:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok bıkarsan hayattan bir mezarlığa git. Ölüler iyi bilir; Yaşamak Güzeldir...
acemhe
d87af7df20db0bab4e79deemm8.jpg

Seninle süslenmiş sokaklar ağlıyordu…

Bir mum gibi eriyordum…

Kalbimi gömdüm toprağa…

Geriye bir hiç kalsa da bendenvirgul.gif andım olsun yazgıma; Atacağım senivirgul.gif sileceğim gözlerimden...

Duvarlara gömdüm yalnızlığımı hüzün akşamlarındavirgul.gif yeminliyim güneşe çıktığımda ağlatan aşkına yeminliyim bir mahsun vedaya bile…

prensesss_errool_5177526-lg.jpg

Bir avuç mutluluktu seni bana getiren sadece… Verme istememvirgul.gif üstü kalsınvirgul.gif alacağım yok senden…

Gönlümde akşamları karşılıyorum bugün… Ahlarımı yazıyorum olmadığın her yere…

Alacağım senden değilvirgul.gif seni arıyorum bir başka tende…

Sevenler günahını bu dünyada yaşarmış yavirgul.gif ölmek tek çare…

Sana değil hayaline akar gözyaşım…

Seni arıyorum izleri kaybolmuş yüreğimin sevda çıkmazlarında…

Ne zaman ki görürüm seni benim olmadığın beyazlardavirgul.gif ölürüm…

Senle süslenmiş hayallerim bir başka kadında…

Yenildim sen çıkmazında vefasız bir aşka

mavi6bv7qe5vj9.png

Beni gittiğin günde bıraktınvirgul.gif yok saydım saatlerivirgul.gif değince gözlerin kurduğum hayallerevirgul.gif sancılar basar yüreğime. Sen dönmeyeceksin yavirgul.gif gittiğin günden bu güne susmaz yüreğimvirgul.gif yokluğun sevda ikindisinde…

Akşamı bekleyipvirgul.gif karanlığavirgul.gif yalnızlığa gizliyorum gözyaşımı…

Şimdi sen yoksun ya; Gün doğmadan gideceğim… Görmesinler senden kalan gözyaşımıvirgul.gif görmesinler senin olmadığınıvirgul.gif ben gün doğmadan sileceğimvirgul.gif sararmış gözyaşımla ıslakvirgul.gif senden kalma gurura yenik bir azap sevdayı…

Derdimi kimseye söyleyemedim. Özlemin daha da büyüdü. Sen dertten bir daha oldun içimde.

Biz bedel vermişken gurura sevdayıvirgul.gif ben günah yaşıyorum mevsimleri…

Gel yeniden saralım sevgimizivirgul.gif her şeye herkese inatvirgul.gif bir sevda gecesinde…

İnanma sevdiğimvirgul.gif nefesin ırak kalmasın diye dualar ettim yine olmadığın geceye…

Ben seni ararken yazgımın her bir harfinde araya virgüller koymuş kader ayrılık özlem getirsin diye…

Gün olur belki kurduğumuz hayaller biter diye düşlerde bir sen biriktirdim yüreğime.

gozmavivi8.jpg

Gözlerinin izin vermediğinivirgul.gif dudakların söylediğindevirgul.gif sana sormadan olmadığın yerlere koymuştum kendimi. Göstermeyecektim ya sana ağladığımıvirgul.gif gözyaşımı sarıp yüreğimevirgul.gif uzaklaravirgul.gif hiç gitmediğim yerlere saklamak istedimvirgul.gif ne çok yanılmışım. Küçücük yüreğine iki sevgi sığdırmışken ayrılık daha zor. Sen okunmamış bir öykününvirgul.gif en güzel satırlarıydın yazmadığım. Sonu olmayan başlangıçlarda olsa sebebi tüm acıların…

Her akşam ettiğim dualarla okşayıp saçlarını seni eklerim çalınmış umut kırıntılarınavirgul.gif yıkık hatıralar arasında beni sevdiğin bir yer ararken kendime

