:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
' çimen kokulu sevdam, seni kendimden bile çok seviyorum...'
acemhe
2821315334_31c3f2e57a.jpg
Bulamazsan beni bakınma sağa sola, bir yıldız olup kaydım sonsuzluğa. Aldanma gökyüzünde ki milyonlarca ışıltıya, hiç birinde ben yokum sorma beni boşuna, kader bu deyip saldım bıraktım kendimi boşluğa. Sen beni boşver, bak ayın suya yansımasına. yakamozların sevişmelerine bak, bizden daha şanslı olan gecenin karanlığa doyuşuna bak, kavuşan ellerin, birleşen gözlerin bir sahilde hava soğukken aldırış etmeden sevdanın yellerinde küfül küfül esişlerine bak. Sakın ha üzülme, sakın böylesi bir gece de aklına getirme beni, geceye fısılda usul usul ' ben sensizde mutluyum ' de...

Bulamazsan beni bakınma sağa sola, bir yıldız olup kaydım sonsuzluğa. gözümden düşürmeden gözlerini, ellerimde ellerin kaybetmeden seni... Göğsümde iki küçük yürek ve yüreğim de sen, hüzün yelleriyle savruldum. Sevdamdan ışıltılar bıraktım şehrine, nur gibi saçtım ayak bastığın her yere. Sönmüş sokak lambalarına gizledim hasretimi, sen geçerken içinde bir his, ürkek bir tavırla bakınırken etrafın da olur ya belki göz göze gelir diye özlemlerim. Biliyormusun, hala tenimde sıcaklığın, burnumda kokun ve kulağımda sesin var. Umutlarım bir ipek böceği kozasın da saklı olsada, ben düşlerimle sevdim seni, ben seni uzaklığınla sevdim ben seni vazgeçemediğim diye sevdim ben seni yüreğimdeki çaresizliğin ateşiyle sevdim. Ve ben seni bir kağıt parçasına yazdığım vedayla sevdim...

Bulamazsan beni bakınma sağa sola, bir yıldız olup kaydım sonsuzluğa. Üstüme giydiğim ateşten gömleğimle mutlu olmaya çalıştığım bir vakit, kaderin amansız çalan alarm zillerine uyandım bir sabah. Bir sabah gerçeklerin onulmaz yaralarını sarmaya çalışırken, zamansız esen rüzgarlara yenik düştüm ben. Yorgunum ve bir okadar da üşüyorum, ellerim üşüyor, ceplerimde sevdam üşüyor, sana yazmaya çalışırken kalemlerim üşüyor, kağıtlarım üşüyor.Sus... tek bir söz bile söyleme, kapat gözlerini madem aklındayım hala dal o güzel günlere, sana ilk defa sımsıkı sarıldığım anı düşün, bir türlü inanamadığım ve bana rüya gibi gelen yanımda varlığını düşün. Saçlarımı okşadığını, saçlarımla oynadığını ve bir dönüş yolun da gözyaşlarımı öptüğünü düşün. Hiç bitmeyecek sandığımız hayallerden hayallere daldığımız kısacık zamanlara dön ve bir of çek benim çektiğim kadar...

Bulamazsan beni bakınma sağa sola, bir yıldız olup kaydım sonsuzluğa. Sen günahların koynun da zemzemlerle yıkanmış sevdalarla geldin bana, öylesi sevdin beni, öylesi sevdim seni. Her yeni gün bambaşka aşk oldun şuram da, her yeni gün daha fazla büyüdün gözlerim de, her gün biraz daha birazdaha fazlalaştın hayatım da. Korktum bugün sevgimden, korktum kendimden, korktum bir şeylerin sana zarar vermesinden. Anladım ki nokta koymak gerek bir yerler de, nokta koymak gerek en güzel yerinde. Üzülmeden, eğmeden başını yerlere kabullenmek gerek bir şeyler. Ayrılık sözüne inat, en güzel sözlerle..... Bak bana sen sandım da kucak açtım boşluğa ve bıraktım kendimi sonsuzluğa. Bakma sen bana çok şey yazıyorum ancak bir tek şeyi anlatmak istiyorum, ' ben hayatından çıkıyorum', çok şey anlatıyorum ama tek bir şey biliyorum ' çimen kokulu sevdam, seni kendimden bile çok seviyorum...'
Ara
history
Bakma sen bana çok şey yazıyorum ancak bir tek şeyi anlatmak istiyorum, ' ben hayatından çıkıyorum', çok şey anlatıyorum ama tek bir şey biliyorum ' çimen kokulu sevdam, seni kendimden bile çok seviyorum...'
:tape:
Ara
acemhe
history Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Bakma sen bana çok şey yazıyorum ancak bir tek şeyi anlatmak istiyorum, ' ben hayatından çıkıyorum', çok şey anlatıyorum ama tek bir şey biliyorum ' çimen kokulu sevdam, seni kendimden bile çok seviyorum...'

:tape:

insan kendinden çok kimseyi sevemez hele de bu erkekse!!! sadece kendini düşünür...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 477 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,020 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 881 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 388 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 328 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 04:19 PM