:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hadi birazda sustuğumuz gerçeklerden bahsedelim
acemhe
Hadi birazda sustuğumuz gerçeklerden bahsedelim

Demek gurur diyorsun yaptığın yanlışlarla kaybettiğin gönül fenerini zifiri karanlıklarda yerlere eğilip aramaya bulmaya çalışmaya aşka koşmaya demek gurur diyorsun.gurur bu değil hiç mi gururumuz yoktu ki en yanlış şeylere gurur yaptık
Yüreğin bana ait diyorsun.peki bundan emin misin?

Hani gitmiştin ya yollara çıkmıştın etrafına bakmıştın o kadar da dalgındın ki.
Kendinle savaşmayı bıraksana artık dönüp gelemiyorsun yüzüme bile bakamıyorsun ve ben her geçen gün daha iyi anlıyorum ki artık beni sevmiyorsun

Oysa sen arkama geçip ışık yakacaktın bize ben cesaretli bir kızı sevmiştim.hani yıldızlara uzak yerlerden bakıp ara sıra ağlasak bile cesaretliydi beni sevgilim.
Hadi yar vazgeçmelisin gittiysen. Yada dönmelisin biliyorsun ki bu parçalanmışlıkla ikimizde yaşayamayacağız biliyorsun daha fazla dayanamayacağız.ya anıları öldüreceğiz geçip karşılarına katil gibi üzüleceğiz yada biz bu sevgiye hak ettiğini vereceğiz.

Şehirlerimde sayılı günlerim varaynı geçen sene bu zamnalr gibi yine kar yağıyor pencereden izliyorum ama rengini kaybetmiş gibi şuçlusu kim acaba?.düşlerimi kirletmedim henüz kapattığın kapıdan kimseyi geçirmedim
Eğer sen bu sevgiyi olduğu gibi kabul etmeyeceksen?

Zaten gece seni görmüştüm düşümde
Sabah da senle uyandım yeni güne…
VAZGEÇMENE DEÄžECEÄžİNİ BİLSEM YEMİN EDERİM GİT DERİM.AMA DEÄžMEYECEK BİLİRİM.

Söz dizimini cümle yapını sesindeki buğuyu gözlerinin ışıltısını seni özledim
Hasret kaldım hasretim tıpkı senin hasretliğin gibi.uzakta olsan bile bir kez duymak istiyorum sesini biliyorum ki çok birşey değil bu istek bize .

Keşke kabullendiğini belli edecek kadar güçlü olsan keşke desen ki ben de sen gibiyim
Desen ki bende yenildim.
Anlamadığımı düşünüyorsun…// yanılıyorsun anlıyorum anladığımdandır sana tek söz etmiyorum.kaç kez bıktım bende bilir misin kaç kez? Sana bildirmedim ben neşeli hallerimden vazgeçtim.sen şimdi her sabah susuz kentini soğuk kentini yalan şehrini başkenti adımlarsın.sevgiler doğurur yeni günler uzaktan bakarsın sen de aynı ben gibisin unutmadın beni işte bu yüzden sevemedin başka birini….

ALıNTı..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hadi yağmurda dans etmeyeeeee yuppiiii........hemde çıplak ayak acemhe 5 671 05-16-2010, Saat: 01:27 AM
Son Yorum: riukeen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:02 PM