:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***...Gelmeyenime...***
acemhe
***...Gelmeyenime...***

1

Bugün gidiyor...

Odamın ışıklarını söndürdümvirgs.gif perdeleri sonuna kadar çektim...Ta şurama kadar...
Öldürdüm duvarlarımıvirgs.gif hiçbiri üzerime ayaklanamayacak..
Ve geceye nazır sancılara hazırlıkvirgs.gif midemin sinirlerini aldırdım.Oturupvirgs.gif artık geceyi bekleyebilirim...

Gece geldivirgs.gif gelmeyenime...Susvirgs.gif dedi gözlerime...Otur yazvirgs.gif gelmeyenine...Geçmişte yazdığım mektupları bir bir yerlere attım...Parkeler doldu taştıvirgs.gif bir parçası boş...Bir tane daha yazmaya başladım...Anlaşılan bu sonuncu olacaktı.

''gelmeyenime...

Aramızı yollar dolduracak artık...Aslındavirgs.gif sen bir saniyelik uzağımdayken bile çok çok uzaklardaydın...Gözbebeklerinin ta içine bakardımvirgs.gif ne zaman fark edervirgs.gif diye...Canevinden uzağa gidiyorsun şimdi..Hoşçakal ? Elveda ? Hangi biri yakışırvirgs.gif gelmeyenime...

Gece...Sancılar canevimde.Hiç acıtmıyorvirgs.gif tüm sinirlerim alınmış!

Bu töhmetlervirgs.gif veballer yareme...Gelmeyenime...''

Ve attım son mektubumu da parkeye...
Belki bir gün gelir okur diye yazdım gelmeyenime...

Bir tutam durukan aktı damarlarımdanvirgs.gif gıdıklar gibi süzüldü geçti...Sankivirgs.gif tanık mıydı neydi...

2

Bugün gitti...
Nasıl olur aklım almaz.Onca mektubum cevapsız...Onca yolum telef...Ömrümü bitirdivirgs.gif bu hasret.Varsın olsun bir mektup daha yazarım gelmeyenime...

'' gelmeyenime...

Gittin...
''Seviyorum ! '' dedinvirgs.gif gittin...Affetmeye kalmadan...Affetmeye ramak varken...Tam da affetmişken...
Gittin...
İçinde yaşadığımı bilmeden...

Sıradan ezgiler takınıyorum dilime.Gençliğimdeki gibivirgs.gif ağır imgeleri kaldıramıyorum.Bu sıradanlığımla ve sıradan mektuplarımla içinde yaşamaya çalışıyorum.
Eskisi gibi uzun uzadıya mektuplar da yazamıyorum.Hepsi az ve öz.Uzun uzun anlatacak mutluluklarım da yokvirgs.gif sen de yok...Mektuplarımda acılarımı uzatmak istemiyorum.İçinde yaşayabilmem zorlaşıyor...

Git...
Üzülmevirgs.gif neler yaşadım gördüm ben...En dar tekerleklerde döndüm.En ıslak topraklardan geçtim.En uzun asırları yaşadımvirgs.gif büyüdüm.

Ben de seni seviyorum gelmeyenim...
Sen bilmeden...
Duymadan...
Gelmeden...''

3
''gelmeyenime...

[SIZE=2]Damarlarımda gezinen kanımsınvirgs.gif demiştim ya... Can damarımdan çekildin bu sabah...
Çok sevgiden ölen olur muydu...

Öldüm..''
[/SIZE]
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 04:56 AM