:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mesleklere Göre İlan-ı Aşk (:
ay_naz
Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi[/url] kalbimi vurdu[url=http://www.duygusuz.com/cikis.php?url=http://www.tekplatform.com/images/smilies/virgs.gif] su toplattı hophop hopattı, canım
yanıyor ne olur dön....

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım...

Moderator: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm...

Müzisyen : kalbimin sol anahtarıvirgs.gif yarımlık notamvirgs.gif bu porte var ya.. sana feda olsun...

Kasap: senin o bakışların yarimvirgs.gif iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni..sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artıkvirgs.gif ister inegöl köfte yap beni ister cızbız...

Şoför: tepnemi kaybettim sen benden gittin gideli...

Avukat: itiraz ediyorum sayın aşkım...böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım...enginar kılıklım..3 kilosu bir milyonluk bir aşk
değil benimki..

Milletvekili: bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni öyledeğiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım...

Doktor : öksür sevdiğimvirgs.gif ciğer filmin pırıl pırılvirgs.gif gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim gripaşısı gibi senin aşkınvirgs.gif beni mikroplardan korur sevdiği...

Haber Spikeri: Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gorevirgs.gifsana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal...

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçlarınvirgs.gif rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli... gel de aşık olma...

Benzinci : sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben...petrol rafinerisine döndüm seni seveli...

Bodyguard : Seni çok pis döverim benim asabımı bozma...seviyoz dedik ya...şimdi kaybol...

Lunaparkçı: Gondoldan indim çarpışan otom arızalandı...sigaralara denk gelmiyor kasnaklar...dönme dolap ettin beni peşinde...yeter artık aşıkım uleeen..
Ara
okeanos
Doktor : öksür sevdiğimvirgs.gif ciğer filmin pırıl pırılvirgs.gif gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim gripaşısı gibi senin aşkınvirgs.gif beni mikroplardan korur sevdiği...
Big GrinBig Grin
Ara
ÐŽeşaren
Hehe ..güzeldi Smile

Tesekkürler ..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 06:00 PM