:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hep beni sevdiğini haykıran..SENİ SEVİYORUM!!
acemhe
Sırrımvirgs.gifyasağımvirgs.gifsebebimsin bu karmaşık dünyadavirgs.gif nefesimsin soluk soluk tertemiz dağ havası gibi içime çektiğim….
Bir çocuk masumiyetiyle beni sürekli gözünden sakınır gibi koruyan anamsın babamsın. Yoldaşımsın sırdaşımsın gönüldaşımsın her derdime ortak olan…Sevdiğimsin…
Ruh eşimsin..Ama rahat değilsin yeterincevirgs.gif bunu biliyorum. Bir şeyler aklını deşiyor. Kalbine bir sızı veriyor olmalı o son sözlerimvirgs.gif hareketlerim…Benim sevgi sağanağımda ıslanmadan yürümeyi başaranlardansın sen birtanem..
Yangınımsın sensiz gecelerde beni yakanvirgs.gif sabrımsın sensiz saatlerde teselli verenvirgs.gif mutluluğumsunvirgs.gif umudumsun uzaklardan bana nefes gibi içimde dolananvirgs.gif damarımdaki kansın sıcacık içimde dolananvirgs.gif çarpan kalbimdesin her an her dakika hissettiğim…

Yalnızlığımın yaşamla kırılma noktasında ve pes edeceğim o kötü anlarımda karşıma çıkıp bana hayatı sevdiren ve yaşanılası yapansın sen.Hiç farkındamısın..Gecenin tam ortasında yüreğim haykırıyorsa seni susmalı evrenvirgs.gif hiçbir ses yüreğimden daha anlamlı ve derin konuşamaz ki bu saatlerde.Dinle hayatımın kadınıvirgs.gif sen dinle beni. Yüreğinin kapılarını arala biz seninle konuşmadan anlaşabiliyoruz sadece beni hisset bu gece…Yüreğini verdiğin benvirgs.gif sana mühimmat taşımak istiyorumvirgs.gif bu bir türlü içinden çıkamadığın ve hep bir savaş verdiğin sevdamıza…
Usulca öperek gözlerimden..düşlerimi alsana kollarına….sabaha az kaldı küçüğüm.. İnandığın zaman aşk’a..kıskanırsın..Kıskandığın an’da.. zaten aşksın..benim aşkım..Sende farklı bir tarafı var hayatın..Farklı bir yüzü..daha farklı bir tadı..Eskimeyen..Hiç eskitmeyen..

Hep beni sevdiğini haykıran..
Seni seviyorum!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,046 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 514 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,184 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 548 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 438 04-14-2022, Saat: 10:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 06:52 AM