Tanrım ya seni benden alırsa sana ya bir şey olursa korkuları büyüttüm içimde…

Öylesine büyüktün ki içimde bulamadım. Nerede bitip nerede başladığını…

Can gururu sevdaya yokuş koymadıkça biliyorum; Tanrım fani dünyada vermeyecek seni bana.. Verse de dünyada bu sevda toprakta…

Sen seni sevmediğime dair cümleler kurarken içindevirgul.gif ben tüm ışıklarımı söndürdüm. Yalnızlığımı görmemek için gittiğin akşamdan bugüne…

Gidişin izin vermez gece olunca gözlerime içinde sen olan yeni rüyalar alırım diye…

Sen yüklü acılarımdan azad olurum diye yükledim tüm umutlarımı günahsızın birine…

Her acılarımızda yeşertmek için düşlerimizi gözyaşlarımı biriktirdim avuçlarımda…

Özlemek kolayvirgul.gif unutmak zorken senivirgul.gif ihtiyacım var sesini duymaya…

Aşkınla beni kendimden çaldığın günvirgul.gif adını koydum ayrılığın. Yoksul bir ölüm gibi…

glaymmmmmmmmmmmso4.jpg

Kanatmam açtığın yaraları duymadan ayak seslerini…

Gelmediğin her gece ruhumu siper etmişken sevdana…

Sende sönerken gündüzlerim akşamı edemem nasılsa…

Ellerini bıraktığım gün ruhumu da sende bırakmıştım…

Bir daha hiç gitmemek için gelmediğinde sevdamızı ölüme terk ettim. Sensiz öksüz tenimde…

Dokunacak kadar yakın ama bir o kadar da uzaktayken gitme diyemiyorum sana…

Sen sansam da çaresiz her kapı sesini gelmediğin gün anladım. Yaşamak bu değildi elbet ölmek bu olsa gerek…

www.yeniresim.com_-_Gzel_Resimler_-_Su_D...-_Mavi.jpg

Tüm eşyalarını toplasan da yüreğininvirgul.gif bir tek hatıraları sığdıramazsınvirgul.gif bırakıp gitmek istediğinde… Söyleme desen de yüreğinevirgul.gif ne fayda? İhanet etme gözlerine her seni sevmiyorum dediğindevirgul.gif bilirim gizliden kanar dudakların…

Gittiğinde beni de götürdüğünü bilsem de hoşça kal diyemem…

Bir tek ölüm kalsa bile ayrılığa benzeyenvirgul.gif bir tek sen olsan bile ölümü güzelleştirenvirgul.gif hakkın yok yalnız ölmeye… Ben küstürürken gözlerimi olmadığın saatlerevirgul.gif bencil bir ölümü yakıştırıp kendinevirgul.gif yalnız ölmek niye?

Eskimiş ayrılıklar satıp sensiz yarınlara taşıdım kendimi. Ama kullanılmış ayrılıklar bile para etmedi sen gideli…

Sensiz aç bir sabahın hasret dolu tenhasında satamadım elimde kalan ayrılıkları…

Hasretinle bedenimi sarmıştın yavirgul.gif üşüsem de bu gecevirgul.gif dün gibi yalnızlıklarımı giyeceğimvirgul.gif hasretini kaldırıp kışlıkların arasına…

Bil ki istesem de kalmazvirgul.gif firar eder yüreğimvirgul.gif ikinci el sevdalarda…
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaşamak İçin Sana MuhTacım... €BeRimSin 2 405 04-12-2022, Saat: 07:05 AM
Son Yorum: wildfang
  Yasamak Bazen Gozlerini Ozlemek,Bazen Hayalini Gormek Stinq 2 476 04-05-2022, Saat: 11:10 AM
  korkuyorum..hayattan..a?ktan...sevgiden... eRCi 7 426 04-02-2022, Saat: 07:38 PM
  ??rendik?e Nefret Ediyoruz Hayattan eRCi 1 280 04-01-2022, Saat: 01:22 PM
  Öyle Zorki Ayrı Şehirde Sevdayı Yasamak göк тαηєѕι 11 1,546 05-15-2012, Saat: 11:24 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 08:47 AM