:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine de bir Dilek diliyorum...
acemhe
Ellerimin arasından kayıp gidiyorum… Kendim bile tutamıyorum kendimi… Ama olsun ben sana elimi uzatıyorum… Kurtar diye değil… Sadece dokunmayı özlediğimden sana…

Senden başka bir nedenim yok…
Senden başka bir istediğim yok…
Senden başka hiçbir şeyim yok…

[SIZE=5]Seni Seviyorum…

Duy diye değil…

Sadece kendime hatırlatmak için söylüyorum…

Şehrimin martıları kaçıyor sessizce bir gece vakti ve ben bakışlarına sığındığım sabahların hayaliyle yeniden tutunuyorum gözlerinevirgs.gif gizleyerek hala içimde taşıdığım ilk günkü heyecanlarımı. Seni sevmeyevirgs.gif sana bağlanmaya korkuyorum. Birbirimize yabancıykenvirgs.gif birbirimizi hiç ilgilendirmiyorken ve belki de ikimizde aşk bozgunlarımızdan kaçarak yaşamak zorundaykenvirgs.gif hangi eş yüreğin tüm bunların üstüne sünger çekeceğine inanabilirdik ki. Seni bilmem amavirgs.gif hayat hep ters köşeye yatırmıştı beni. Hayat yaşadıklarımı daha yaşayamadan bitirmişti hiç farkına varamadan.

Yaşayamadığım aşklarımın üstüne bir kürek toprak atacak kişiyi aradığım sabahlardan birinde karşıma çıkışından sonravirgs.gif içimde ki iblis'in yaşadığı depremle sarsılmaya başlamıştıvirgs.gif kafeslere alışık olmayan ruhum. Hiçbirşeyi önceden kestirmeden yaşamaya başlayan benvirgs.gif yeniden acılarımın geri döneceğini hiç hissetmedim. Yaşanıla(maya)nların yanlış sonuçlarını kabullenmeyen benvirgs.gif tekrar hüsran denizine açılmamak için kalbinin fenerini arıyorum zifiri gecelerde.

Konacak bir çiçek arayan yorgun bir kelebek gibivirgs.gif çaresiz arayışlarımın sonundavirgs.gif yanlış seçimlerden biri olacağını hissederek. İçimde ki hiçliği açarak eksilerle dolu yaşamımın en büyük eksisini karalayacağım belki de.Okyanuslar gibi derin ve bir kardelen'in yaşamı kadar manalı bakışlarının sihiriyle unutup geçmişimivirgs.gif görmemezlikten gelmeye başlayacağım.Kavga edeceğim kendimlevirgs.gifta ki sen ayırana kadar.

"Kadervirgs.gifbeyaz kağıda sütle yazılmış yazı;Elindeyse beyazdanvirgs.gifgel de sıyır beyaz'ı" diyen Necip Fazıl'a inatvirgs.gifkırmak için kaderin bileğinivirgs.gifyazamasın.Yetsin artık çektirdikleri...

Yaşanılacak onca şeyin arifesindevirgs.gif gidenlerin ardında bıraktıkları acılar gün gibi aşikarken yalancıktan da olsa beni dinle ve gitme... Diliyorum her gecevirgs.gifibadet eder gibi...İlk olarak sesimi duyman umuduylavirgs.gif daha sonra ise Dileklerimi kabul etmen umuduyla üflüyorum kalbimde yanan ateşivirgs.gifbir doğum günü pastasının mumlarını üfleyen küçük çocuk edasıyla...

Sonunda hüzün olması uğruna...
Sadece senin uğruna...

Seni senden diliyorum...

Şimdi gitmek zamanı.... Sen de tüm ürkekliğinlevirgs.gif tüm hatalarınlavirgs.gif tüm eksiklerinlevirgs.gif tüm haklı gördüğün yanlarınla başbaşasın şimdi... Çünkü sevgili seni sevmekvirgs.gif özgür bırakmaya razı olmaktı..

Yine de... Senden gelen herşeyi...
Acıyı.. ve kederi... ve hüznü... ve gözyaşını...
Sırf senden diye... sırf sen diye...
Aldım kabul ettim sevgili...
Eyvallah... [/SIZE]

Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kimse almasın seni yine bana Kalasın Masal_yuzLu 28 3,886 04-14-2022, Saat: 02:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Yine bir sensizlik hakim geceme... PaPaTYa_PReNSeS 1 303 04-11-2022, Saat: 10:31 PM
  ......kayan yıldızlara dilekler diliyorum sana dair..... eRCi 6 358 04-09-2022, Saat: 07:26 PM
  (Yine YokSun) €BeRimSin 3 361 04-09-2022, Saat: 06:58 PM
  Yine Bir Sensizlik Hakim Geceme.. ÇiLeK 1 328 04-09-2022, Saat: 04:03 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:53 PM