:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk aşksa eğer ölüm bir anlık...
Hasretiim
87511sd2tf8.jpg

Hiçbirşeyi algılamıyor yüreğimsmilev.gifbildiğim tek doğru sensin.Sana uzanıyor her gökkuşağının o esrarengiz renk karmaşası.Bakıyorum herkes birşeyler yazıyor. Yazdığını okuyacak vakit bile bulamıyor.

Daha dün gibiydi iki kenti birbirine zincirleyen aşkların çözeltisi.Aşk aşksa eğer zincir nedir bilmezdi.

Düşünürken senismilev.gifdüşünmek hayallerimin en güzel yerinde kurgusuz bir gerçekti.O hep anlatılan martılar vardıya hanismilev.gifşiirdesmilev.gifşarkıdasmilev.giföyküde.

Gördüm ilk defa.Bana iki beden büyüktü sevdalar sen olmayınca korkmakmı asla.Asla seni sevmekten korkmadım.Yüreğim sendinsmilev.gifsen yüreğimde taşıdığım. Sonra herkes geldismilev.gifoturdular karşıma.

Anlat dediler nasıl gidiyor aşkı yazdığın yazılar. Güldüm ve döndüm geceyesmilev.gif
Anlattı gecesmilev.gifaşk aşksa eğer anlatamaz yaşamadan aşka yazılanlar.

Bir mevsimin tam ortasındaydım.Ne yöne baksam çıkışı olmayan bir labirent gibi yalnızlıktım.Beni öptüğün her şiirde ben zaten aşk gibi aşktım.

Sonbahar'da bir Ekimsmilev.giftıpkı Temmuz'a benzer gibiydi.O ilk yazılanlarasmilev.gifo ilk okunanlara benzer bir şeydi.

Değiştirmek mümkün olmadı mevsimi.Ayları çıkarıp atamadım mevsimlerden.Seni tanıdığım günsmilev.gifsanki hiç yaşanmamış bir balayı ve belkide yüreğime vurdu hayat senin ellerinden en büyük damgayı.

Eskisi gibi uyuyamıyorum artık.Kuşlarda yok nedensesmilev.giföldümü yoksa mevsimi olmayan doğurganlık. İnanmam asla şimdi nerede o savurganlık.

Aşk aşksa eğer ölüm bir anlık.

Ve başa dönüp düşünürsem beni düşündüğünü ve kalemi elime yapıştırıp yazabilirsem eğer kağıtlarasmilev.gif beyazlığına çizebilirsem güzelliğinismilev.gif sözlerinden geçebilirsem gecelerin suskunluğunasmilev.gif bir adım fazladan karışıp öpebilirsem buza kesmiş dudaklarının rengindensmilev.gifaşk aşksa eğer dediğimsmilev.gifher kelimeden cümleler kurabilirsem sanasmilev.gif
Ne mutlu bana.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hayat Kadar Yalan, Ölüm Kadar Gerçektik volki 1 379 04-15-2022, Saat: 12:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Ölüm Ensemde; Üşüyorum eRCi 1 348 04-14-2022, Saat: 10:14 PM
  Neydi İçimdeki KaranLıÄžın Adı? ÖLüm mü?... €BeRimSin 6 390 04-14-2022, Saat: 07:59 PM
  Ne olur sus ölüm melegim...... AsLı 6 437 04-12-2022, Saat: 08:22 PM
  Sevildiysek Eger!! ÇiLeK 1 314 04-11-2022, Saat: 12:12 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 03:22 PM