:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüzgar ve Sen ..
Hasretiim
Ilık bir rüzgâr esiyor tenime değiyor usul usul. Sanki okşuyor tenimi masumca. Bazen kızıp kızartsada yanaklarımı seviyor nasıl olsa... Hoşuma d gitmiyor değil hani... Minik minik dokunuşlar içimi kıpırdatan o hoş duygu... Senin dokunuşun mu yoksa rüzgârın verdiği o his mi deseler. Tabii ki senin dokunuşun derim. Neden denirse eğer mutlak olarak söyle bir cevap vereceğimi sanıyorum;

Rüzgârın dokunuşu tüylerimi diken diken edip içimi hoş etse de kalbimin hızla çarpmasını sağlasa da bu duyguyu sadece o anlarda yaşıyor olacağım. Lâkin senin dokunuşun öyle farklı ki... Ellerinin tenime deydiği anda içimden bir şeyler kopar gibi oluyor sanki...
Öyle bir heyecan kaplıyor ki tüm bedenimi bazen titreyebiliyorum bazen de terleyebiliyorum o an...
Küçücük bir yere dokunsan bile bu duygu tüm bedenimi sarsabilir emin ol buna...
Buna bende eminim çünkü!
Rüzgârın o kısa sürelik etkisinin senin tenımda bıraktığın etki...
Öyle bir halde oluyorum ki bunu bir ben bir de Allah bilir... Çok uzun süredir atamıyorum bu duyguyu içimden. Atmak istediğimi pek zannetmiyorum...
Her aklıma gelişinde içimde garip bir duygu beliriyor ve bu durum yüzümde bi gülümseme şeklinde ortaya çıkıyor...

Rüzgârın o şeffaflığı bir yana senin o güzelliğin paha biçilemez diyebilirim...
Belki saçma olur belki mantıklı şuanda kestiremiyorum bu durumu...
Fakat şunu biliyorum ki;
ben tenine değen o rüzgârdan bile kıskanırım seni...
Bundan seni çok sevdiğimi anlayabilirsin...

Çünkü ;

"Seni Çok Seviyorum!"

seviyorum6yq2.png

Ö m r ü m

. . .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Caddelerde Rüzgar Aklımda Aşk Var Masal_yuzLu 31 8,519 04-07-2022, Saat: 05:24 PM
Son Yorum: wildfang
  Rüzgar / Bırak Gözyaşın Olayım MeLeksi 1 779 02-07-2011, Saat: 06:15 PM
Son Yorum: history
  Güneş ve Rüzgar riukeen 0 369 11-25-2010, Saat: 04:27 PM
Son Yorum: riukeen
  Esme Rüzgar rapunzel 2 441 12-30-2009, Saat: 09:53 PM
Son Yorum: rapunzel
  Bir Rüzgar Gibi Gelip Geçtin Hayatımdan... acemhe 2 409 10-15-2009, Saat: 12:17 PM
Son Yorum: PeRim$si !!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 02:15 AM