:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgisayarınız size hangisini söylüyor ? (=
ay_naz
Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola. Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. Nereye istersen gidebilirsin.Artık özgürsün..!

- Kah güldük kah eğlendik yeri geldi üzüldük ağladık kızdık… Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik… Yeni bir oturumda görüşmek üzere..

- Gidiyorsun ama ya dönemezsen? Hadi hakkını helal et…

- Windows kapatılıyor bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada on binlerce windows kapatılıyor. Bunların yarısından çoğu orijinal bile değil… Bırakın windowslar açık kalsın…

- Bu akşam da ayrılan sürenin sonuna geldik… Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle esen kalın!…

- Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım. Ama bir sonraki oturumda bazi şeyler bıraktığın gibi olmayabilir.

- Bu kadar. Dağılabilirsiniz…

- Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum.

- Bugünü de kazasız belasız atlattın.

- Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.

Bilgisayarı gerçekten kapatmak istediğinize emin misiniz? Belki güç tasarrufu moduna alsanız daha iyi olur. Yarım saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni uğraştırmamış olursunuz…

- Şimdi kapanıyorum ama kullanırken sarfettiğin sözleri anlamadım sanma. Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..

- Bana biraz daha fazla ilgi göster ve dinlenmeme izin ver.

- Her kapanan pencerenin ardından bir yenisi açılır… Yahu yoksa pencere değil de kapı mıydı?

- Müsaadenle kaçıyorum sahip.

- Bunu saymayız

- Yedeklemissindir insallah.. hayir bi dahaki acilista ben ayni ben olmayabilirim de o bakimdan..

- Tekrar bekleriz efendim...

-26 saat online kalmayi basararak bugune kadarki en buyuk eforunu sarf ettin.. afferim boyle bilgisayarla ugrasmaya devam edersen evde kalacaksin
Ara
okeanos
- Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın asıl ben seni kapatıyorum.
Big GrinBig Grin
Ara
nofearheart
Cool- Windows kapatılıyor bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada on binlerce windows kapatılıyor. Bunların yarısından çoğu orijinal bile değil… Bırakın windowslar açık kalsın…
Ara
ay_naz
Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuzlar Hangisi size uyuyor :) CaNaT 2 435 11-26-2009, Saat: 01:04 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Bilgisayarınız Naciye ye Aşık Olur veee sonuç....:) GCLRNFNS 4 508 01-14-2008, Saat: 12:41 AM
Son Yorum: GCLRNFNS
  Sıze Kurabıye Yaptım :D yumulun :D:D blue_belial 20 1,290 09-11-2007, Saat: 01:08 AM
Son Yorum: blue_belial
  Size Garpuz Yaptım :D blue_belial 34 1,778 08-02-2007, Saat: 12:08 PM
Son Yorum: rocker_nergiz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 11:17 PM