:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son kez ihlal edeyim gözlerindeki birinci derecede girilmez bölgeleri.
Hasretiim
Ayrılıyoruzvirgul.gif tamam.

Bu vedanın ruhuna aykırı gelecek olsa da konuşacaklarınvirgul.gif konuş son kez. Bir anıya daha prim verecek olsa davirgul.gif söyle söyleyeceklerini. Çok çok yeniden yakınlaşma sürecinde yeniden çarpıtacağız aşkıvirgul.gif o kadar. Sen benim gündemimden düşeceksin büyük bir gürültüyle ben senin. Herşey o anda kalacakvirgul.gif o kadar. Yaşamak uykusuz bir türkü gibi dudağıma yapışacak. Bütün oda içi üşümüş bir karanfil kokacak ve sevmek yalancı bir mektuba malzeme olacak. En önemlisi de bu şiir yarım kalacak.

O yüzden bırakvirgul.gif bu şiiri dudaklarında bitireyimvirgul.gif sonra git.
BESTE01.jpg

Son kez ihlal edeyim gözlerindeki birinci derecede girilmez bölgeleri.

Tenindeki yasemin kokusunu kurutupvirgul.gif mısralarımın arasına kapatayım. Payıma düşen ne varsa yüzündeki ifadedenvirgul.gif yükleneyim.
Gururlu bir vurgun yiyeyim bırak da.

Ne yakaladıysam bu gidişten doldurayım bavulumavirgul.gif bir ayakizivirgul.gif aynadaki yüz izinvirgul.gif loş bir Akdeniz ağrısıvirgul.gif hâlâ babasına ağlayan büyümeyecek bir çocuk aksivirgul.gif bir kış derdivirgul.gif ve en yokuş yerinde yaşarmış bir şair hali. Ne bulduysam toplayayım.
Neden gittiğini anlamayayım.
Ağladıkça açılacaktı bu aşk deyip notasız şarkı sözlerilar çağırayım.

Pazardı ve tüm kuşlar o gün korkaktı. Doğaldı kavgalı olmamızvirgul.gif barışa aç olmamız normal. Kalabalık vardı aramızdavirgul.gif evet. Yoğunduk isimsiz birşeylere. Alışkanlıklarımız terketme kararlılığının çok gerisindevirgul.gif buralarda bir yerlerdeydi. Ve biz sevdanın yolları bozuk bir köyündeydik.

Birbirinden hiç haberi olmadan biten bir hikayedeki silik iki karakterdik.
Konuşma çizgisinin en gerilerindevirgul.gif bitmez susma nöbetlerindeydik.

Ah herşey konuşamıyorum diye.
Şu an söylediklerim söylemeyi düşündüklerimin hiçkimsesi değil aslında.
Herşey sen gidiyorsun diye.
Gördüklerin kalanlarımın hiçbir kederi değil aslında. Herşey sen geldin diye.

Seni özlemeyi özleyeceğim günler gelsin çabucak. Çabucak serçe parmağımdan düşsün tırnağın. Bu hazandan torpilli iklim biran önce bahara varsın. Pılımı pırtımı toplamışkenvirgul.gif bir rüzgar saçlarımdan tutup uçursun buralardan ve bu an gurbetin yanında sırıtan bir uzaklık gibi kalsın.

Seni hatırlamayacağım günler gelsin çabucak.
Çabucak gitsin pencerelerimi zorlayan anılar.
Babam bıraksın dövmeyi dizlerinivirgul.gif gelsin beni dövsün ya da dizelerimi.
*Şair meçhule giden gemiye bindirsin beni çabucak.

Derdim kendim değil. Olsa derdim.
Ama bu şiirvirgul.gif yarım kalacak bu şiirvirgul.gif az kalacak. Sonu eksik olacak.
Duvaksız gelinvirgul.gif
isimsiz sokakvirgul.gif
sesli harfi ölmüş hece gibi kalacak.

Ayrılıyoruzvirgul.gif tamam.

Konuşmavirgul.gif sus hatta söyletme içini. Tanımamayı dile beni. Ama bırak dudaklarında bitireyim bu şiiri. Bitireyim dudaklarınıvirgul.gif dudakların diye şiiri. Bu sitemi bu derdi bu kederi bitireyim.

Bu geceyi bu cümleyi bu çığlığı küçülteyim.

[SIZE=4]Sonra da büyüyeyim ve bir daha sevemeyeyimvirgul.gif bırak.[/SIZE]
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  gözlerindeki DURGUNLUÄžU sevdim acemhe 0 311 12-07-2009, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: acemhe
  "Gözlerindeki umut ışıgı" ÇiLeK 17 1,183 01-31-2008, Saat: 10:41 AM
Son Yorum: BULUT
  ..::! Gözlerindeki Cennette Görüsmek Üzere !::.. eRCi 12 1,146 04-04-2007, Saat: 12:52 PM
Son Yorum: eRCi
  Bir Probleminiz Mi Var Bana Sorun Yard?m Edeyim Dr.Love 0 356 11-13-2006, Saat: 08:39 PM
Son Yorum: Dr.Love

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 03:53 AM