:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flash Bellek ( Yardım)
hakan2796
Arkadaşlar herkese merhaba
flash belleğim ile bir sorun yaşıyorum bir kaç gündür sapasağlam 4 gb flashım bir kaç tane dosya attıktan sonra bilgisayara taktığım zaman bilgisayarda görülmüyor ( çıkarılabilir disk/E ) diye bir pencere çıkıyor ve içi boş ne yapmam lazım...

Adminlerimden ve bu işte bilgi sahibi olanlar yardım edebilir mi?
CaNaT
yeni sürücü olarak gözüküyor mu hala ? ( C , D, E gibi hangi harfte ise )
bilgisayarına taktığında içine tekrar bir dosya atabiliyormusun ?
Yada atmaya çalıştığında disk yazmaya karşı korumalı diye bir hata iletisi alıyormusun veya da biçimlendirme sırasında aynı şekilde bir hata iletisi alıyormusun
Eğer bu dediğim şekilde hata uyarısı alıyorsan eğer flash diskin malesef artık bir flash disk olmayacak aynen çöp Smile
Nerden biliyorum aynı sorunu ben yaşadım 8 gb lık yeni flash disk sizlere ömür . Denemediğim yapmadığım hiç bir şey kalmadı ama malesef bir sonuca ulaşamadım...
Ara
Qetesh
Nedense pek uzun ömürlü olmuyor bu flash diskler. O yüzden pek güvenmemek gerek. Nerde ne yapacağı belli olmaz.

Bu arada konuyla ilgili en ufak bir bilgim yok. Tongue Tek yapabileceğim geçmiş olsun demek. Tongue
Ara
nofearheart
hakan2796 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar herkese merhaba
flash belleğim ile bir sorun yaşıyorum bir kaç gündür sapasağlam 4 gb flashım bir kaç tane dosya attıktan sonra bilgisayara taktığım zaman bilgisayarda görülmüyor ( çıkarılabilir disk/E ) diye bir pencere çıkıyor ve içi boş ne yapmam lazım...

Adminlerimden ve bu işte bilgi sahibi olanlar yardım edebilir mi?

Öncelikle bir virüs taraması yapmalısın Autoron virüsü olabilir bir sonuç alamazsan flahs disc i biçimlendirmen gerekiyor biçimleme yaparken Fat32 ile biçimlemeye dikkat etmelisin biçimlemede de sonuç alamazsan teknik destek alabileceğin iyi bir bilgisayarcıya götürmeni tavsiye ederim çnkü devreler oksitlenebiliyor bu oksitlenmeyi biz bir özel maddeyle giderebiliyoruz..
Ara
acemhe
nofearheart Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öncelikle bir virüs taraması yapmalısın Autoron virüsü olabilir bir sonuç alamazsan flahs disc i biçimlendirmen gerekiyor biçimleme yaparken Fat32 ile biçimlemeye dikkat etmelisin biçimlemede de sonuç alamazsan teknik destek alabileceğin iyi bir bilgisayarcıya götürmeni tavsiye ederim çnkü devreler oksitlenebiliyor bu oksitlenmeyi biz bir özel maddeyle giderebiliyoruz..

evet biçimlendirme en mantıklısı : )

Özgürüm ne kadan mantıklı bi açıklama yapmış : )
Ara
nofearheart
♯ ~Tıℓѕıм~ ♯ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet biçimlendirme en mantıklısı : )

Özgürüm ne kadan mantıklı bi açıklama yapmış : )

Teşekkür ederim Fundacım ama Smile benim işim bu okulunu okudum..
Ara
acemhe
nofearheart Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür ederim Fundacım ama Smile benim işim bu okulunu okudum..

Ben okulunu okumadım ama bende biliyorum Özgürcüm Tongue
Ara
nofearheart
♯ ~Tıℓѕıм~ ♯ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben okulunu okumadım ama bende biliyorum Özgürcüm Tongue

Bilmeyenler de var ama Smile sadece biçimlendirme de sorunu çözmeyebilir Smile
Ara
hakan2796
CaNaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yeni sürücü olarak gözüküyor mu hala ? ( C , D, E gibi hangi harfte ise )
bilgisayarına taktığında içine tekrar bir dosya atabiliyormusun ?
Yada atmaya çalıştığında disk yazmaya karşı korumalı diye bir hata iletisi alıyormusun veya da biçimlendirme sırasında aynı şekilde bir hata iletisi alıyormusun
Eğer bu dediğim şekilde hata uyarısı alıyorsan eğer flash diskin malesef artık bir flash disk olmayacak aynen çöp Smile
Nerden biliyorum aynı sorunu ben yaşadım 8 gb lık yeni flash disk sizlere ömür . Denemediğim yapmadığım hiç bir şey kalmadı ama malesef bir sonuca ulaşamadım...

E klasörü olarak gözükor ama içine herhangi bir dosya atma imkanım yok atılmıyor biçimlendirme yapmam için bilgisayarın flash belleği görmesi lazım ve virüs taraması için bilgisayar görmüyor ki yapayım ( flash belleğime internet cafeden bir iki tane şarkı attım gayet düzgün bir şekilde yerinden çıkardım sonra başka bir bilgisayara taktım böyle oldu o internet cafeden daha başka bir bilgisayara takmadım)

bu işte usta sahibi olan bir teknik servise götüreyim bana bu konuda yarımcı olan herkese TEŞEKKÜRLERİMİ sunarım ....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yardim Etseniz hakan2796 3 677 04-08-2022, Saat: 12:29 PM
Son Yorum: wildfang
  Flash Eklemek GENCO 9 1,150 04-01-2022, Saat: 01:03 AM
Son Yorum: wildfang
  yardım :) CReATuRE 5 2,759 04-28-2011, Saat: 12:26 AM
Son Yorum: Leader
  Yardım Rica ediyorum... Yorgun Yürek 12 2,271 11-23-2008, Saat: 04:28 PM
Son Yorum: chatlaq
  Yardım Destek Lütfen :) Yorgun Yürek 6 1,106 02-16-2008, Saat: 09:11 PM
Son Yorum: Yorgun Yürek